PDA

View Full Version : Имам ли право да нося телескопична палка със себе си ?



KhalifaY
06-24-2019, 23:09
Здравейте ! На 17 съм от София. Нямам хулигански прояви просто ми е интересно мога ли да нося телескопична палка със себе си без да ми правят проблем полицаите ако ме преджобят ?

TrollFactory
06-25-2019, 12:08
Не, няма никакъв проблем! Мутрите скинари никой не ги закача!
Колкото по-голяма комбинация от боксове, ножове, палки, газови пистолети, лютиви спрейове и прочее оръжия носиш със себе си, толкова по-голяма мутра скинар ще бъдещ и по-голям респект от околните ще придобиеш, а жените ще ти се лепят като мухи на ако. Само не забравяй някой друг татус да си сложиш, ако все още нямаш. Гледай да са няколко, големи и страшни.

Грозния
06-25-2019, 19:05
Здравейте ! На 17 съм от София. Нямам хулигански прояви просто ми е интересно мога ли да нося телескопична палка със себе си без да ми правят проблем полицаите ако ме преджобят ?Да, със сигурност ще ти направят проблем полицаите ако те преджобят!

Помисли какво ще отговориш като те попитат - "Абе тая палка за какво ти е бе младеж?!"

haritov
06-26-2019, 19:37
Аз съм имал случаи да нося сабя публично и никой да не ме закача.

Грозния
06-26-2019, 20:33
Ако полицайте те хванат им кажи, че си я носиш за самозащита.


https://www.youtube.com/watch?v=XQNLVkyme6E

KhalifaY
06-27-2019, 09:28
Не случайно казах че нямам хулигански прояви за да няма такива остроумни коментари но простотията пробива навсякъде. За самозащита приятел :)

KhalifaY
06-27-2019, 09:29
Ако полицайте те хванат им кажи, че си я носиш за самозащита.


TrollFactory
06-28-2019, 10:18
Не случайно казах че нямам хулигански прояви за да няма такива остроумни коментари но простотията пробива навсякъде. За самозащита приятел :)
Каква самозащита с телескопична палка бе? Мислиш ли, че някой достатъчно наперен срещу теб, който е тръгнал да те напада ще те изчака специално, за да си я извадиш от раницата, да я разтегнеш и размахаш с тънките си ръчички на 17 годишен дечко,? Просто искаш да я показваш в училище и да се правиш на генгста хулиган. Признай си!

Vicky N.
06-28-2019, 22:01
Здравейте ! На 17 съм от София. Нямам хулигански прояви просто ми е интересно мога ли да нося телескопична палка със себе си без да ми правят проблем полицаите ако ме преджобят ?

Бившият ми си носеше, няма да имаш проблеми...стига да не ходиш да тероризираш хората и да ги джобиш де