PDA

View Full Version : Въпрос?



ghostuser001
09-04-2019, 21:36
Някой знае ли какво се случва с galaxy29?

Последната информация, с която разполагам е, че момичето се бореше с тежки наркотична и алкохолна зависимости.. ://

Имате ли представа дали е успяла да се пребори за пълноценен живот?

В допълнение - върти ми се в главата и един спомен - че не я слуша главата, т.е. е и малко тра-ла-ла..

ghostuser001
09-07-2019, 10:50
Ехо??? Никой ли не си е имал приказка с галаксито?

Помня, че Лиланда се имаше с нея. Вместо само да чете форума като невписан или инкогнито потребител, да вземе да се логне и да сподели дали "хапещите щъркели", които чофкаха главата на галакси29, не са я тласнали към нещо по-лошо.

anonymous1043668
09-07-2019, 14:04
Galaxy напусна от доста време, иначе не се знам с нея, когато се опитах да говорим веднъж в една тема тя взе да ме обижда и ми каза да не и говоря. Личеше си че не е адекватна. Такива хора никога или много рядко се лекуват, колкото повече вземеш, толкова по - слаб ставаш, да не споменавам, че може и вече да не се логне никога пак.

А ти защо все се интересуваш от потребители били тук малко преди от 2 до 10+ години?

ghostuser001
09-07-2019, 14:08
Galaxy напусна от доста време, иначе не се знам с нея, когато се опитах да говорим веднъж в една тема тя взе да ме обижда и ми каза да не и говоря. Личеше си че не е адекватна. Такива хора никога или много рядко се лекуват, колкото повече вземеш, толкова по - слаб ставаш, да не споменавам, че може и вече да не се логне никога пак.

А ти защо все се интересуваш от потребители били тук малко преди от 2 до 10+ години?

Като съвестен птицестопанин си наглеждам кокошчиците - какво правят, добре ли са, как са..

А, ти защо така и не ми отговори преди време - зададох два въпроса, които си останаха без отговор.

anonymous1043668
09-07-2019, 14:10
Като съвестен птицестопанин си наглеждам кокошчиците - какво правят, добре ли са, как са..

А, ти защо така и не ми отговори преди време - зададох два въпроса, които си останаха без отговор.


Защото се отплеснах и забравих..

Все още ли искаш отговор?


Като съвестен птицестопанин си наглеждам кокошчиците - какво правят, добре ли са, как са..

'Класическите' потребители са отдавна неактивни, те никога няма да се върнат, така че ползвай каквото имаш на разположение..

ghostuser001
09-07-2019, 15:20
Защото се отплеснах и забравих..

Все още ли искаш отговор?



'Класическите' потребители са отдавна неактивни, те никога няма да се върнат, така че ползвай каквото имаш на разположение..

Както преди години написа една потребителка тук: "всички се връщат". Ето за пример - бях отписал per-dead, пък тя се върна да драсне два-три реда, колкото да покаже, че още мърда. В интерес на истината преди няколко месеца бях решил, че ти си тя. :Д Че тя от неактивност си е забравила паролата и си е регнала нов профил в твое лице. Според мен имате сходство, може би в емо-стила.
Друга потребителка, с която може би ще имате сходство е едно lunacy - по-последна, стара информация - тя бореше китайския език в СУ.

И да - интересувам се от отговорите, които така и не получих. Все пак трябва да знам как изглеждат наглежданите пилци. :D

anonymous1043668
09-07-2019, 19:02
Както преди години написа една потребителка тук: "всички се връщат". Ето за пример - бях отписал per-dead, пък тя се върна да драсне два-три реда, колкото да покаже, че още мърда. В интерес на истината преди няколко месеца бях решил, че ти си тя. :Д Че тя от неактивност си е забравила паролата и си е регнала нов профил в твое лице. Според мен имате сходство, може би в емо-стила.
Друга потребителка, с която може би ще имате сходство е едно lunacy - по-последна, стара информация - тя бореше китайския език в СУ.

И да - интересувам се от отговорите, които така и не получих. Все пак трябва да знам как изглеждат наглежданите пилци. :D

Така е per-dead ме радва попринцип, само дето с нея сме метъли не емота (има голяма разлика). С нея имаме различен начин на писане и говорене, ако бях нея този мой акаунт в момента щеше да се брои за fake, а както казах - fakeове нямам.

ghostuser001
09-07-2019, 19:32
Ти какво си и откъде се появи? Знаеш много за старите потребители, това е.... интересно. Трябва да проуча кой друг ме конкурира? Нали не си мен? :Д

И да знаеш - не знам да има емо-та, които не слушат метъл.

ghostuser001
09-07-2019, 19:33
И да знаеш - искам да видя татуираната ти овца! :)

ghostuser001
09-07-2019, 21:24
Фузи, коментар по моите по-горни постове? :)

dreamwalker
09-07-2019, 22:15
Фузи, недей, че ще почне да те следи в метрото. :lol:

ghostuser001
09-07-2019, 23:20
Фузи, недей, че ще почне да те следи в метрото. :lol:

И не само. Ще се самонастаня в общежитието ѝ. Ще ѝ взема възглавницата, ще ѝ легна в леглото. Момичето ще трябва да спи на пода или да си купи матрак.

ghostuser001
09-07-2019, 23:46
Това е за дриймуолкъра:

Моля ти се (това е възклицание, а не реална молба), какъв крийпър какви пет лева? В превозните средства не си позволявам да заглеждам когото и да е било. Или гледам към пода, или гледам през прозорците, или гледам към тавана. По-вероятно е те да ме заглеждат. Това изначава ли според теб, че жените са крийпъри? А по отношение на възрастта - мисля, че вече уточнихме, че тук няма тийнейджъри. Всичко що мърда е на по 20+.

В интерес на истината познавам една Анастасия, която е миньон. Но е към 40 кг., със сини очи, косата си я боядисва и е по-възрастна от мен.

dreamwalker
09-10-2019, 21:35
https://cdn1.imggmi.com/uploads/2019/9/11/e9f393af0ed7c0448db0d5fddf63e85a-full.png

Омръзна ми от теб.

ghostuser001
09-10-2019, 21:38
:lol:

Какво е това? :lol:
Нее, много си зле, честно. Какви глупости се занимаваш да търсиш..

dreamwalker
09-10-2019, 21:48
:lol:

Какво е това? :lol:
Нее, много си зле, честно. Какви глупости се занимаваш да търсиш..

каза човекът, който си води списък с адресите на хората от форума.

ghostuser001
09-10-2019, 21:56
(facepalm)

Леле, ти верно не си добре с главата...

Моля, ако някой познава дриймуолкър, утре да ѝ се отбие на гости, за да я провери дали скоро си е пила хапчетата. С шизофренията шега не бива. Ще вземе да излезе на улицата и ще наръга случаен човек, внушавайки си, че я гледа особено.

dreamwalker
09-10-2019, 22:01
(facepalm)

Леле, ти верно не си добре с главата...

Моля, ако някой познава дриймуолкър, утре да ѝ се отбие на гости, за да я провери дали скоро си е пила хапчетата. С шизофренията шега не бива. Ще вземе да излезе на улицата и ще наръга случаен човек, внушавайки си, че я гледа особено.

каза човекът, който публикуваше ЕГН-тата на потребители в теми, видими за всички.