PDA

View Full Version : Не знам какво се случва..



nqkoisi123
02-03-2022, 17:10
Здравейте, в доста конфузна ситуация съм и се чудя как да постъпя...

Преди година се запознах с едно момиче и започнахме отношение, всичко беше прекрасно докато тя не ме заряза от нищото просто защото не и било до връзки.. Всеки ден се виждахме но се правехме на непознати и я виждах с друго момче.. След около 6 месеца се сдобрихме и станахме отново близки и понякога твърде близки така до преди 1 седмица когато разбрах, че си има приятел, които аз познавам, когато почнах да задълбавам темата тя ме блокира и каза, че той ревнувал от мен и не искал да съм и в приятели, но тя не искала да ме губи и нямало да остави нещата така.. и продължава да ми пише на други места и да ми звъни .. Та чудя се как да постъпя и какво ще е най - добре да направя.

Благодаря предварително!

GuardianAngel
02-03-2022, 18:27
Не е щастлива с онзи,момичетата обожават вниманието дори да нямат връзка с даден мъж/момче.И когато не са напълно щастливи си търсят някои да им вдига самочувствието и да ги валидира като вървежни и така имат самочувствието във връзката че могат да я напуснат по всяко време.Не се занимавай бъди мъж ..уважаващ себе си искаш жена дето иска теб...за едното чукане да я минеш(щото повече от това няма да видиш от жена с променливо мнение) не си струва нервите дето ще изхабиш.Успех и умната !

nqkoisi123
02-03-2022, 21:46
Не е щастлива с онзи,момичетата обожават вниманието дори да нямат връзка с даден мъж/момче.И когато не са напълно щастливи си търсят някои да им вдига самочувствието и да ги валидира като вървежни и така имат самочувствието във връзката че могат да я напуснат по всяко време.Не се занимавай бъди мъж ..уважаващ себе си искаш жена дето иска теб...за едното чукане да я минеш(щото повече от това няма да видиш от жена с променливо мнение) не си струва нервите дето ще изхабиш.Успех и умната !

Самият аз знам, че не си заслужава нервите обаче нещо ме кара да и обръщам още внимание...

GuardianAngel
02-07-2022, 18:11
Самият аз знам, че не си заслужава нервите обаче нещо ме кара да и обръщам още внимание...

Мда кара те хормона и не познаването на жените...ама споко има хапчета за глава ако сгрешиш,но пък за сърце съм питал кардиолози ...няма.