PDA

View Full Version : Да се отзовете с малко помощ за идея,съвет?



MistarTroll
05-15-2019, 00:24
Идеи как да се събера с бившата ?
След месец и полвина 2 се пребирам и обмислях идеята като да заангажиран някоя нейна приятелка да я изведе навън и да я засека,да и подаря роза и като да и падна на колене за да я помоля за още един шанс ? Или незнам дайте някакви предложения как би изглеждало по удачно да помолиш бивша за още една възможност ?

Грозния
05-15-2019, 18:08
...дайте някакви предложения как би изглеждало по удачно да помолиш бивша за още една възможност ?Покани я да обсъдите връзката си на собствения ти остров, като отидетедо там с твоята яхта или самолет 8) .
Работи безотказно, гаранция :D !

MistarTroll
05-16-2019, 01:48
Покани я да обсъдите връзката си на собствения ти остров, като отидетедо там с твоята яхта или самолет 8) .
Работи безотказно, гаранция :D !

Еее айде сега тва че работя в Германия не значи че имам пари,пък и не харесва игрите иначе бих и показал с удоволствие яхтата ми и холдинга в GTA V

Не а сега сериозно дайте идея за изненада или нещо подобно че да накараш момиче да ти даде още един шанс ?

MistarTroll
05-16-2019, 01:49
Покани я да обсъдите връзката си на собствения ти остров, като отидетедо там с твоята яхта или самолет 8) .
Работи безотказно, гаранция :D !

Еее айде сега тва че работя в Германия не значи че имам пари,пък и не харесва игрите иначе бих и показал с удоволствие яхтата ми и холдинга в GTA V :D :D

Не а сега сериозно дайте идея за изненада или нещо подобно че да накараш момиче да ти даде още един шанс ?

HollyGolightly
05-17-2019, 03:48
да и падна на колене за да я помоля за още един шанс
Това би било изключително жалкарско, както и въобще тичането след бивши. Не се занимавай с момичето най-добре и си намери друго занимание докато си в БГ