.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 44

Тема: py6eneto

  1. #1
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810

    py6eneto

    Mislite li 4e replikite "Py6a za6toto i prietelite mi py6at" e glypavo izvinenie ili naistina moje niakoi da se vliaiat tolkova ot mnenieto i povedenieto na drygite?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi 4esno da ti kaja ima takiva hora deto se vliqqt to4no ot tva i propu6vat 6toto ostanalite okolo nego pu6at, no spored men e dosta glupavo, 4esno da ti kaj i as taka propu6ih, no sega sujalqvam

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    emii..az zaradi tfa propu6ih...
    oba4e sega ne pu6a zaradi tova est.,
    sega prosto si mi e 4ast ot na4ina na jivot
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Ами попринцип така се започва....правя нещо защото и другите го правят!
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  5. #5
    abetva e edna ot pri4inite zaradi koito pu6at drugata e 4e neiskat drugite da gi mislqt za zauhari.
    От деня, в който се раждаме Смъртта започва да обмисля края ни.Тя ни преследва....


  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    На ЕдНо МяСтО
    Мнения
    475
    Spored men cqlata tema e mn typa..Vyob6te..Horata propu6vat po razli4ni pri4ini,..i vinagi posle sajylqvata tova...no na-koi mu puka kak e propu6il po-vajnoto e kak da gi spre..


    Words don't come easy to me...
    How can I find a way to make you see...
    I love you...I will fly to tha moon and back
    if you be my baby...

  7. #7
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Pysnah temata za6toto sestra mi e po4nala da py6i i tvurdi 4e go pravi samo za6toto priatelkite i py6at i 6te spre ako i te sprut. Spored men tva e samo opravdanie. Moite priatelki su6to py6at,no az ne go pravia i niamam i namerenie da po4vam.

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Living in a permanent imagination...
    Мнения
    308
    Мнооооого тъпо бих казала.Поне за мен де..щото аз съм човек непукист и се опитвам да не се влия толкова от това какво ще си помислят за мен хората.В компанията ми всички пушат,но ме приемат такава,каквато съм и слава богу не ми се е налагало да пуша заради приятелите си.Понякога обаче (но рядко) ми се е случвало (в периоди на голяма депресия) да си купя кутия цигари и да си ги изпуша сама...някъде далеч от тъпите систематизирани хора.

  9. #9
    Guest
    s kavto se sabere6takav stava6,no ne vinagi e taka

  10. #10
    О, да. Извинението е ужасно тъпо, всъщност е най-тъпото нещо на света, но все пак е напълно възможно. Определено много хора започват, за да се правят на готини и да впечатлят някого. Така че си е страшно вероятно да пушиш само заради приятелите.
    Аз лично не съм почнала заради другите, а заради себе си. Исках да опитам какво е, да знам какво е. И не знам какво стана, но продължих и... това е, хареса ми, или и аз не знам как да го кажа, но не заради някой друг, а заради мен.
    Life is a series of rooms. What really matters is with whom you're stuck with in one.

  11. #11
    Xa-xa, tova si e 4ista proqva na bezli4nost mrazq takiva hora, koito samo kopirat i nikoga nqmat sobstveno mnenie
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    de da znam...sestra ti na kolko e?
    6toto tfa deto e napravila mi zvu4i
    kato deistviq na 12-13 godi6no momi4e
    det neiska da e razli4no ot priqtelkite si...
    de da znam 6to ne i obqsni6 4e ne e nujno
    da podrajava na priqtelkite si..de da znam
    se pak re6enieto si e neino...moje pyk naistina
    ako priqtelkite i sprat da pu6at da spre i tq
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  13. #13
    Guest
    vie v toq nov forum osven da slagate stari temi druga rabota nqmate li si?!?

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Ami to zavisi ot choveka ,no naistina ima sluchai v koito stava taka ! Primerno az sam bila v kompanii kadeto samo az ne pusheh ama nikoga ne sam zapalila ,zashtoto te pushat ! Az propushih posle s nai-dobrata si pr. reshihme da zapalim i ni stana navik....i oshte ni e navik
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  15. #15
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll
    de da znam...sestra ti na kolko e?
    6toto tfa deto e napravila mi zvu4i
    kato deistviq na 12-13 godi6no momi4e
    det neiska da e razli4no ot priqtelkite si...
    de da znam 6to ne i obqsni6 4e ne e nujno
    da podrajava na priqtelkite si..de da znam
    se pak re6enieto si e neino...moje pyk naistina
    ako priqtelkite i sprat da pu6at da spre i tq
    Mi sestra mi e na 14 . Az ve4e spriah da i pilia na glavata za tva kvoda pravi ili da ne pravi 6toto taka i taka ne me sly6a. Abe 6te i doide akula ma vuprosa e koga...

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Мнения
    1 029
    [quote="slun4ice"]
    Mi sestra mi e na 14 . Az ve4e spriah da i pilia na glavata za tva kvoda pravi ili da ne pravi 6toto taka i taka ne me sly6a. Abe 6te i doide akula ma vuprosa e koga...
    Само дано не е твърде късно Опитай да я вразумиш, едва ли някой друг би могъл да го направи
    Не се заяждам с теб, просто изразявам мнение, различно от твоето :green:
    Домакиня - вкъщи;
    дама - в обществото;
    курва - в леглото.

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    mnogo sa mi slemshni selqndurite edno vreme v daskalo kato sednata na ogradata da pushat i si mislqt "koi sum az" bati sme6nicite
    : AMG Corporation ::

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от AvLee
    Ами попринцип така се започва....правя нещо защото и другите го правят!
    Ama e typo!
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 290
    Не мисля,че това не основание да започнеш да пушиш!Повечето ми приятели пушат,но това никоза не е било причина и аз да започна!

    Правила на форума: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=802

  20. #20
    [Аз имам приятелки, които пушат това не означава,че и аз трябва да почна

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    In Heart of my SweetY
    Мнения
    1 075
    Ne tfa e ne e nikakfo opravdanie..tva za da pushish shoto i rpiqtelite ti pushat i trqq se vliqesh ili da zavisih ot tqh e super glupavo neshto..Oshte po losho i kogato ne go iskash..To nqma opravdavashta prichina za zapochvaneto i upotrebata na цигари no..vsichko se otnasq do psihi4eska zavisimost.
    Мога дълго и методично да те анализирам, да те цитирам, после да те матеарилизирам в цигарата си. Мога да те изпуша за две минути и да те смачкам в собственият ти пепелник.

  22. #22
    Фен Аватара на LiL_MeoW
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    153
    mi spored men moje da. da ne zabravqme 4e sme socialni su6testva i vinagi mnenieto na dr ni e vliqlo po edin ili dr na4in za6to i pu6eneto da ne se vliqe ot tova 4e i ostanalite pu6at ?

  23. #23
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Abe tva za men e glupavo za6toto ako te sko4at ti 6te sko4i6 li
    No nqkoi sa glupavi po priroda i 6te sko4at i tva e gadnoto
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  24. #24
    po princip dosta hora taka zapo4vat. tova e super tapo, no v puberteta nikoi ne moje da go osaznae i go pravi.

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    325
    Ами много хора нямат свое собствено мнение или ги е страх да го изразят и така се получава че почват да подражават на другите.Особено пък ако искаш да те мислят за готин почваш да пафкаш като комин и накрая хоп белите дробове на изсъхнали стафидки Ама нищо нали все пак е умрял готин човека ...Сега сериозно..пушенето е един вид да имаш какво да правиш,нуждата да си държиш цигарката в кафенетата,да си а въртиш,да си правиш облачета,да си замезваш с кафенце и да се успокояваш като си ядосан.Някой тъпички индивиди си мислят че и другите го правят защото е готино и почват и те...и така и те стават със тая нужда даже по-голяма

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си