PDA

View Full Version : Скриване на тъмни кръгове под очите



nikolai_777
10-13-2019, 14:23
Здравейте,в последно време започнах да прекарвам дълго време пред монитора и да спя по-малко и чак сега забелязах че имам доста гадни кръгове под очите..Препоръчайте ми някакъв крем да ги махна.Фон дьо тен не става поради две причини:Мъж съм и за мен не е нормално да ходя с гримове,ии кожата ми е малко по-тъмна,предполагам ще си личи ако се намажа с такова нещо.Парите не са ми проблем.Такива домашни рецепти съм опитвал и изобщо не помагат.Ще съм благодарен на всеки,който ми препоръча нещо. Между другото,не мога да оставя компютъра,защото в момента работя на него и няма как да се случи.

daksiM
10-13-2019, 17:49
Здравейте, и аз имам същият проблем от няколко месеца можеби или по от рано. Много е неприятно. Ще се радвам, ако някой помогне със съвет.

tori
10-25-2019, 14:05
Обикновен околоочен крем и лужичка за кафе, държана в хладилник за 5 минути. Има, разбира се, масажори за лице, но измита и изчистена изстудена лъжичка върши същата работа. Не очаквайте някакви чудеса - съня е важен за цялото тяло, достатъчно вода, изобщо повече трябва да се грижите за себе си - но кремчето трябва да помогне поне малко.