PDA

View Full Version : Моля спешно да ми помогнете, не издържам приятели :( <3



MnogoBolen
12-25-2019, 16:01
Здравейте, първо да кажа, че искам да остана анонимен, защото ме е срам от това което ми се случва по-точно случи от скоро.
Нека да обясня накратко.
От 14 годишен използвам марихуана, и най-мн спирах за 15 дни, пуша цигари от тогава до днес, използвах от 15 годишен до 17 (Днес) амфети и пико съм употребявал, но не да опитам а си жулех стабилно, цяло лято без причина през деня събираме се прайм купони по 2 3 дни само жулене пиене пушене на цигари и марихуана и така.. като цяло яко наркотици!
А проблема ми е, че превъртяхме 2018 новата година и от сутринта на нова година до днес имам странен шум в ушите! пищене което не се спира. Ходих на лекари, пих хапчета, но нищо не помага :)
и преди 2 седмици се напушихме с фр и от тогава не мога да мисля, нямам мисъл в главата, защото имам чувстото, че всички ме следят, и каквото и да си помисля, го чуват??? това възможно ли е, или се вкарвам във адския филм. не спя, защото мисля, че се свързват хората с мен и полудявам.. дори сега ме е страх, докато пиша, защото мисля, че ме следят..
Имам проблем "Мисля, че ми четат мислите (всяка една) и ме е страх дори да живея и не мога да мисля правилно :) вкарвам се във филми със хората, пълна простотия.. а преди бях много умен със самочувствие със скрупули отлично здраве.. дори забравям много неща спомените ми ги няма почти :(
Моля помогнете, искам да съм напълно нормален както преди. :) Благодаря предварително хора!

haritov
12-25-2019, 16:42
За тебе няма връщане назад.

anonymous1043668
12-25-2019, 16:49
Много искам да кажа нещо позитивно, но не мога. Казвам ти го директно - захвърли всякаква надежда.
Най-много да си хванал параноидна шизофрения.

MnogoBolen
12-25-2019, 17:14
Добре приятели, надявам се да не е така, но имам въпрос, има ли какво да стане? смисъл вкарвам се във филм, че ще ме бият примерно помисля си за момче от село, и мисля гадни неща и се нервя и мисля за бой.. смисъл те усещат ли го и има ли какво да стане като да дойдат да ми се лигавят? да ме бият ако ме видят? не знам братле не съм чак толкова зле единствения главен проблем ми е това "Мисля си, че буквално ми четат мислите и ще ям бой и не мога да се спра." ако разбера, че не съществува и е било сън, ще се оправя, ще спра всичко и така :) има надежда предполагам и бог има ще се моля, но има ли какво да стане или е просто филм във главата ми :) моля, честно мнение :)

MnogoBolen
12-25-2019, 17:16
а и имам комплекс.. нямах вода в новата къща никаква за известно време, и докато шмърках и пушех толкова време бях с тази мисъл и имах този комплекс и не бях пълноценен, вече имам, но е останало в главата ми :Д смисъл не искам да бъда банален, само искам отговор от вас дали всичко е просто филм и не ми четат по никакъв начин мислите и съм се филмирал ако е така ще се оправя :) Благодаря

MnogoBolen
12-25-2019, 17:22
Също да ви споделя, че следя едни числа откакто четох статия за четене на мисли.. чета статия за ангелски числа, които ми дават знаци, :) статията е тази и цяла година я следвам дали не съм се побъркал? :Д https://www.teenproblem.net/a/6-lubopitno/48470-kakvo-oznachavat-cifrite-i-strelkite-na-chasovnika/ ся видях 20:20 и се депресирах.. :Д моля ви кажете, ми само, че е филм в главата и другите нищо не знаят какво се случва и ще съм ви мнооого благодарен.. :)

tonybadams
12-25-2019, 18:15
Нещата са поправими, но трябва да се действа стриктно по план .Сега на коледа стават чудеса !

Пиши ми на лични и да има шанс ,но и малко бързина от твоя страна !

defender
12-25-2019, 21:56
Оттук-нататък пред тебе виждам три пътя:
1. Смърт
2. Умопобърканост
3. Живот на всеотдаен християнин.

MnogoBolen
12-25-2019, 23:14
хаха ти пък :Д

anonymous1043668
12-26-2019, 07:48
Отиди на психолог и му кажи всичко, което написа тук, със сигурност ще ти е в полза.


3. Живот на всеотдаен християнин.

Вече с цялото си същество вярвам, че голяма част от християните с опасни и не добре с главата или поне това е техният им target audience.

Knispel666
12-26-2019, 15:30
Автора наи-вероятно е трол, но в случаи че не е:
Даи си малко почивка с коза, и спри да ги жулиш тия мешани боклуци. Но иначе това е главно от коза, случвало ми се е същото когато бях препушил един път. Това е психоза, причинена от неправилния ти начин на живот. Ти сам подсъзнателно разбираш че този начин на живот няма да те доведе до нищо продуктивно, а тревата само го влошава, защото го изкарва на повърхността и така само пропадаш все по-надълбоко в дупката. Параноята ти е пряко следствие от това - когато имаш нерешени вътрешни, а и външни проблеми, пушенето на трева може да се окаже доста негативно, особенно ако препушиш. Аз също съм бил в подобна ситуация - имаш чувството че все едно си загубил ума си, само че моя филм беше друг, понеже съм много добър в това да си представям неща и да ги моделирам в ума си, като че все едно наистина ги виждам. Представях си колко огромен е космоса, и как във всеки един момент съм на Земята, която е едно оргомно кълбо, движещо се с 26 000 км в час през това невъзможно огромно пространство и от всичкото това ме обхващаше една такава особена агорафобия. Това, наред с други нерационални филми, деперсонализация, параноя и т.н. Та идеята ми е че това са просто филми - помисли рационално и ще видиш че това със следенето е тъп филм. Не че няма кои и как да те следи, просто няма защо да го правят, защото с нищо не си толкова важен и заплашителен за хората, които могат да те следят. Но пак ти казвам, тези филми те избиват защото живота ти е пълна каша. Спри да жулиш, поспри се с коза, вкараи малко нещата в релси, и параноята ще изчезне. Щом го осъзнаваш че всичко това може да е просто филм, значи не си изперкал тотално, но определено натам си тръгнал. Съветвам те да се върнеш докато все още можеш, иначе тва пико и тия амфети определено ще ти изпилят мозъка.

MnogoBolen
12-26-2019, 15:37
Абе не съм чак толкова зле братле.. имам и странен шум в ушите и нямам тишина дге.. това ме вбесява.. пък и ся докато пиша, си мисля, че хората ме усещат.. с едно изречение "всяко мое най малко движение и звук, се чува при хората :ДД" също чувам и гласове като не е луд или този е луд и така :ДД аве ще спра наркотиците и всичко вредно както ми каза ти, и ще се оправя :) Благодаря

Knispel666
12-26-2019, 15:40
Вече с цялото си същество вярвам, че голяма част от християните с опасни и не добре с главата или поне това е техният им target audience.
Така е, християнството отдавна паразитира върху страданията на хората. Не толкова лошо е това че такива хора са по-податливи на подобни филми и в последствиe стават промити мозъци, щото поне са живи. Дето се вика, клин клин избива :D Лошото е че тия филми могат да направят положението още по зле. Аз имах един приятел, които също като автора, друсаше като за последно, продаваше, употребяваше, мислеше си че е медиум, че го следят и т.н. Брат му също беше наркоман, на метадон. По едно време "откри Исус", ходеше там по църкви, публикуваше църковни простотии във феиса, уж тренираше и се хранеше правилно, беше спрял наркотиците напълно, но явно от всичките тия християнски глупости, си е мислил че живота му е вече прецакан отвъд оправяне, и се хвърли от 8-ия етаж, пред очите на родителите си.

Knispel666
12-26-2019, 15:53
Абе не съм чак толкова зле братле.. имам и странен шум в ушите и нямам тишина дге.. това ме вбесява.. пък и ся докато пиша, си мисля, че хората ме усещат.. с едно изречение "всяко мое най малко движение и звук, се чува при хората :ДД" също чувам и гласове като не е луд или този е луд и така :ДД аве ще спра наркотиците и всичко вредно както ми каза ти, и ще се оправя :) Благодаря

От Плевен ли си дге :D

MnogoBolen
12-26-2019, 17:00
Не. Абе вече взе да ми писва, и преди малко се ядосах и станах себе си един ядосан почнах да псувам и чувам веднага истински глас, ето го е тоя е ее той е мн луд, тоо нее луд, чувам гласове на момичета на момчета.. тва или е реалност или е тежка параноя.

Necrologist
12-26-2019, 18:24
Ти да не си Jason Born копеле?

defender
12-26-2019, 19:01
Така е, християнството отдавна паразитира върху страданията на хората.

Казвам му това, което ми е помогнало на мене ве. Християнството винаги носи надежда от всякакъв материален детерминиъм, включително от психологически състояния, които ти се виждат безизходни.

А това да кажеш на някой страдащ, че нямало надежда за него, не е ли по-злодейско паразитиране върху човешкото страдание.

А това да му кажеш да отиде да говори с психолог не е ли също паразитрине въху човешкото страдине в полза на психолога.

Защо това да му кажеш да отиде на психолог е ОК, а това да му кажеш да се пропбва с православието да не е ОК.
Както казах, аз му предлагам това, което съм го изпитал върху себе си и съм видял добро от него, не знам за какво паразитиране става въпрос - на другите казваш да не се филмира, а ето че ти се филимираш.

А тези дето му казват да ходи на психолог, някога били ли са лично на психолог, относно тежки психологични проблеми, видели ли са полза от него, че да предлагат на другите същото. И колко пари и време им е струвало?

Knispel666
12-26-2019, 19:43
Казвам му това, което ми е помогнало на мене ве. Християнството винаги носи надежда от всякакъв материален детерминиъм, включително от психологически състояния, които ти се виждат безизходни.
Надежда могат да носят много неща и всичките се опират на вяра в нещо повече от теб. Но не може ли да е вяра в нещо по смислено - семеиството, общството... защо трябва да е в някакъв чифутски култ към смъртта.

А това да кажеш на някой страдащ, че нямало надежда за него, не е ли по-злодейско паразитиране върху човешкото страдание.
Не, защото да кажеш истината не струва нищо и никои няма облага от нея. Никои не я иска, съответно и никои не я продава. Докато сладките лъжи винаги са стрували скъпо, първо от свещенника, а в по-скорошно време и от психолога. Ето това е паразитиране върху страданието и съмненията на хората. Религията винаги е била монопол в доенето на тая златна крава.

Както казах, аз му предлагам това, което съм го изпитал върху себе си и съм видял добро от него, не знам за какво паразитиране става въпрос - на другите казваш да не се филмира, а ето че ти се филимираш.
Ти не си паразита в случая, а жертва на един многовековен паразитизъм. Паразита влиза в тялото на един човек и прави имунната му система слаба, за да не може да се бори с него. Така и религията парализира менталния имунитет на човека и го прави неспособен да се бори с нея, особенно пък ако е някои като автора, които не е имал добър имунитет още преди да се зарази. Естествено че си мислиш че паразита ти помага, те и тия дето дават по 4-5 бона за врачки си мислят че са им развалили магията и са благодарни за помощта... А всъщност долната мангуста просто е изсмукала на бедните хорица и последните им парички. Но тук не става дума само за икономически паразитизъм, а и за душевен вампиризъм. Всичката тази вътрешна енергия на хората, съзнание и вниманието което влагат в църквата, всичко това се ползва и канализира от хората които ръководят тази институция. В това е истинската им власт, истинското паразитиране.

anonymous1043668
12-26-2019, 20:42
Айде пак стана някаква религиозна дискусия. Пренесете я в темата Православие! Писна ми дефендъре - постоянно натрисаш религията си навсякъде. На потребители като мен им е през оная им работа в какво вярваш, аз само казах, че всички hardcore вярващи като теб и сектанти са психари и пак си вършат извратенящините само дето с религията за оправдание. Хубаво е да вярваш в нещо, живее се по-пълноценно като вярваш, че живота има смисъл. Но когато се манипулират слаби хора да се зарибяват и да имат оправдание за злодеянията си, за околните религията ви е проклятие. Така че просто млъквай.

defender
12-26-2019, 21:04
Айде пак стана някаква религиозна дискусия. Пренесете я в темата Православие! Писна ми дефендъре - постоянно натрисаш религията си навсякъде. На потребители като мен им е през оная им работа в какво вярваш, аз само казах, че всички hardcore вярващи като теб и сектанти са психари и пак си вършат извратенящините само дето с религията за оправдание. Хубаво е да вярваш в нещо, живее се по-пълноценно като вярваш, че живота има смисъл. Но когато се манипулират слаби хора да се зарибяват и да имат оправдание за злодеянията си, за околните религията ви е проклятие. Така че просто млъквай.

Хехе, ами г-це, Вие сте тази, която се отклони от темата и провокира останалите реакции.

Knispel666
12-26-2019, 21:27
Хехе, ами г-це, Вие сте тази, която се отклони от темата и провокира останалите реакции.

Не се прави на ударен, ти доиде тук да си натрапваш вмирисаната религия. Или щял да умре, или да се побърка, или да станел верен християнин.... Аи, сиктир.

defender
12-26-2019, 21:39
Не се прави на ударен, ти доиде тук да си натрапваш вмирисаната религия. Или щял да умре, или да се побърка, или да станел верен християнин.... Аи, сиктир.
Натрисам "вмирисаната си религия" точно толкова, колкото натрисане е и твоето мнение по темата, също точно толкова, колкото предложението да иде на психолог е натрисане.
Авторът на темата търси изход, аз му давам вариант от чисто добри подбуди.

Не се проявявай пак, като злобил.

Knispel666
12-26-2019, 21:51
Натрисам "вмирисаната си религия" точно толкова, колкото натрисане е и твоето мнение по темата, също точно толкова, колкото предложението да иде на психолог е натрисане.
Авторът на темата търси изход, аз му давам вариант от чисто добри подбуди.

Не се проявявай пак, като злобил.
И в ква позиция си ти да даваш съвети, след като нямаш никаква представа в каква ситуация е автора? Нито си друсал, нито си изпадал в такива състояния, за какво изобщо се намесваш, и то пък с такава увереност, че видиш ли единствения му изход бил да стане християнин. Това не е никакъв изход, а просто замазване на положението и заместване на едни филми с други. Не че психолога не прави същото, но аиде психолога поне има опит с тия неща и все пак в съветите му ще има някакъв смисъл, нищо че го прави колкото да му вземе парите за посещенията и да му изпише дадени хапчета, за които разни фармацевтични компании са му бутнали някакви кинти да ги изписва. Ама твоето си е чисто и просто натрапване на религиозен булшит.

defender
12-26-2019, 22:04
натрапване на религиозен булшит.

Християнството е помагало, както при наркомании, така и при нападения на натрапчиви мисли.
А точно твоето отношение към мен в момента е опит за упражняване на някаква дебилна агресия и натиск върху мен, и личното ми мнение, кое би било полезно за автора на темата.
Не знам ти на какъв се изживяваш, че да ми налагаш какво трябва аз да мисля, че би било полезно за автора.
Автора пита за изход, аз му предлагам вариант, а той си решава - това не е натрапване, ама явно не можеш да го асимилираш, че не е.

Knispel666
12-26-2019, 22:18
И как е помагало на наркомани, замества дрогата с Джиизъс, замества натрапчивите мисли с натрапчиви мисли за Джиизъс. На тоя моя авер много му помогна християнството... Баси, то по-добре да беше продължил да се друса.
И не ти налагам какво трябва да мислиш че би било полезно за автора. Казвам ти че не е полезно и никои друг не би сметнал че е полезно освен друг християнин. И освен тва ти не му предложи просто вариант, ами му даде един единствен вариант - да стане християнин. Не знам защо изобщо смяташ че ти, или религията която представляваш, е някакъв авторитет по отношение на намирането на изход от подобни ситуации. Изхода го знае този които е бил в такава ситуация. Религията не е изход, нито сега, нито е била, нито ще бъде. Но ето че продължавате да плямпате и да си натрапвате "изходите" навсякъде, тоест да се изхождате навсякъде. Като веганите и феминистките сте братче - мога да говоря за умиращите деца в африка или за колонизирането на космоса, и пак ще намерите начин да вмъкнете тъпата си религия в разговора.

anonymous1043668
12-27-2019, 09:14
Хехе, ами г-це, Вие сте тази, която се отклони от темата и провокира останалите реакции.

Така ли? Защото аз виждам друго :)



3. Живот на всеотдаен християнин.



Натрисам "вмирисаната си религия" точно толкова, колкото натрисане е и твоето мнение по темата, също точно толкова, колкото предложението да иде на психолог е натрисане.

Не е така - да си кажеш мнението в отворена тема и да манипулираш автора за секти са две различни неща.

мнение =/= предложение за религия.


А точно твоето отношение към мен в момента е опит за упражняване на някаква дебилна агресия и натиск върху мен, и личното ми мнение, кое би било полезно за автора на темата.

След като си притискан, извади твоето най-силно и познато оръжие. Спри да отговаряш, тъй като си в пълното си право да не отговаряш на нападки и мълчанието според теб е също адекватен отговор. Понякога да напуснеш е да спечелиш.

MnogoBolen
12-27-2019, 18:09
Пичове, не се карайте, моля ви :) няма смисъл приятели :) Чувствам се по-добре, лека полека ще се оправя ;д <3 всичко е от тревата момчета.. Не я използвайте! :Д Благодаря на всички! <3 Живи и здрави бъдете ! <3

MnogoBolen
12-27-2019, 18:10
А и да.. Не казвайте на някой болен, че няма надежда за него.. Винаги има! <3

inewton
12-27-2019, 20:40
Не мисля, че някога ще се оправиш. Ако си всеотдаен наркоман, какъвто се описваш никога няма да се откажеш от това. Освен ако Бог не ти помогне. Но трябва и усилия от твоя страна.

MnogoBolen
12-28-2019, 00:30
Не съм наркоман :Д забравих да напиша, че мога да спра по всяко едно време :Д не ми е проблема откъсването братле, тва е най-малкия дори не е проблем :Д просто искам психиката ми да се оправи мамка му.. не издържам.. но както казах, ще се оправя :)

yikes
12-28-2019, 19:01
психар

Ashenvale
12-29-2019, 10:04
tos ma razbolq

sry za latinicata, nqmam kirilica tuk.

anonimna:D
12-29-2019, 18:46
Баси, спри наркотиците, ако не можеш сам, търси помощ. Иначе мозъкът ти тотално ще се изглади. Надежда за наркоманите в едно сигурно 90% няма. Така че се вземай в ръце. И къде аджеба намери всички тези наркотици като си бил на 15. Аз и до ден днешен не знам и не искам да знам откъде мога да си купя. И бтв, спирай ги или поне се изолирай някъде, щото твоята психарщина застрашава околните. Няма да забравя как един наркоман ми спря таксито и в един момент просто му присветна нещо и осъзна, че не е ок да се натрапва, поне се освести, че иначе не знам.

MnogoBolen
12-30-2019, 19:17
Специялно за балъците дет ми викат психар, и че съм ги разболял, спкс е не съм психар, исках помощ от хора, които са по-стабилни тва, че съм в в няква депресия не значи, че съм психар и няя се оправя идиот тъп. Вече съм по-добре, надежда има за всеки :) Господ помага и съществува тва да го знаете от мен ;д <3 Любов за всички. <3 ем наркотиците са ми били най-малкия проблем не се хваля ама бол.. :Д

Ashenvale
12-31-2019, 17:58
Ей за тва търсиш помощ по форумите, кратунчо.
Щото "балъците" дето се опитват да помагат, ти им лееш злоба насреща.
Не ме очудва и като цяло, че си станал наркоман.
Такива като тебе страдат от безпорочен аутизъм.
Ти нямаш спасение мой човек, щото явно си от типа хора дето веднага се зъбят и тръгват напред с рогата за щяло и нещяло.
Лентяй плиткоумен, продължавай си с дрогата и да не те тревожи, че си психар и без това народа страни от псевдо хора като тебе.
Намери си други безмозъчни наркоманчета и нека свръх дозата да ви избави от мъките ви.

anonymous1043668
12-31-2019, 21:00
И къде аджеба намери всички тези наркотици като си бил на 15.
Е как така? Навсякъде е фрашкано с наркотици, само да поискаш. По училищата, особено 9 клас нагоре се почва, хвърчат като бонбони.


Аз и до ден днешен не знам и не искам да знам откъде мога да си купя. И бтв, спирай ги или поне се изолирай някъде, щото твоята психарщина застрашава околните.
Браво за, то не се изисква много, само да намериш подходящи хора. Сигурно ще се изненадаш, като разбереш колко лесно всъщност са достъпни.


Господ помага и съществува тва да го знаете от менД

Еее върза се на defend-ъра, жалко.




Намери си други безмозъчни наркоманчета и нека свръх дозата да ви избави от мъките ви.

Леле от колко време те виждам пак. Хем искам да ти се скарам, че така не бива, ама хем и аз не ща такива хора около себе си. Гадно, ама то кой би искал такива всъщност? :?


Няма да забравя как един наркоман ми спря таксито и в един момент просто му присветна нещо и осъзна, че не е ок да се натрапва, поне се освести, че иначе не знам.

Аз на твое място или го бия или бягам с 200, а може и двете, зависи от случая.

EDIT: Честита Нова Година от мен

anonimna:D
01-01-2020, 00:05
^ То на бой беше работата, ама бакшиша по щеше да го отнесе,защото спря, без да му казваме.А онзи наркоман твърдо беше решен, че се познаваме и щял да ни краде, след 1 минута все едно друг човек гледаш. Психар не, ам не знам какво, наркоман веднъж, наркоман завинаги. И за какво, за да сме famous, айде бе, ще си умра задръстена

Ashenvale
01-01-2020, 07:59
Леле от колко време те виждам пак. Хем искам да ти се скарам, че така не бива, ама хем и аз не ща такива хора около себе си. Гадно, ама то кой би искал такива всъщност? :?





Седмица? А Аз защо не те знам? Пък и чак да ме виждаш ...

anonymous1043668
01-01-2020, 08:38
Седмица? А Аз защо не те знам? Пък и чак да ме виждаш ...

Защото се държах като глупак и не се интересувах от форума докато беше още интересен. :/

Ashenvale
01-01-2020, 09:05
Защото се държах като глупак и не се интересувах от форума докато беше още интересен. :/

Еми да, не те изчака да порастнеш, сорка ..

А колкото до темата, нищо.

defender
01-01-2020, 20:36
Еее върза се на defend-ъра, жалко.

Само ти се дърпаш да ми вържеш. Но пък за сметка на това много ти се иска :D

CCoates23
01-08-2020, 02:27
Вие контролирате живота си. Бъдете отговорни и направете някои промени, ако трябва. Просто се надявам всичко да се получи чудесно в крайна сметка за вас.

MnogoBolen
01-15-2020, 00:45
Пичове, ходих на църква и вече съм мнооого по-добре дори на психолог отидох.. развил съм параноидна шизофрения от тревата хаха но ми изписаха хапчета и вече съм къде къде по-добре! надежда винаги има и бог съществува! живи и здрави :)

anonymous1043668
01-15-2020, 14:57
отидох.. развил съм параноидна шизофрения от тревата

Обичам това как винаги познавам за такива лоши ситуации! :D



Най-много да си хванал параноидна шизофрения.

Ashenvale
01-25-2020, 11:43
Обичам това как винаги познавам за такива лоши ситуации! :D

Ами то друг изход освен параноидна шизофрения няма...
А да, да избие родителите си, защото го тровят? Да, но пак е параноида шизофрения.
Проблема е, че църквите и хапчетата са временно решение.
Ти или губиш себе си или не. Хапчетата са илюзия, всичко е плацебо и всичко е само в главата му.

Грозния
01-25-2020, 22:04
https://comps.canstockphoto.com/fake-stamp-clipart_csp15301217.jpg