PDA

View Full Version : Дилема



slun4ice_90
02-05-2022, 12:50
Здравейте, от много време не бях пускала тема и писала тук! Искам да ви попитам какво ви е мнението за връзка с разлика от 9 год.Като момичето е по-голямо... Рядко се влюбвам, но сега съм по-скоро увлечен,а но той не иска нищо май...Е,аз все пак ризнах, та моля дайте мнения...Когато се заси4аме само ме поздравява и нищо.Лошото е, че май ще сменям мястото си на живеене, но има интерес към мен и се 4ухме и писахме. Интересно, защо след като не ме харесвал...

GuardianAngel
02-07-2022, 17:53
Драсти...аз имах вземане даване с една кака с 8 г по голяма от мен,преди години.Много яка кака...ама ако е много малък под 25 воъбще не се занимавай.Секса може да е супер,може да те кара да се чувстваш супер желана,ама ако не е пораснал на акъл ще се издънва в ситуации в които се иска отговорност и характер,за да не се случи така,че там където искаш да имаш мъж да имаш момче.Просто сте на различен житейски етап и ще ви свързват неща които са временни.Разбира се винаги има изключения в този вид връзки.А също така твоят опит ,ако успееш да го предразположи една пораснала жена може да даде такъв тласък на един млад мъж че той да обърне света.НО жената трябва да е жена с поне 85 процента женска енергия,а не мъжкарана дето е свикнала да се справя сама. Ако ще го изживяваш давай,но не влагай големи надежди.Колкото до поздравяването...не е лесно да си покажеш пред по голям човек че го харесваш все пак имаш респект от годините му.Успех и умната !

slun4ice_90
02-07-2022, 18:56
Драсти...аз имах вземане даване с една кака с 8 г по голяма от мен,преди години.Много яка кака...ама ако е много малък под 25 воъбще не се занимавай.Секса може да е супер,може да те кара да се чувстваш супер желана,ама ако не е пораснал на акъл ще се издънва в ситуации в които се иска отговорност и характер,за да не се случи така,че там където искаш да имаш мъж да имаш момче.Просто сте на различен житейски етап и ще ви свързват неща които са временни.Разбира се винаги има изключения в този вид връзки.А също така твоят опит ,ако успееш да го предразположи една пораснала жена може да даде такъв тласък на един млад мъж че той да обърне света.НО жената трябва да е жена с поне 85 процента женска енергия,а не мъжкарана дето е свикнала да се справя сама. Ако ще го изживяваш давай,но не влагай големи надежди.Колкото до поздравяването...не е лесно да си покажеш пред по голям човек че го харесваш все пак имаш респект от годините му.Успех и умната !

Здрасти, много ти благодаря за подробното мнение.Ами,ще направя, каквото съм решила и просто искам да го изживея наистина, ако не ще ми е кофти...Чухме се по тел снощи, но нещо не му се говореше, но поне вдигна... Аз искам да съм с него ужасно много, но няма да е лесно знам... Благодаря, чакам и още мнения! ❤️http://www.teenproblem.net/forum♀️

magiganeva2007
02-08-2022, 06:59
Здравейте, от много време не бях пускала тема и писала тук! Искам да ви попитам какво ви е мнението за връзка с разлика от 9 год.Като момичето е по-голямо... Рядко се влюбвам, но сега съм по-скоро увлечен,а но той не иска нищо май...Е,аз все пак ризнах, та моля дайте мнения...Когато се заси4аме само ме поздравява и нищо.Лошото е, че май ще сменям мястото си на живеене, но има интерес към мен и се 4ухме и писахме. Интересно, защо след като не ме харесвал...

За връзката с голяма разлика, мнението ми е, че любовта няма граници. Няма ,,Аз съм на 23, а ти 30'' или нещо от този сорт. Обичате ли се, значи сте един за друг.

slun4ice_90
02-08-2022, 07:42
За връзката с голяма разлика, мнението ми е, че любовта няма граници. Няма ,,Аз съм на 23, а ти 30'' или нещо от този сорт. Обичате ли се, значи сте един за друг.

Y6 Много ти благодаря и на теб, ами дано и за него не е...Бъдете щастливи и обичани! ☺️❤️

Niakoitam
02-09-2022, 18:24
Според мен може и да те харесва, но да го притеснява голямата разлика в годините и то в твоя полза и какво ще кажат и как ще го възприемат роднините и приятелите му. Все пак ти си на 32, а той явно на 23. Или просто не знае какво иска. Но ако му беше безразлична едва ли би те търсил. Мъжете по-рядко си търсим жена само и единствено за приятелство. Но да и мен би ми било смущаващо да се сгаджосвам с жена 9 години по-голяма от мен или иначе казано на 44. Просто както казах обкръжението ми едва ли го би възприело колкото и да ме радва въпросната. А може пък да иска просто секс.

slun4ice_90
02-10-2022, 15:32
Надявам се да не се откаже... ами разликата не е толкова и неш почва много да ми липсва и се надявам... Не смятам, че ще бъде само секс.... Благодаря, просто и той май ще сменя местожителство и аз и това най ме притеснява...Е, за някои от неговото обкръжение знам, но за близки са съгласни уж...