PDA

View Full Version : Имам дете от един,но мисля за друг



Anonymous2021
01-01-2021, 16:48
Здравейте! Моля без съдене за 1ви път пиша
Така...може би просто съм се депресирала но ме терзае следното.Живея и не си представям живота без половинката си-вече имаме и 2 месечно момиченце,всичко е окей (без секса)
Много се грижи за мен и много помага с малката,като цяло перфектна двойка,много момичета ми завиждат(в добрия смисъл) за човека до мен.накратко!Стоя и си мисля как ми липсва да си бъда свободна (сама) и най-вече компанията на друг човек,с когото излизах около 2 години и беше супер,след това пътищата ни се разделиха временно и когато той се върна и двамата бяхме обвързани с други,но някак си копнеехме да сме завдно,но не си го казахме и така мина време аз създадох семейство,виждам този човек понякога понеже сме си приятели и имаме страшно много общи такива,много ми липсва и ми се иска пак да сме заедно,и като знам че е с момиче още повече се напрягам.Нищо не ми липсва сега освен секса,ако аз не направя нещо той изобщо не се сеща,докато с другия беше обратното вечно ме обливаше с внимание и желание да ме целуне ит.н.Също сегашният ми приятел изобщо не обича да излиза и да се забавлява и затова си стоим най-често у дома в пълна тишина докато с другия беше различно,усмивката не ми слизаше от лицето а сърцето ми биеше лудо!Ще прозвучи ужасно,но понякога ми се иска да не бях прибързвала да имам детенце за да мога по-лесно да си тръгна без да съсипвам невинното създание-не ме разбирайте погрешно-ОБИЧАМ Я! +след като човека който ми липсва разбра че чакам дете казал на общ приятел,че бил разочарован.Както и да е не ме съдете просто искам някой да ми каже,че това е тъп,депресиран,временен период.МОЛЯ ВИ!

inewton
01-02-2021, 05:57
Опитай. Иначе ще умрешъ съ прѣдсмъртенъ викъ "Ганчо" (ако това е името на другия).

Anonymous2021
01-02-2021, 10:07
Опитай. Иначе ще умрешъ съ прѣдсмъртенъ викъ "Ганчо" (ако това е името на другия).

Какво да опитам? Да се върна при въпросният човек за когото напоследък мисля ?

inewton
01-02-2021, 11:07
Да опиташъ да поговоришъ съ него. Като за начало.

Anonymous2021
01-02-2021, 11:27
Да опиташъ да поговоришъ съ него. Като за начало.

Оф колко пъти вече...проблема е че понякога начина по който разсъждава е супер старомоден!
Напрягащо е да си стоим само у дома ,особенно сега с бебе. Просто нищо не му се прави,цял ден е забил в тела играе игри ,ако не там ше е на плейстейшъна а е на 30 аз на 27...
Дори като му говоря нещо не чува -буквално
Просто ми се иска да съм където си бях преди
Коледа и НГ си бяхме само у дома и в двата дни си легнах 22-23 часа от скука ,понеже не искал да годи никъде ,а в същото време приятели се бяха събрали...както и да е ...секса изобщо няма да обсъждам -0% интерес там (от както съм забременяла няма секс -11 месеца вече) и съм му говорила и питала и нишо сякаш не ме е чул ,да е не се опитва
Липсва ми предният ми партньор все повече
там имаше всичко-забавление,релакс,страст..н о вече имам дете и не мога просто да стана и да си тръгна както преди

inewton
01-02-2021, 12:39
Азъ ти казахъ съ другия да говоришъ, не съ бащата на дѣтето. Нали другиятъ ти е по- интересенъ. Иначе какво лошо има въ ранното лѣгане. Азъ обикновено си лѣгамъ въ 21 часа. Съньтъ прѣди полунощь е по- пѧлноцененъ.

По начина на писане ми приличашъ на mincheto. Тя бѣше съ единъ тираджия. Може пъкъ и на тебъ да ти дойде добрѣ нѣкой тираджия. :D