.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 48
  1. #1
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810

    za horata v 4iito strani jiveete

    Kakvo vi haresva i kakvo ne v horata v 4iito strana jiveete? Lipsva li vi Bulgaria?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi as sum si ot bulgariq i tuk si mi haresva, ina4e 4 godini sum jivqla v germaniq i tam su6to super mnogo me kefe6e i imah neveroqtni priqteli i suu4enizi, s koito o6te ponqkoga kontaktuvam, a teb kefi li te v GERMANIQ

  3. #3
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от e4o
    mi as sum si ot bulgariq i tuk si mi haresva, ina4e 4 godini sum jivqla v germaniq i tam su6to super mnogo me kefe6e i imah neveroqtni priqteli i suu4enizi, s koito o6te ponqkoga kontaktuvam, a teb kefi li te v GERMANIQ
    Ami na men tyka mi haresva,no Bulgaria mi lipsva neveroiatno mnogo! Horata tyka sa tvurde pedanti4ni vuv vsi4ko koeto praviat,a i niamat mnogo vreme za kyponi,sre6ti... O6te pove4e ne moje6 da otide6 na gosti na niakoi predi da si se obadil! Az v BG si hodia pri moita friendka daje v 8:00 bez predyprejdenie i vinagi se radva da me vidi!

  4. #4
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    ami ne mi haresva tova 4e mai mnogo za pari mislqt
    i ne mi haresva vremeto
    i ezika e gaden
    ama ina4e vsi4ko drugo si e tok
    ami v interes na istina ponqkoga nostalgiqta po BG me izgarq
    ponqkoga prosto q zabravqm ili ne mi puka
    no iskam da se vyrna po skoro

    Give me your best shot motherfucker!

  5. #5
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    Ami na men me ni haresvat harata tuk.Povecheto sa takiva egoistichni pyk i se interesuvat samo za sebe si.I tuk sa kakto slun4ice kaza,trqbva da se obadish predi da idesh na gosti na nqkogo i nqmat vreme mnogo za kuponcheta i t.n.Da BG mi lipsva super mnogo i vsichite mi priqteli.Mnogo mi se iska da se vyrna, no znaq che tam nqma takova bydeshte kakvoto ima tuk.NO vyprekki tova chakam s netyrpenie vsqka lqtna vakanciq da se vidq s vsichki otnovo,da se chuvstvam u doma si A be kakvoto i da kajete BG si e nai-hubavoto,pyk i na koi ne mu haresva rodinata.

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Плевен
    Мнения
    357
    emi pri men e dore dolu ok. osven 4e v tqh nai mno mrazq 4e sa mno lubopitni vse trqbva da razberat kato si nov te gledat vse edno si padnal ot mars ina4e sa gostopriemni i barzo prikazvat
    Важното е не за какъв те мислят, а какъв си всъщност.

    Живей за днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде.

  7. #7
    Guest

    .:: Love ::>

    Живях в Италия и мога да ви кажа, че тоя народ не е в час!!! Най-добре си е в България!!!

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Цитирай Първоначално написано от e4o
    mi as sum si ot bulgariq i tuk si mi haresva, ina4e 4 godini sum jivqla v germaniq i tam su6to super mnogo me kefe6e i imah neveroqtni priqteli i suu4enizi, s koito o6te ponqkoga kontaktuvam, a teb kefi li te v GERMANIQ
    Ami na men tyka mi haresva,no Bulgaria mi lipsva neveroiatno mnogo! Horata tyka sa tvurde pedanti4ni vuv vsi4ko koeto praviat,a i niamat mnogo vreme za kyponi,sre6ti... O6te pove4e ne moje6 da otide6 na gosti na niakoi predi da si se obadil! Az v BG si hodia pri moita friendka daje v 8:00 bez predyprejdenie i vinagi se radva da me vidi!
    mi da prava si taka e trqbva tam vinagi da preduprejdava6, ama men mnogo si me kefe6e v de

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    So Far Away!--->CA
    Мнения
    500
    haresva mi tova che ima nqkoi mnogo drujeliubni hora, s koito moje da si govorish na vsqkakva tema. ne mi haresvat rasistite i tezi koito revnuvat strashno mnogo. lipsva mi bulgaria i to mnogo!
    -------------
    love is friendship set on fire!!!

  10. #10
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от bibonda
    haresva mi tova che ima nqkoi mnogo drujeliubni hora, s koito moje da si govorish na vsqkakva tema. ne mi haresvat rasistite i tezi koito revnuvat strashno mnogo. lipsva mi bulgaria i to mnogo!
    A ti kude be6e? V Ispania li ili se burkam ne6to?

  11. #11
    Повече от фен Аватара на Liz
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Canada/Sf
    Мнения
    477
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Цитирай Първоначално написано от bibonda
    haresva mi tova che ima nqkoi mnogo drujeliubni hora, s koito moje da si govorish na vsqkakva tema. ne mi haresvat rasistite i tezi koito revnuvat strashno mnogo. lipsva mi bulgaria i to mnogo!
    A ti kude be6e? V Ispania li ili se burkam ne6to?
    Tq e v USA-California...

    Za men ami ne mi haresva 4e..tuka to4ni pri mene e mnogo sku4no...Nqma poti nikade kadeto da otida sama ili sas fr...
    Haresva mi 4e u4ili6teto ne e kato v BG! :P
    I vipreki 4e e tolkova sku4o i tupo...
    Ne bih se vurnala da jiveq v BG ...da lipsva mi iskam da si otida no ne i da jiveq...
    I am the substance and the one who has no substance.


  12. #12
    Mi kakwo da wi kaja-kofti e-mnogo razli4ni hora, mnogo razli4en na4in na jiwot...mnogo mnogo razliki.

    Tuk w Hamburg e hubawo, mnogo krasiw grad e, ama na men syrceto zawinagi 6te ostane tam, kydeto sa horata, koito obi4am, a imenno Bulgariq(i v posledstwie France) !!!
    -------------------------------------------------------



    psychedelic redemption

  13. #13
    loli82
    Guest
    az ziveia v kipar ve4e 4 godini i ot tolkova ne sam se pribirala v bg.na6ite sa tuk s men,no na men bg vse pak mi lipsva.razbira se ne tolkova mnogo kato v na4aloto,no pak dostata4no, za da iskam da se varna pone za malko.a za horata tuk.......az dori ne ob6tuvam s tiah,za6toto te sa ograni4eni i otvratitelno nastroeni kam vsi4ki balgari.slava bogu,4e tuk ima hora ot vsi4ki strani na sveta.4uzdenzite mnogo riadko ob6tuvat s kiparzite,za6toto kiparzite sa tezi,koito ne iskat da se smesvat s nas.
    zeluvam vi vsi4ki......kasmet..kadeto i da ste......pomnete,4e sme BALGARI.

  14. #14
    сложна тема,слобен въпрос,сложен отговор...
    зна4и в тях не ми харесва 4е са много ограни4ени,не са в 4ас,и са много тъпи,заради по лесния на4ин на живот,просто са тъпи,неграмотни и т.н.съ6то не ми харесва 4е са нахални и непукисти 4е изоб6то не се интересуват от вън6ния си вид...ам на тях така им е добре и си живеят по добре,не мислеики за ни6то,бе живи и здрави да са
    а сега коет ми харесва...ми 4е са об6тителни,не са расисти,готови са да помогнат...
    об6то взето тва е...а България ми липсва супер много,на6ите умни български хорица...както и ба6та ми,моите приятели,гаджета и т.н..аз съм си патриотка и ми лиспва вси4ко...лиспсва ми бг въздуха,липсва ми това да ходя по улицата и на табелките да пи6е на моя език,хората да говорят на моя роден език...аи оби4ам българския език...и България
    спирам до тук...темата е безкраина
    ...ако изглежда твърде хубаво за да е истина....сигурно не е...

  15. #15
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    Цитирай Първоначално написано от charovnicata
    България ми липсва супер много,на6ите умни български хорица...аз съм си патриотка и ми лиспва вси4ко...лиспсва ми бг въздуха,липсва ми това да ходя по улицата и на табелките да пи6е на моя език,хората да говорят на моя роден език...аи оби4ам българския език...и България
    спирам до тук...темата е безкраина
    Ah charovnicata vse edno az sym go kazala tova Mnogo obicham Bylgariq i bih dala vsichko za neq i za blizkite mi

  16. #16
    Da qsno mi e vie shte si obichate Bulgaria oba4e sled vreme ot tazi obi4 nqma da ostane ni6to poradi 2 pri4ini :
    1vo- S vremeto Edva li shte si spomnqte mnogo za Bulgaria pri polojenie 4e deteto vi shjte e nqkkakfo polubulgar4e polu edi kfo si i na nego izob6to nqma da mu puka za Bulgaria , to shte iska ot Bulgaria towa koeto davat v Drugite durjavi i kato ne go polu4i 6e si kaje gledaite q kakfa mizerna strana . (vpro4em to togava moje da q nqma no ..)

  17. #17
    Guest
    ami az sum v USA i moga samo da kaja 4e taq strana SUXXXX
    ama ne sux ami SUXXX razbirate li ujasno e...ot 2 godini sum tuk i kato se setq za BG i mi se reve...

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ami az sum v USA i moga samo da kaja 4e taq strana SUXXXX
    ama ne sux ami SUXXX razbirate li ujasno e...ot 2 godini sum tuk i kato se setq za BG i mi se reve...
    аз като се сетя за България и си рева
    ...ако изглежда твърде хубаво за да е истина....сигурно не е...

  19. #19
    I da ni haresva i da ne ni haresva tam kudeto sme oti6li trqq svikvame bez da se oplakvame 6toto se pak nikoi ne ni e gonil ot bg!!!

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    So Far Away!--->CA
    Мнения
    500
    Цитирай Първоначално написано от mean*girl
    I da ni haresva i da ne ni haresva tam kudeto sme oti6li trqq svikvame bez da se oplakvame 6toto se pak nikoi ne ni e gonil ot bg!!!
    bravo betty ! super si go kazala ! oobi4am te i mnogo e vqrno tva koeto si kazala.
    i da az sum v California
    a be tva deto BG_Nationalist go kaza prosto no commntment ama... vij sq ti sudish li ni che ne sme v bg ili kvo?
    a za bg e nevazmojno da q zabravim !
    -------------
    love is friendship set on fire!!!

  21. #21

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    na zemqta!
    Мнения
    63
    ami zna4i kogato bqh v london 1-viq pat me kefe6e adski mnoo ama vseki pat sled tva kato hodeh i vigdah lo6ite 4erti na angli4anite!zna4i drazni me tva 4e ne te dopuskat do sebe si,praqt se navagni vse edno 4e sme nqkvi tsigani!druguto e 4e ne mi haresva kakvo si mislqt za nas!naprimer edna me pita-znae6 li kvo e TV,mnoo se draznq sqka6 giveem v pe6teri!ama mnoo si obi4am BG!vinagi ako moga 6te se varna tuk!

  22. #22
    JIveq v Ispaniq , kvo vi kaja nishto ne mi haresva ... verno samo ot mesec.. ama edva li se promeni tva.. horata sa shit qko.. prosto ne me kefat.. bg mi lispva mnogo idano se varna skoro , ae 4ay vi i na si4ki , si4ko nai hubavo ae
    Az sym tova koeto nikoi drug nqma da byde .

  23. #23
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    Цитирай Първоначално написано от LuDy
    JIveq v Ispaniq , kvo vi kaja nishto ne mi haresva ... verno samo ot mesec.. ama edva li se promeni tva.. horata sa shit qko.. prosto ne me kefat.. bg mi lispva mnogo idano se varna skoro , ae 4ay vi i na si4ki , si4ko nai hubavo ae
    Да ама доколкото знам в Испания има бая българи а пък в тая тъпа швейцария са малко.Намери си българчета

  24. #24
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    behind you, bitch
    Мнения
    169
    boston,be
    edno 6te vi kaja
    USA ROX, not SUX

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от mean*girl
    I da ni haresva i da ne ni haresva tam kudeto sme oti6li trqq svikvame bez da se oplakvame 6toto se pak nikoi ne ni e gonil ot bg!!!
    Mnogo tochno kazano !!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си