PDA

View Full Version : Не ми вярва дайте съвет



Nntnv
05-31-2019, 18:03
Здравейте искам съвети от вас имам проблем Никога не съм писала по форуми но съм отчаенаи
реших да чуя съвети Приятелят ми си мисли че му изневерявам и го лъжа.Той си мисли че се виждам с друг.Дайте ми съвет какво да правя как да постъпя как да му докажа че дори и никога не съм му го пречинявала не ми е минавало дори през акъла.Това е проблем от доста време и много ме тормози 24 часа сме заедно никаде не излизам без той да знае с кой съм и къде съм ...всичко възможно правя за да не го мисли но не се получава правя всичко по силите си да му се доказвам но той не ми вярва и караниците не спират отчаяна съм дайте ми съвет как да му докажа че никога не съм го лъгала и дори и не искам аз го обичам никога не бих му го причинила

haritov
05-31-2019, 18:27
Ами питай го защо като няма доверие е все още с теб!

Nntnv
05-31-2019, 18:37
Защото ме обича знам го

anonymous1043668
05-31-2019, 19:43
Седнете и говорете цивилизовано. Обясни му че няма причина да му изневеряваш и го попитай какво го е довело до тази мисъл. Мъжете ги е страх от изневяра попринцип защото не се смятат за достатъчно добри за момичето и тя ще си намери друг. Ако пак до не ти вярва значи имате проблем с доверието.. Връзка без доверие няма и затова ще е най-лесно да се прекрати.
Това може да е резултат от комплекси или да е ревнив,но може и просто да те има за собственост и да не ти дава да си поемеш въздух. Тогава пак ще е най-добре да си тръгнеш..


Защото ме обича знам го

Ако толкова те обичаше щеше да ти вярва..

FuzzyDesertMeaw
05-31-2019, 20:21
Здравейте искам съвети от вас имам проблем Никога не съм писала по форуми но съм отчаенаи
реших да чуя съвети ? Приятелят ми си мисли че му изневерявам и го лъжа.Той си мисли че се виждам с друг.Дайте ми съвет какво да правя как да постъпя как да му докажа че дори и никога не съм му го пречинявала не ми е минавало дори през акъла.Това е проблем от доста време и много ме тормози ? 24 часа сме заедно никаде не излизам без той да знае с кой съм и къде съм ...всичко възможно правя за да не го мисли но не се получава правя всичко по силите си да му се доказвам но той не ми вярва и караниците не спират ?отчаяна съм дайте ми съвет как да му докажа че никога не съм го лъгала и дори и не искам аз го обичам никога не бих му го причинила ?

Дай координати, за да си пишем..


мръсотии. :Д Ама ме запиши с женско име. Той след време ще провери, ще звънне и аз (макар да си имам боботещ глас) ще се постарая да го направя още по-басов ще кажа "ало, какво правиш, бонбон? Държи ли те още влажно след вчера на обяд?"

И приятелят ти вече няма да се съмнява в теб. :)

HollyGolightly
06-01-2019, 05:41
За съжаление ревността е болест, която в 99% от случаите не се лекува.
Да не говорим и че обикновено най-ревнивите са такива, понеже самите те изневеряват.

Nntnv
06-01-2019, 06:46
Много пъти сме говорели милиони пъти .. той не ме слуша не ми вярва за него това е оправдание като му обяснявам че аз не се виждам с друг.Идва ми в повече вече .... Как да се разделим аз го обичам немога да кажа чао свикнали сме заедно :((

FuzzyDesertMeaw
06-01-2019, 08:07
А, да - има и компромисно решение - напусни го. Твърдиш, че го обичаш - лъжа. След година ще ги разправяш същите сърчица за друг. В този форум всяка една потребителка в рамките на година-две се е разлюбвала и влюбвала в друг. Колко пъти сме чели едно и също , но за различни техни гаджета. И всеки път предишният им (когото са обичали безрезервно), сега е бил чудовище, което ги е източвало енергийно и ги е манипулирало емоционално. Жените са по-непостоянни в чувствата си от мъжете, само в чувствата към децата си са постоянни. Нали знаеш песента "притури се планината"?
"либе жали ден до пладне, майка жали чак до гроба".

haritov
06-01-2019, 09:53
Ми като е толкова сигурен да си ходи сам :D Прави си каквото искаш пък ако не му харесва знае пътя.

TrollFactory
06-04-2019, 11:38
Не ти вярва сигурно, защото си мастия или поне те е хванал още докато си била такава и сега си някъде в процеса на опитомяване, когато все още трябва да използва крути мерки като да те заключва у вас или води на каишка. Ако това не ти харесва, тогава изцяло сама си си виновна, че си си избрала такъв традиционен мъж и му позволяваш да те държи на повод. Живеем в 21 век и в европейска държава, така че глупостта ти да даваш на някой да те третира като уред за секс, чистене и готвене и някой ден евентуално и за гледане на челяд си е лично твоя отговорност. Какво искаш от нас да ти кажем повече по случая? Ако те тормози, за това си има полиция и прокуратура. Някой ден, когато любимият ти е в добро настроение и поради това те е извел извън дома, използвай момента, избягай докато сте някъде на публично място и помоли за незабавна помощ и когато дойде полицията помоли за незабавна защита.

nevermorevon
06-06-2019, 14:48
Сигурно и той ти изневерява и затова има съмнения, че няма как да не му изневеряваш и ти
Според мен му изневери, за да има причина дето ти мрънка поне и да не се чувстваш гадно за негова сметка

KaRiNa.Ni
06-22-2019, 17:11
Здравейте искам съвети от вас имам проблем Никога не съм писала по форуми но съм отчаенаи
реших да чуя съвети ������������ Приятелят ми си мисли че му изневерявам и го лъжа.Той си мисли че се виждам с друг.Дайте ми съвет какво да правя как да постъпя как да му докажа че дори и никога не съм му го пречинявала не ми е минавало дори през акъла.Това е проблем от доста време и много ме тормози������������ ������ 24 часа сме заедно никаде не излизам без той да знае с кой съм и къде съм ...всичко възможно правя за да не го мисли но не се получава правя всичко по силите си да му се доказвам но той не ми вярва и караниците не спират ������������ отчаяна съм дайте ми съвет как да му докажа че никога не съм го лъгала и дори и не искам аз го обичам никога не бих му го причинила ���������������� �������



Не може да излекуваш болезнената ревност,някои хора са недоверчиви,което е хубаво,но твоето си е чиста мъка.

RedArmy
06-24-2019, 09:44
За да ти се даде точен отговор, трябва да кажеш на колко сте - ти и той. Има значение, повярвай.

Vicky N.
06-24-2019, 12:57
Доверието е взаимно

Mr.Killer
07-03-2019, 19:36
Тъкмо съм постнал тема за доверието, в която самият аз имам проблем. И това, че нямаш вяра в някого и се съмняваш да изневерява не значи, че самият ти изневеряваш, както в моят случаи. Да не се заричам, но досега не съм имал такъв случай от моя страна.

Yochkata
07-10-2019, 18:51
Пича просто е психично болен :)

Stanimir-St
07-12-2019, 11:08
Говорете с психолог. при д-р Безинска-Шеинкова бях аз за подобен проблем и много ми помогна.

Mr.Killer
07-15-2019, 01:33
А, за да се съмнява толкова в теб, може би има някаква причина? Давала ли си му някакви поводи за съмнение или нещо от този сорт? И откога е така?