PDA

View Full Version : Някои в чужбина ???



sasodila
07-28-2020, 21:00
Здравейте , има ли някои освен мен в чужбина ... Аз съм в Словения ... Много приятна малка държава , приятни отворени хора ...

RedArmy
07-28-2020, 22:42
Не съм в чужбина, но имах желание (и още имам) да отида в Словения и в Дубровник (Хърватска), но не знам в Словения разбират ли сръбски като цяло, защото съм чувал, че някои говорят дори италиански по-добре от сръбски, а аз италиански не знам, английския ми е кофти, а сръбския ми е сравнително добър и разбираем, и ще се оправя :D Ако помогнеш с информация, ще съм благодарен :)

Грозния
07-28-2020, 23:35
Здравейте , има ли някои освен мен в чужбина ... Аз съм в Словения ... Много приятна малка държава , приятни отворени хора ...13 мнения за 13 години откакто си регистриран/а във форума!
Защо не си писал/а толкова време и какво те накара да се сетиш за форума след толкова години?!

TrollFactory
07-29-2020, 08:52
13 мнения за 13 години откакто си регистриран/а във форума!
Защо не си писал/а толкова време и какво те накара да се сетиш за форума след толкова години?!

Според мен е поредното франкенщайново творение събудено от дълбок сън, за да изглежда така сякаш "ето, хората все пак се завръщат". :D

Грозния
07-29-2020, 17:14
Според мен е поредното франкенщайново творение събудено от дълбок сън, за да изглежда така сякаш "ето, хората все пак се завръщат". :DТо това е ясно, беше ми интересно да видя реакцията от отсрещната страна и какво ще изсмучат от пръстите си :D ! Като гледам и този профил ще го изоставят :? .

Оказва се, че в целия форум най-много фейкове въртят именно модераторКИте, като те самите въобще не се появяват и не общуват с истинските си профили! Какъв чудесен пример за управление на форум и налагане на "успешна" форумна политика, привличаща потребители :razz: !

П.С. Това последното е сарказъм (за Дефенди казвам)!

KASAPA
07-29-2020, 18:58
Ризоли и Айлс в действие! Мухахахаах

anonymous1043668
07-30-2020, 19:19
То това е ясно, беше ми интересно да видя реакцията от отсрещната страна и какво ще изсмучат от пръстите си :D !

Така и няма да ти отговорят! Пуснали са един пост (забележи, че е точно на час), и си заминават.

Спомняш си когато в не-дневника им изкарах помията на яве и те взеха да увъртат и да отбягват въпроса дали нещата са писани от тях или не..

EDIT:



Също така имаме сериозен проблем с модераторите и администраторите, тъй като не си вършат работата.
Мислим, че самички си правят акаунти, защото както казах сме 10 човека max, но на началната страница пише: "Любов (70 разглеждат), Секс (185 разглеждат), Училище и приятели (156 разглеждат)" От къде са тези хора? Не поражда ли съмнение толкова много потребители да се ровят по стари теми и дискусии, след като не пишат в форума, регистрирани или не? Очевадно броя на хора онлайн е подправен.

bmwsasho
11-18-2020, 20:12
Ризоли и Айлс в действие! Мухахахаах

хахах :D

atasa
03-10-2022, 18:59
Аз след като спрях да пиша тук отидох да уча в чужбина в Западна Европа. Ами не ми хареса - лош климат, затворени хора, супер много влага. Като чуеха, че съм от България започваха да се държат много зле. Първият ми избор беше Швеция и макар и там да ги има същите проблеми поне имат слънце през лятото ии жените им са красиви, за природата да не говорим. Но изпуснах срока за кандидатстване и така.

После живях в Словакия и Чехия. Словакия ми хареса - малка, компактна страна и съответно малка столица на Дунава. Постоянно вървях по едни мостове над Дунава и край него. Въпреки, че не блести с архитектура момичетата са много красиви. Дали от размера на града, но много лесно се създаваха приятелства в Братислава. Хората са малко по-срамежливи от тук, но пък специално на работа са по-приятелски настроени от колкото в софийски офис.

В Чехия много ми хареса тяхната стара архитектура, но ако отида пак ще е в Бърно например, а не в Прага. В Прага е прекалено бъкано с много хора и туристи и наемите са много скъпи. Но да кажа - и на двете места като качество животът ми беше в пъти по-добър от колкото в мрачната, студена западна страна откъм излизане, приятелства и т.н. В Братислава повече излизах по кръчми от колкото в София, като трябваше да я напусна се почувствах по начина, по който се чувствам като напускам родната София със самолет - почти се разплаках.

fUcKsMiLe
03-20-2022, 13:24
В Малта живея от 2016г. Нищо особено не е, нямам търпение да се върна в България. Чакам удобен момент, за да съм стабилна финансово и цялото семейство ще се преместим.

LoadRunner
06-04-2022, 18:03
В Малта живея от 2016г. Нищо особено не е, нямам търпение да се върна в България. Чакам удобен момент, за да съм стабилна финансово и цялото семейство ще се преместим.

ти ако за 6 години в чужбина не си станала финансово стабилна нямам представа какво правиш там?!?!

jana12
08-18-2022, 08:30
Малта като цяло е развита туристическа Британска колония след Втората световна война. Нейната големина не е по-голяма от тази на София и околностите, но не мога да си представя да водя там смислен живот. Разкажете малко повече за ситуацията на ежедневна база там, ако може.

Polad112
08-24-2022, 15:21
Аз съм в Люксембур, супер е