PDA

View Full Version : Съвети и мнения по



SerjantKurabaraa
10-04-2019, 13:59
Хора , за пръв път пиша в някой форум и винаги съм мислел и още мисля до някъде , че е балъшко ма няа как . Нека представя работите и себе си на кратко:
Уча в елитно училище , семейството ми има възможности и съм популярен . За сега всичко е супер .
Да ама не , преди 10 , 11 месеца започнах да пуша трева . Аз разбира се това го криех , пък и не пушех толкова често ... обаче от авер на авер хората малко по малко започват да научават и приятелите и момичетата от класа , които до вчера ми се слагаха , започнаха да ми се ебават (така и до днес) и да ми викат "изпържен"
и изтръпнал ,откакто съм започнал с масура съм се държал и съм изглеждал странно , странни са ми блли реакциите . Както предполагате това ме дразни повече отколкото трябва и това е , защото ако не направя нещо по въпроса ще трябва да слушам това още бая време .
(Никой освен тази групичка хора не ми е казвал нищо относно това т.е. съм си същия от на другите гледната точка). Ако има още някой в този форум , бих се радвал да отговори и да дискутираме въпроса-ДАЛИ Е ВЪЗМОЖНО ТОВА КОЕТО КАЗВАТ ДА Е ВЯРНО И АКО ДА , как да се държа отново нормално ?!

yikes
10-04-2019, 14:25
Спри да ходиш дрогиран на училище.

SerjantKurabaraa
10-04-2019, 14:31
Спрял съм :)

inewton
10-04-2019, 18:22
Спри да пушиш трева.

anonymous1043668
10-04-2019, 18:34
Не пуши трева - просто е. Ако не можеш да спреш, демек си пристрастен, отивай при специалист да те лекува, защото това и подигравките ще станат много по-зле.