PDA

View Full Version : Помощщ!!!



viki05
06-14-2019, 16:48
Здравейте!Има едно момче от моя клас,което харесвам.Той беше казал на една приятелка,че не ме харесва,а и доколкото чувам от други...но той постоянно ме закача,върти се около ме и не знам.Вече знае за чувства ми,но не го научи от мен и си трае.Дали ме харесва?ПОМОЩ!!

anonymous1043668
06-14-2019, 18:44
Здравейте!Има едно момче от моя клас,което харесвам.Той беше казал на една приятелка,че не ме харесва,а и доколкото чувам от други...
За разлика от момичетата, момчетата казват каквото мислят, в противен случай просто го е казал за да няма съмнения от страна на другите съученици..


но той постоянно ме закача,върти се около ме и не знам
Щом като те закача,значи или те харесва или прави опит да те тормози.


Вече знае за чувства ми,но не го научи от мен и си трае.Дали ме харесва?
А ти как по-точно си разбрала, че той знае? Ако питаш мен дори и да те харесва той си няма никаква идея как да си изрази чувствата ако осъзнава, че изпитва нещо изобщо. Моят съвет е да не си играеш на гадателка или да късаш венчелистчета от цветя "обича ме" , "не ме обича" ами просто върви и поговори с него. Отиваш ей така, когато се върти около теб и започваш разговор. Попитай го щом като си разбрала, че не те харесва, защо се занимава с теб. Това е най-сигурната постъпка.
Късмет.

viki05
06-14-2019, 19:28
Благодаря!Ще направя точно това!