PDA

View Full Version : Защо тийнейджърите искат от раз да ми се разрешат проблемите ?



tonybadams
04-22-2019, 05:48
Защо повечето тийнейджъри искат с едно писане или някой да им каже как да си разрешат проблемите.
Е разбира се не всичко е в главата, а стои в подсъзнанието.


ИЗБОРА е простичък :
1 .Да гледаш навън .

2. Да гледаш навътре.

Едното от двете със сигурност е отговора на твоя въпрос !

TrollFactory
04-22-2019, 06:54
Научи се да пишеш грамотно! Знаеш ли кога се поставя пълен и кратък член?

Освен това имаш грешка още в заглавието:
"Защо тийнейджърите искат от раз да ми се разрешат проблемите ?"
Освен, ако не се опасяваш, че всъщност наистина тийнейджърите са много притеснени за твоите проблеми и искат от раз да ти ги разрешат.

И какво значи да гледаш навън или навътре? В какъв смисъл?

По принцип добре ли си? Имаш ли нужда да поговориш със специалист? Питам, защото може би, ако темата ти изразява някакъв твои личен проблем, макар и по неправилен начин форулиран тук, все пак сме добри хора и бихме могли да се опитаме да ти помогнен. Дефинирай по-точно какво си поискал да попиташ тук с частта за навътре-навън.

tonybadams
04-22-2019, 17:17
Писах сутринта и с едно око съм гледал

99, 9 от хората си нямат ни най-малка престава относно глаголицита и т.н !
Има си много правила докато се разбере разликата между слово и говор. И това е дълъг и "криволичещ" процес изискваш огромни знания.

На др .въпрос ще отговоря на тийн групата ,ако са търсачи на истината !

Грозния
04-22-2019, 18:05
Писах сутринта и с едно око съм гледал

99, 9 от хората си нямат ни най-малка престава относно глаголицита и т.н !
Има си много правила докато се разбере разликата между слово и говор. И това е дълъг и "криволичещ" процес изискваш огромни знания.

На др .въпрос ще отговоря на тийн групата ,ако са търсачи на истината !


https://www.youtube.com/watch?v=Gu7ftu__LZk

tonybadams
04-22-2019, 20:49
ВИЖ СЯ, ХОРА СЪС СЛАБИ РАЗБИРАНИЯ ПО ФИЛОСОФИЯ И ДА ИСКАТ ТРУДНО ЩЕ РАЗБЕРАТ :)

Истината може да изгори самонадеяните,които разчитат единствено само на логиката , ума и егото си !

TrollFactory
04-23-2019, 07:58
За да философстваш, първо трябва да имаш капацитета да размишляваш върху собствените си психически си проблеми. Ти явно не ги разбираш. Темата ти просто няма смисъл. Заглавието и съдържанието нямат връка по между си и не си успял да обясниш целта си.