PDA

View Full Version : Проблем или? Някой справял ли се е с него и как? Изкривен пенис.



destix98
09-04-2019, 13:42
Здравейте.
От много време наблюдавам, че имам един проблем, който може би леко ме смуващва.
А именно изкривяването, което имам..
Пениса ми е с наклон на ляво и го някъде след средата вече започва изкривяването (около 30 градуса).
Проблема ми е, че се чувствам дискомфортно, чувствам го като някакъв комплекс и се притеснявам когато съм с жена как би реагирала.
Отдлено от доста време усещам болка при еуколация и леко напрежение като парене. Като цяло спазвам изключително стриктна интимна хигиена като за момче, така че изключваме варианта да е от нещо свързано с липса на хигиена или нещо такова. Поне аз смятам, че е в следствие на самото изкривяване. (което нямах до 15 годишна възраст, след нея започна промяна). Като цяло проблем ли е най-вече за жените и ако има жени, нека споделят и те мнение.
Има ли някой, който се е преборил с проблема било и оперативно, нека сподели!
Благодаря Ви много хора
Мир✌️

Alexander1022
09-04-2019, 14:19
Нямал съм проблема, но мисля, че е от растежа. Все пак отиди на лекар, той е човекът, който ще ти каже какво ти е точно. Иначе спокойно мацките не ги интересува дали ти е крив, стига да е голям :)