PDA

View Full Version : Краят на учебната година



t.A.T.u.Forever
06-03-2019, 07:06
Здравейте! Първо се извинявам, ако темата не е за тук. Моят въпрос е следният - сега завършвам 10 клас и за последна година уча предмета Химия. Аз съм страшно привързана към госпожата по химия и за тези 3 години, в които ми е преподавала ми е помагала много и я заобичах много, реших да и направя нещо като подарък да си има за спомен и да и се отблагодаря за всичко. Намислила съм и пожелание, намерила съм и картичка, но една позната ми подхвърли идеята да и взема текстилни цветя. Госпожата обожава лалета, точно такива намерих и се чудя дали да и взема, защото тя е човек, който като и подаряват така се чувства неудобно и съм 50 на 50, знам, че ще и хареса , но ще последват въпроси от нейна страна, от сорта на , но защо , дете, нямаше нужда и така нататък и така хем тя ще се чувства неудобно, хем и аз. Не знам какво да правя , може ли да изкажете мнението си, моля?

Necrologist
06-03-2019, 18:50
Много хора биха започнали с "нямаше нужда", но не виждам защо това трябва да те притеснява или да те кара да се чувстваш неудобно. Просто казваш, че си искала и тва е, няма какво да се обясняваш. Тя ще го оцени.
Действай.

t.A.T.u.Forever
06-03-2019, 19:04
Много хора биха започнали "с нямаше нужда", но не виждам защо това трябва да те притеснява или да те кара да се чувстваш неудобно. Просто казваш, че си искала и тва е, няма какво да се обясняваш. Тя ще го оцени.
Действай.

Благодаря много за мнението ти! Доста мислех и май ще го направя

Грозния
06-03-2019, 20:18
Подаряването на изкуствени цветя е по-лошо от подаряването на истински :? !
Идеята да направиш подарък на учителката е добра, но изкуствените цветя са лоша идея! Измисли нещо друго - ваза, пепелник (ако е пушачка), книга или нещо подобно.

Necrologist
06-04-2019, 17:47
Тоя над мен спокойно може да се гръмне и на никой няма да му пука.
Слушай мен.