PDA

View Full Version : Болки при забелване



La Choveka
08-12-2019, 07:39
Здравейте, имам болки при забелване на главичката, получих тази болка от скоро, не съм имал никога проблем със забелеването, даже пак успявам да си го забеля до потенциала си, но с големи болки. Възможно ли да е от протриване или може да е нещо по сериозно, имах едни малки червени точици преди няколко дни, ама още на следващата сутрин бяха изчезнали, спазвам хигиена с интимен сапун, също и не мога да кажа, че ми е видимо по зачервена кожичката около главичката, даже напротив не намирам и разлика, благодаря предварително за съдействието ВИ.

Грозния
08-12-2019, 20:04
Мойто момиче - трябва повече да се постараеш, ако искаш да имитираш мъжки проблеми!

Здравейте, имам болки при забелване на главичката, получих тази болка от скоро, не съм имал никога проблем със забелеването, даже пак успявам да си го забеля до потенциала си, но с големи болки. Възможно ли да е от протриване ...Не описваш къде точно и от какво са тези болки! Ако беше мъж, щеше да знаеш и да го направиш!

...спазвам хигиена с интимен сапун....Само да ти кажа, че много малко мъже използват "интимен сапун" :? !

...също и не мога да кажа, че ми е видимо по зачервена кожичката около главичката, даже напротив не намирам и разлика, благодаря предварително за съдействието ВИ.

https://i49.vbox7.com/i/9f5/9f5cbc0d6.jpg