PDA

View Full Version : Не знам с какво да се занимавам



poggers
08-09-2021, 17:09
Здравейте,втори курс съм и уча бизнес и информационни технологии.Проблемът е,че съм го записал колкото да се каже,че уча нещо.Изобщо не знам с какво искам да се занимавам.Програмирането не ме влече,но не виждам други алтернативи,а и е късно за прехвърляне и презаписване.Според вас да се натисна ли да уча за програмист,въпреки че ми се вижда доста скучно.Усещам как времето започва да ме притиска,а вече някои от моите съученици работят по техните специалности.Започвам да се депресирам.Какво да правя?

inewton
08-09-2021, 18:57
Запиши физика!

smilegirl12
08-22-2021, 18:57
А какво те влече?

Genasis
12-13-2021, 03:37
В момента си на години, в които може да правиш всичко, за което се сетиш. Колкото и да се чудиш, винаги трябва да започнеш от първата стълба в живота, та това дори да е някаква работа за 600лв на месец. Просто разгледай варианти. До колкото за програмиране -това се учи наистина с доста голямо желание, а не защото "Няма други алтернативи". Все пак ако си се насочил към това, не е нужно да презаписваш, а просто да си намериш адекватен курс в някоя от академиите. Дори този вариант е доста по-добър от това да запишеш в университет, защото учиш най-новите неща в рамките на 6 месеца. Имайте предвид обаче, че през този период гъза ти ще брадяса от седене и четене :D