PDA

View Full Version : Въпрос за бъдеща работа



Duolui
01-13-2022, 19:32
Здравейте на всички. Намерих този форум при търсенето, защото се нуждая от съвет. Мисля за бъдещата си работа. Искам да се преместя в Германия или Великобритания, намерих няколко уебсайта, където предлагат добра работа. Но родителите ми казаха, че това е лоша идея и трябва да си намеря работа тук, в София. Не съм добър в разработването на софтуер и не съм сигурен, че ще намеря добра работа тук. Какво ще ме посъветвате? Благодаря.

Duolui
01-19-2022, 19:47
Здравейте на всички. Намерих този форум при търсенето, защото се нуждая от съвет. Мисля за бъдещата си работа. Искам да се преместя в Германия или Великобритания, намерих няколко уебсайта (https://hilfe.bg/), където предлагат добра работа. Но родителите ми казаха, че това е лоша идея и трябва да си намеря работа тук, в София. Не съм добър в разработването на софтуер и не съм сигурен, че ще намеря добра работа тук. Какво ще ме посъветвате? Благодаря.
И така, някакви актуализации? Може би някой има полезен съвет?

michy01
02-26-2022, 18:34
Запиши някой софтуни курс и после стаж във фирма. Ако полагаш усилия вс ще си стане

itsNosferatu
03-07-2022, 19:49
Здравейте на всички. Намерих този форум при търсенето, защото се нуждая от съвет. Мисля за бъдещата си работа. Искам да се преместя в Германия или Великобритания, намерих няколко уебсайта, където предлагат добра работа. Но родителите ми казаха, че това е лоша идея и трябва да си намеря работа тук, в София. Не съм добър в разработването на софтуер и не съм сигурен, че ще намеря добра работа тук. Какво ще ме посъветвате? Благодаря.

София за какво ти е, всеки ходи в Карнобат. Там е най високото заплащане към днешна дата

Fisherman
03-11-2022, 17:47
София за какво ти е, всеки ходи в Карнобат. Там е най високото заплащане към днешна дата

Може и в долно Конаре,чух че бай Вълчо от къщата на ъгъла търси овчари