PDA

View Full Version : ВАЖНО! СКРЪБНА ВЕСТ



Грозния
01-19-2020, 09:26
prikachi.com

2006 - 2020

Уважаеми съфорумци, приятели, братя и сестри!

С тъга в душата съобщавам, че миналата седмица ни напусна prikachi.com!

Сайтът в който почти всички ние качвахме снимки, престана да съществува в интернет пространството!
Сайтът който пазеше нашите спомени и ни помагаше да споделяме снимки в teenproblem.net вече го няма!

Знам че на всички нас много ще ни липсва!

ВЕЧНА МУ ПАМЕТ!

От опечалените потребители и тези които загубиха снимки заедно с него!

Grancha
01-19-2020, 16:56
Исуската и Цукербергер да го простят!

RapExotic
01-20-2020, 12:51
И форума върви натам..

DieselBlood
01-23-2020, 18:59
И форума върви натам..

Форумът отдавна е отишъл на майната си. Откакто го взеха инвеститор.бг, мястото ни за спам, развлечение и сериозни дискусии умря. Старите потребители престанаха да влизат по различни причини (работа, банове, деца), напълни се с някакви ботове, мислещи се за интересни и всичко отиде по дяволите.

RedArmy
05-27-2020, 06:53
Форумът отдавна е отишъл на майната си. Откакто го взеха инвеститор.бг, мястото ни за спам, развлечение и сериозни дискусии умря. Старите потребители престанаха да влизат по различни причини (работа, банове, деца), напълни се с някакви ботове, мислещи се за интересни и всичко отиде по дяволите.

Това е истината. А едно време беше интересно, особено около 2008-ма - 2009-та. Сега само някакви неадекватници, с които не може да се говори.

Грозния
05-27-2020, 19:15
Това е истината. А едно време беше интересно, особено около 2008-ма - 2009-та. Сега само някакви неадекватници, с които не може да се говори.Откакто се появихте и аз си мисля същото, другарю Исаев! :D