PDA

View Full Version : Помощ!!!



ted0_bg
05-21-2019, 17:23
Здравейте, аз съм момче на 14 години скоро ще направя 15 и всеки ден почти по всяко време се сблъсквам с един проблем - много съм възбуден! Преди мастурбирах, но разбрах, че това ми вреди и пречи и отдавна спрях. Когато мастурбирах не бях чак толкова възбуден, както съм сега когато не мастурбирам. Някой път когато съм възбуден ми избива на спорт - тренирам 5 пъти седмично, 3 пъти бойни изкуства 2 пъти фитнес, в момента се опитвам да сваля 3-4 кила за лятото, но иначе тренирам вече от 1 година. Проблема е там, че се възбуждам от почти всичко - когато видя яка мацка на моят набор или по-голяма (не съм извратеняк - не се възбуждам от малки деца или от стари хора), а някой път от нищо просто изведнъж се възбуждам ей така от нищото просто ми идва. И това става когато имам свободно време, а пък напоследък и на училище и фитнеса! Аз съм много окосмен по цялото тяло и вече от 3-4 месеца се бръсна често. Принципно съм по-голям и едър (не дебел) за възрастта си - по-висок съм отколкото моите съученици и деца на моята възраст, по-силен съм, по - активен съм от другите. Говорих с майка ми и баща ми и ми казаха, че не е нормално чак толкова много за моята възраст да съм толкова пък възбуден и активен и развит за разлика от другите. Проблемът е , че дори и да се опитвам - не мога просто!!! Принципно не съм толкова социален като човек, нямам кой знае колко много приятели, нямам си гадже , а пък и дори да имах едва ли тя щеше да иска да правим секс... Моля Ви да ми помогнете! Благодаря предварително!

Грозния
05-21-2019, 17:54
Тааа, какъв беше въпросът?

...Говорих с майка ми и баща ми и ми казаха, че не е нормално чак толкова много за моята възраст да съм толкова пък възбуден...Ама ти верно ли си казал на вашите че си възбуден :razz: !

ted0_bg
05-22-2019, 03:31
Тааа, какъв беше въпросът?
Ама ти верно ли си казал на вашите че си възбуден :razz: !

Да, защо?! Какво лошо има?! Да крия ли или да им споделя поне ми помогнаха малко.

tonybadams
05-22-2019, 07:28
Едно малко закъсняло пролетно прочистване би ти дошло добре. И няма никаква шега.
След прочистването ( много умни хора вече знаят и го прилагат по една или в друга форма) нещата ще се поуспокоят и ще може да се вземат допълителни мерки. Хубаво е да се знае ,че сладките храни и месото вечерта са нежелателни.

Грозния
05-22-2019, 17:08
Да, защо?! Какво лошо има?! Да крия ли или да им споделя поне ми помогнаха малко.

http://i.imgur.com/Mrx5fpG.gif