PDA

View Full Version : Не искам да повтарям 8 клас



zaharkata
06-29-2020, 09:40
Здравейте! Казвам се Захари почти на 16 години съм ще ги правя 22 Юлии искам да споделя за проблема си и ако може някой да ми помогне ще съм ви благодарен.Така ето я и историята. Значи от началото на годиата влязнох в училище с изучаване на английски език и предприемачество. Аз първия срок бях средно добър по английйски имах от всички оценки,но втория срок нещата при мен и при други тръгнаха надолу. Вече имам 9 двойки и някви там други оценки. А учителят ми по английски е много даже да не кажа твърде взискателен и аз се опитжах до колкото мога да уча при него,но така и не разбирах материала смисъл малкото неша ги разбирах а останалата част не. Хора кажете ми кое е по-правилно да имаме учител който да е твърде взискателен и да не ни е приятен предмета или учител който не толкова взискателен но да е такъв който да разбира предмета да ти е забавно да учиш и да е до някаква степен строг? Хора кажете за вас кое е по правилно защото за мен е второто. И също така моля ви се кажете ми какво да правя защото ще ме оставят на поправителен на английски а не искам да ме оставят кажете ми какво да правя моля ви?

TrollFactory
06-29-2020, 10:16
Оценките ти по английски са не по-малък проблем от оценките ти по другите предмети и най-вече тези по БЕЛ. Опитвайки се да те чета е болезнено! Освен това проблемът може да не е в учителя, че е взискателен към теб, а в това че си мързелив и подходът ти към училище едва ли е сериозен. Също така дилемата сега каква ти е? Ние от къде да знаем дали ще си вземеш поправката или не? В крайна сметка, ако не ти се повтаря, може би можеш да завършиш като частен ученик или нещо подобно, но затова сподели за проблема си с класната/директора или някой по-свестен учител... Може би ще ти даде по-добър съвет. Едва ли си заслужава за "онлайн образование" да те оставят да повтаряш.

zaharkata
06-29-2020, 10:19
Благодаря ти за съвета

Грозния
06-29-2020, 19:19
Здравейте! Казвам се Захари почти на 16 години съм ще ги правя 22 Юлии На 16 г си още в 8 клас?
Май повтарянето на класове няма да ти е за пръв път? :D

zaharkata
06-30-2020, 08:05
Първо ще ви помоля да не ме обиждате и второ не е вярно. Аз го написах тук защото ме е страх да не повтарям. Не знам какъв ви е порблема за да ми говорите така но все пък благодаря ви,че отделихте време да напишете коментра си. Приятен ден господине!

Грозния
06-30-2020, 22:14
ϕεικ προϕιλ

https://en.pimg.jp/029/188/112/1/29188112.jpg

dreamwalker
07-01-2020, 00:31
Учи.

diabolical_
07-01-2020, 13:49
Ходи на частни уроци :neutral:

inewton
07-01-2020, 17:22
Какво има да му се разбира на английския?! Сядаш и зубриш.