PDA

View Full Version : Искам да се самоубия



evgeni_92
06-24-2022, 21:25
Здравейте. Момче на 30 години съм от Пловдив. Преди 2 месеца започнах нова работа в една счетоводна кантора, младши счетоводител съм. Завърших университета си, сега си намерих работа по специалността. Имам прекрасно семейство, от което не мога да се оплача. Имал съм го винаги през живота си. Но едно нещо съм нямал през живота си - момиче. Никога не съм бил харесван. Нямам чувство за хумор, скучен човек съм, не съм интересен. Не знам къде стават нови запознанства в Пловдив, какви места, освен дискотеки, да посещавам. Не харесвам съвременните дискотеки и не ги посещавам, нямам и намерение да го правя. Така че този вариант отпада. Затова бих искал да получа някакви съвети какво бих могъл да направя. Къде да ходя, че да завързвам запознанства. Регистриран съм в много сайтове за запознанства, но там е пълно с фалшиви профили. Защо нещата в личен план за мен не вървят? Има ли причина? Благодаря предварително.

defender
06-25-2022, 20:46
Самото това, че искаш да се самоубиеш, защото нямаш приятелка, показва, че жените са твърде определящи за живота ти. С такава нагласа трудно ще си намериш жена или дори и да си намериш ще имаш нереални очаквания към нея.
По-вероятно е да си намериш приятелка, когато израснеш до ниво, при което не искаш да се самоубиеш заради жена или заради нейната липса. Тогава ще имаш съвсем друго излъчване.

evgeni_92
06-25-2022, 21:53
Излизам на заведения, където постоянно виждам млади хора с приятелките си. Единствено аз съм сам измежду всички, като емигрант в чужда държава. Какво да направя? Дали да не се обърна към някоя ясновидка? До кога ще бъда самотен, до кога няма да бъда харесван? Цял живот ли ще живея сам, без момиче? Все пак аз съм истински мъж и се интересувам от момичета. Може би вариантът да не ми е гадно е да си седя вкъщи и никъде да не излизам. Но тогава пък съвсем се убива шанса да срещна нови запознанства. Заслужавам ли тази съдба? До кога ще и така? И какво от това, че имам работа и семейство, което е живо и здраво?? Това ли трябва да е оправдание за моето съществуване? Може да нямам проблеми в професионален аспект, но щом в личен план нещата не вървят, то тогава всичко останало ми е безразлачно. Между другото, някой да знае добър ясновидец или ясновидка? Заплащането е без значение, просто искам да ми се помогне. Предварателно благодаря.

defender
06-25-2022, 22:05
Просто бъди себе си, а това става, като имаш смелостта да приемеш съдбата си.
Ако се хванеш с момиче, което води различен от твоя живот, така или иначе ще се провалиш. Не можеш постоянно да играеш театър пред нея, а тя така или иначе ще те тества, дали си наистина такъв на какъвто се правиш, и като види че не си, ще ти бие дузпата или ще те използва, като мъжка-приятелка и като закачалка на дамската си чанта, докато те разхожда по магазините. Но ти си знаеш.

haritov
06-26-2022, 07:25
Щом си млад мъж в силата си с добра работа и тн все ще те намери някоя която да ти съсипе живота.

user22
07-09-2022, 16:40
Здравей, първото което бих искала да кажа е че да се самоубиеш не е решение на проблема. Ако не мислиш за себе си, помисли за семейството си преди да направиш глупост. Моят съвет е да запреш да мислиш по въпроса и да направиш нещо за себе си (почивка някъде във или извън България т.н.), намери си хоби.. дори можеш да се посъветвъш от психолог. По този начин ще преоткриеш много неща за себе си. Много е важно да опознаем себе си, така знаем какво точно търсим във другия човек.

П.С. Свестните жени не се намират по баровете!


Justinmachan
07-12-2022, 01:18
Самото това, чe искаш да се самоубиеш, защото нямаш приятелка, показва, че жените са твърде определящи за живота ти. С такава нагласа трудно ще си намериш жена или дори и да си намериш ще имаш нереални очаквания към неяdrift boss (https://drift-boss.io)

evgeni_92
07-12-2022, 16:39
Свестните жени не се намират по баровете!

А къде се намират? Точно това ми е въпросът.

user22
07-15-2022, 11:49
Самото това, чe искаш да се самоубиеш, защото нямаш приятелка, показва, че жените са твърде определящи за живота ти. С такава нагласа трудно ще си намериш жена или дори и да си намериш ще имаш нереални очаквания към неяdrift boss (https://drift-boss.io)

Много правилно. Аз имам въпрос към автора, дали е имал предишни дълготрайни или малки връзки да ни разкаже някоя история, може би да помогне повече. :)