PDA

View Full Version : проблем със слушалки



Кон
04-29-2019, 06:42
Здравейте,
От няколко дни имам проблем с едни слушалки. Когато ги сложа в телефона, той не реагира въобще, пробвах с други слушалки и всичко е нормално. Пробвах (не)работещите слушалки на компа и си работят, тоест само като ги включа в тела , те не работят. Защо?
btw нямам идея дали публикувах темата в правилния раздел

kaRamella
04-30-2019, 02:05
Какъв ти е телефона? Вероятно не ги "чете" .. Случвало ми се е .

Кон
05-02-2019, 19:17
Какъв ти е телефона? Вероятно не ги "чете" .. Случвало ми се е .

Huawei p9
Преди всичко беше нормално, не знам какво стана изведнъж.

fire_magic
05-06-2019, 02:32
Пробвай с други работещи на същия тел, ако пак не стане е почти ясна работата - повреда в тела или поне в жака за слушалки... Но това предполагам е рядко срещано, та... сигурен ли си че ги вкарваш докрай? :D

Кон
05-09-2019, 13:47
Пробвай с други работещи на същия тел, ако пак не стане е почти ясна работата - повреда в тела или поне в жака за слушалки... Но това предполагам е рядко срещано, та... сигурен ли си че ги вкарваш докрай? :D

Пробвах и всичко работи, тоест не е от тела, и да, сигурен съм че го вкарвам докрай

Кон
05-09-2019, 13:49
Пробвай с други работещи на същия тел, ако пак не стане е почти ясна работата - повреда в тела или поне в жака за слушалки... Но това предполагам е рядко срещано, та... сигурен ли си че ги вкарваш докрай? :D

Пробвах и всичко работи, тоест не е от тела, и да, сигурен съм че го вкарвам докрай ;-)