PDA

View Full Version : Добре ли е да си директен



eminem213
04-26-2022, 19:23
Добър вечер! Ще опитам да бъда максимално кратка, без да навлизам в излишна полемика.
Любовния ми живот е доста “кротък”, никога не е имало драми.
Преди почти 2 години имах кратка връзка (6м), която приключи, поради голяма драма в живота на половинката ми. Не ме е засягала конкретно по никакъв начин. След толкова време ни вест, ни кост ми се обади. Съжалява, че нещата не са се получили, разказа ми за всичко, което е преживял, тъй като аз до сега не бях наясно. Каза, че в мен е виждал точния човек, но просто момента не бил подходящ, за което съм на 1000% съгласна. Не става дума за изневери и т.н., а за нещо наистина преобръщащо целия ти живот.
Та.. не спирам да мисля дали биха се получили нещата сега. И двамата искаме семейство, гледаме в една посока за живота. Знам, че няма как да разбера без да говоря с него, но тъй като аз съм изключотелно директен човек (каша ми е в главата и ме е страх, че не мисля разумно в момента) реших да потърся мнението на експерти :D . Окей ли е да попитам директно дали можем да опитаме отново, или ще е като удар с чук по главата, както беше за мен и въпросното обаждане.

Thom098
04-27-2022, 06:32
Speed is matters for any work and if your speed is good then your work is done as soon as possible. Also, many people like to play games and I have a tool for you to enhance your gaming speed. That tool is the cps test (http://spacebarcounter.org/cpstest) tool.

prosto_chovek
05-02-2022, 16:36
Великденските празници са добро време за подобни чуденки. На мен винаги ми се е случвало преди баш кога трябва да празнувам да се терзая от подобни щуротии. Лично мнение, ако са щели да се получат, нямаше да се логнеш тук, да зададеш този въпрос и да чакаш отговор от експерти. Поради простата причина, че, когато двама души са заедно и им се получава, каквото и да се случи на единия, другия е до него и първия не забравя за него, като втория го подкрепя. Дори да мине време да са отделени, не спират да бъдат заедно. За мен лично, не те ангажирам с мнение, естествено, да изчезне и после след някакво време да те потърси да ти се обяснява, въпреки каквото и да било, не е сериозно. Дали ще ви се получи, то това само времето може да каже. Дали трябва да ви се получава, това е както вие, в случая ти, щото питаш, го чувстваш. За да ви се получи, ако и двамата го чувствате така, бъди сигурна, че си получила отговори на всички въпроси, които имаш, откакто се е претаковала работата до момента, в който звъннеш. Щото, щом питаш, значи го мислиш доста и значи кой какво и да ти каже, ще звъннеш, яко вече не си, понеже то си е минала седмица откак си питала. Понеже за бъдещо получаване на неща, не трябва да има глождещи минали. Дали да звъннеш, в случай, че не си? Ако просто ти е любопитно какво ще ти каже, но нямаш намерения, де да знам, ако имаш и искаш да пробвате, ми звънни. На кой и оператор да си, имаш безплатни минути. Ако го удари като парен чук, или като тир бесна свиня, или нещо друго, ще го усетиш по тона, с който ще ти отговори. Същото и дали му е приятно, че го търсиш. Преди 10тина години оная шашавата Пинк пусна една песен, дето пееше where there is desire, there is gonna be a flame, where there is a flame someone's bound to get burner but just because it butns doesn't mean you're gonna die so better get up and try try try. Аз слушам по-често азис, но има резон в това. И успех :)

MirabelJane
08-16-2022, 15:35
Знам колку си фрустриран затоа што и јас бев во твоја ситуација и на крајот избрав да го следам моето срце.



. (https://tinyfishing.co)

Polad112
08-24-2022, 15:25
Зависи от ситуацията