.
Затворена тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20

Тема: menzis

  1. #1
    Guest

    menzis

    neredoven menzis

  2. #2
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    I moia e neredoven i mnogo se draznia! Nikoga ne znam koga 6te mi doide!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    i az
    taq tema kvo ob6to ima s u4ili6te?
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi mene mi e redoven tui 4e nz kvo d ati kaja

  5. #5
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    Еми и моя е нередовен,все още.. винаги закъснява с по няколко дни.. но изобщо не е фатално

  6. #6
    Guest
    I MOQ ! NO AZ SI LUSKAM !

  7. #7
    Супер фен Аватара на LunnaSvetlina
    Регистриран на
    Feb 2003
    Град
    Някъде в никъдето...
    Мнения
    1 961
    Ами нормално е, особено в началото. През първите няколко години все още ти е нередовен. Друг е въпросът, че на някои жени не върви особено "като по часовник", дори и след като са минали пубертета.
    И пак ли ще звучи невероятно
    за някой, ако някой пак твърди,
    че има най-голямото богатство -
    един прозорец и безброй звезди

  8. #8
    na nqkoi im stava redoven 4ak sled kato rodqt(ne 4e s1m rajdala de)
    Koito obi4a,toi ne zabravq.Koito zabravq-toi ne obi4a.a Koito obi4a i posle zabravq-toi e zabravil kak se obi4a!!!!!

  9. #9
    ти се радвай че ти идва...з-то на мен например не ми идва с няколко месеца...после като дойде трае около 2-3 седмици и правя страшни кръвоизливи...
    така че ако ти идва по-рано или по-късно с няколко дни изобщо не го мисли...)
    Но когато харесваш някого до такава степен,че искаш да влезеш в главата му,обикновено скачаш в леглото му...

  10. #10
    gostenche
    Guest
    Е, добре де, до скоро ми се беше почти нормализирал, а сега ми закъснява доста... Има ли някакъв проблем, ако ти идва от повече от четири години вече и още не е нормален?

  11. #11

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Burgas
    Мнения
    32
    Do 4-5 dni e normalno. Posle ne e zle edna konsultaciq s lekar i prepory4itelno e malko smqna na hranitelniq rejim!
    zamylchi i ... prosto se zaslushai v tishinata ...

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от gostenche
    Е, добре де, до скоро ми се беше почти нормализирал, а сега ми закъснява доста... Има ли някакъв проблем, ако ти идва от повече от четири години вече и още не е нормален?
    az imam ot 6-7 godini i vse o6te si e neredoven. i moq se be6e normaliziral po edno vreme no sega vinagi mi zakasniava i to ne s 2-3 dni ami s po 1-2 sedmici. naistina e mnogo gadno taka.
    no sum 4uvala 4e zakasnenieto na menzisa moje da se dalji na stres, pritesneniq i dr.

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    emi zn4i osven 4e kakto kazha e normalno purvite nqkolko godini da zakusnqva ama cikula su6to taka se regolira primerno ot tva ako si bila bolna i si pila nqkvi lekarstva ot promqna na klimata ako patuva6 i kup drugi vun6tni faktori taka 4e vinagi moje da ti zakusne s malko no se pak ako iska6 otidi n lekar da si ti napravi izsledvaniq da di6a6 spokoino ina4e ne se pretesnqvai moq v na4aloto preska4a6e s mesezi a seha ve4e si go znam po4ti i v kolko 4asa 6te mi doide
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Мнения
    1 029
    Цитирай Първоначално написано от Devilkin
    ти се радвай че ти идва...з-то на мен например не ми идва с няколко месеца...после като дойде трае около 2-3 седмици и правя страшни кръвоизливи...
    така че ако ти идва по-рано или по-късно с няколко дни изобщо не го мисли...)
    Ходила ли си на лекар? Ако не си отиди! Защото на мен така не ми идваше с месеци (3-4 до 6) после пък неще да ми спре и понякога разни кръвоизливи... И накрая майка ми се разтревожи и ме заведе на лекар - откриха ми киста и то не с особено малки размери, която за изненада на лекаря след 3 месеца (за когато ми беше следващия преглед) беше напълно изчезнала След това пак имах подобни проблеми, и пак отидох на лекар, който пък ми каза, че ми няма нищо, но ако искам и за напред да ми няма нищо и да ми идва редовно ще трябва да започна да се храняредовно Та мисълта ми е, че може и да нямаш повод за притеснение, но все пак е добре да отидеш на лекар

    По темата -> на мен до 19-годишна възраст не ми беше особено редовен цикъла, тогава започнах да пия противозачатъчни и оттогава ми е като "по часовник"
    Не се заяждам с теб, просто изразявам мнение, различно от твоето :green:
    Домакиня - вкъщи;
    дама - в обществото;
    курва - в леглото.

  15. #15
    normalno e da ti zakysnee dori do 12 dni.
    ako se symnqvash za bremennost - otidi na ginekolog. Ne se doverqvaj na testovete, deto gi prodavat v aptekite.

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    i moqt ne se e reguliral......kofti e,no e napalno normalno.
    kazaha mi,4e sled niakolko godink,i 6te se opravi...
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Somewhere I Belong
    Мнения
    111

    ve

    ave na nqkoi hora im e neredoven zql jivot!

  18. #18
    mim_001
    Guest

    ami

    na mene vuop6te ne mi e do6lo puk sam na 13.ujas.kato spomenat za tva i po4nat da se razpitvat i az vikam nqma da kaja.Stra6no mi e neudobno.puk i imam bqlo te4enie.makar 4e pove4eto momi4eta imat tova ne mi e priqtno.pak i hodq na balet i ot 6pagatite kartri4kata mi se ogolemqva.Va6te problemi sa ni6to v sravnenie s moite.

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    526
    Цитирай Първоначално написано от LunnaSvetlina
    Ами нормално е, особено в началото. През първите няколко години все още ти е нередовен. Друг е въпросът, че на някои жени не върви особено "като по часовник", дори и след като са минали пубертета.
    napalno sam saglasna.
    When you want it the most there's no easy way out
    When you're ready to go
    and your heart's left in doubt
    Don't give up on your faith
    Love comes to those who believe it
    And that's the way it is!!!

    I Love Nick

  20. #20
    Темата е стара!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си