PDA

View Full Version : Въпрос относно хигиена.



donthackme
02-11-2020, 16:25
Здравейте, на 17 години съм и съм момче. Нормално ли е при положение, че се къпя всеки ден преди училище да усещам на края на деня лека миризма на пот. Всмис не знам дали другите я усещат, но аз усещам лек мирис на пот. Тениските ги сменям всеки ден и никога не обличам повторно някоя. Трябва да допълня, че дори и да си седя на чина без никакво физическо действие пак се потя леко под мишниците. Използвам парфюм и антиперспирант на рексона (тоя Black and White или нз точно как беше) обикновенно гледам да не ги смесвам, понеже са различни аромати. С една дума почти през цялото време през което съм на даскало мишниците са ми влажни, някой път и по-обилно потни. Нормално ли е това и ако можете да ми кажете някакви начини да спря да се потя толкова и да залича миризмата. Аз си мисля, че е нормално при по обилно потене да има някаква лека миризма, нз ще съм благодарен ако си кажете мнението.

Vladislav Hellsing
02-11-2020, 19:47
Ти пък
Ходи облечен една идея по леко ако толкоз се потиш

Но

Ако слагаш много парфюм и дезодорант
Особено много парфюм
особено ако става дума за истински парфюм а не някоя глупост от сорта на рефан
ще е много по-зле. Натрапващата се миризма е неприятно нещо

donthackme
02-12-2020, 05:13
То да беше начина на обличане добре, ама съм по тениска и пак се потя деба. Зимата с тениска и яке излизам навънка и пак се потя. Ебало си е мамата. Колкото до парфюма е слаб и не е натрапчив даже мисля че се води тоалетна вода. Иначе и мен ме дразни тея с по силните парфюми и като се изкъпят с тях...

tonybadams
02-12-2020, 07:44
Naprawi си пточистване от паразити ,също и пречистване на лимфата .
парфюмите не помагат

donthackme
02-12-2020, 08:25
Днеска си взех антибактериален сапун па ще видиме.

galen_plamen
03-02-2020, 19:51
това са нормални неща ,
но може профилактично да се направи измиване със сода, някои материи също засилват неприятните моменти