PDA

View Full Version : Нямам приятели



ivan00
08-01-2019, 10:02
Здравейте!
Ще Ви бъда много благодарен ако ми помогнете.Проблемът ми е следният нямам приятели,трудно създавам нови винаги се чувствам отхвърлен от различните компании,в които съм бил.Предстои ми студентски живот и ме е страх как ще си намеря приятели

Грозния
08-01-2019, 21:36
Лошо... нямаш социални умения и явно си аутсайдер.

Опитай се на новото място с новите хора да започнеш наново! Имай предвид, че едва ли ще стане от първия път (първата нова компания). Ако се провалиш, ще трябва да започнеш наново и начисто с друга компания, да избегнеш грешките и приложиш поуките от общуването ти с предишните социални среди!

Успех :) !

mlakniwe
08-02-2019, 05:01
Здравейте!
Ще Ви бъда много благодарен ако ми помогнете.Проблемът ми е следният нямам приятели,трудно създавам нови винаги се чувствам отхвърлен от различните компании,в които съм бил.Предстои ми студентски живот и ме е страх как ще си намеря приятели

И аз нямам и като бях студент нямах просто общувах там с хора, но нищо повече всеки си имаше свой собствен живот, семейство приятели и тнт и сега пак съм без.....Или се променя човек или си остава сам...

mark090
08-02-2019, 07:01
Аз също съм нов в този форум и ми е приятно да се запознаем тук.

inewton
08-02-2019, 08:53
Сектите такива като теб търсят. Пази се!

Иначе съм казвал и пак казвам, че човек няма нужда от приятели, те само пречат.

defender
08-02-2019, 09:14
Първо кажи, какъв смисъл влагаш в думата "приятел"? С какво трябва да се характеризират отношенията ти с един човек за да го квалифицираш, като приятел? Дали в това не е една част от проблема - в грешни разбирания и очаквания за приятелство?

ivan00
08-02-2019, 09:58
Ами повечето хора са ми просто познати.Като се срещнеем случайно си говорим.А като им звънна да излезнем всеки път ми отказват

ivan00
08-02-2019, 09:59
Ами повечето хора са ми просто познати.Като се срещнеем случайно си говорим.А като им звънна да излезнем всеки път ми отказват


Първо кажи, какъв смисъл влагаш в думата "приятел"? С какво трябва да се характеризират отношенията ти с един човек за да го квалифицираш, като приятел? Дали в това не е една част от проблема - в грешни разбирания и очаквания за приятелство?

Ами повечето хора са ми просто познати.Като се срещнеем случайно си говорим.А като им звънна да излезнем всеки път ми отказват