PDA

View Full Version : Проблем след обрязване



Isuzuone
06-20-2019, 12:08
Здравейте,

Обрязах се преди 70 дни в стил американски, високо, стегнато, като запазиха гема ми непокътнат. Не съм бил с фимоза или къс гем. Естетика, хигиена, както и унищожаване на среда за развитието на гъбички бе причината. Всичко мина, раната заздравя, но ми се появи оток върху вътрешната кожа, който не минава. Консултации с уролога, който ме оперира и с дерматолог не дават резултат. Не знаят на какво се дължи.
Всяка ерекция предизвика този оток, който отшумявя само, когато съм гол и пениса ми не е в бельо. Ако пениса е в бельо и се опира, оттока се задълбочава.
Някой има ли опит с този проблем, който ме сполетя и какво може да добави за борба с този перманентно обособен странен оток, между разреза и главата на пениса ми?

Грозния
06-20-2019, 19:36
Отиди и на друг лекар, по-добре в някоя голяма и специализирана болница.

TrollFactory
06-25-2019, 14:12
Що за тъпак би се обрязал при наличие на изобилие от течаща вода и сапуни и би казвал на това "американски стил" и би го оправдавал като "хигиена". А да, може би авторът е такъв?
Авторът да се обърне към някой талибански или еверейски форум за взаимопощ след обрязване.

Ариела
06-25-2019, 15:32
Първо- този "тъпак" аз го поздравявам за процедурата, както и за причините. Без претенции в здравното образование ми се струва, че на тази деликатна зона й трябва технологично време да свикне с механичното триене от дрехите, леко да загрубее и да загуби своята чувствителност. Ако си светъл фототип като кожа, това ще е значително по-бавно, но не и невъзможно. Надявам се, че не си вдигнал температура, насочваща към възпалителен процес. :)

Vicky N.
06-28-2019, 21:05
Що за тъпак би се обрязал при наличие на изобилие от течаща вода и сапуни и би казвал на това "американски стил" и би го оправдавал като "хигиена". А да, може би авторът е такъв?
Авторът да се обърне към някой талибански или еверейски форум за взаимопощ след обрязване.

Точно това щях да кажа. Този мит с чистотата след обрязване е някаква първобитна легенда, която циркулира само около мюсюлманските среди... Ще повърна

Vicky N.
06-28-2019, 21:06
Здравейте,

Обрязах се преди 70 дни в стил американски, високо, стегнато, като запазиха гема ми непокътнат. Не съм бил с фимоза или къс гем. Естетика, хигиена, както и унищожаване на среда за развитието на гъбички бе причината. Всичко мина, раната заздравя, но ми се появи оток върху вътрешната кожа, който не минава. Консултации с уролога, който ме оперира и с дерматолог не дават резултат. Не знаят на какво се дължи.
Всяка ерекция предизвика този оток, който отшумявя само, когато съм гол и пениса ми не е в бельо. Ако пениса е в бельо и се опира, оттока се задълбочава.
Някой има ли опит с този проблем, който ме сполетя и какво може да добави за борба с този перманентно обособен странен оток, между разреза и главата на пениса ми?

Да не си се рязал. Гъбичките се лекуват с медикаменти и добра хигиена. Всеки е имал гъбички някъде, и не е болка за умиране. Леле......

Isuzuone
07-22-2019, 18:38
Да, благодаря за отговора. Аз също се надявах да загрубее, но вече 100 дни, а няма подобрение и то че редовно ходя на прегледи. Мисля е добра идея да сменя уролога, защото не мога да приема тезата му, че имам уникален х.. И че в практиката си е нямал подобен случай...
Продължавам да търся изход от ситуацията, защото без секс трудно се свиква... :)

Isuzuone
07-22-2019, 18:41
Що за тъпак би се обрязал при наличие на изобилие от течаща вода и сапуни и би казвал на това "американски стил" и би го оправдавал като "хигиена". А да, може би авторът е такъв?
Авторът да се обърне към някой талибански или еверейски форум за взаимопощ след обрязване.

Коментара ти е абсолютно в синхрон с аватара. Тиквата си остава тиква

Грозния
07-24-2019, 00:46
Да не си се рязал. Гъбичките се лекуват с медикаменти и добра хигиена. При диабет например, гъбички в интимната област се появяват непрекъснато, независимо от хигиената и в такъв случай обрязването може да е наложително!

Всеки е имал гъбички някъде...:?