.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 99
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325

    kyf/kfa iska6 da stane6 kato porasne6:)

    na4i..vaprosa e qsenza kyf/kfa 6te
    u4i6 sled kato svyr6i6 u4ili6te...
    az li4no iskam da stana psiholog...
    6toto psihologiqta super mnogo me kefi
    kato predmet...a i mi se vijda qko
    da pomagam na horata...i da mi
    spodelqt problemite si,ne6ta koito edva li biha
    kazali na drug osven men
    :P :P :P
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  2. #2
    Az iskam pyk da porasna :P
    Maitap razbira se...iskam da u4a vytre6no dizain....mnogo me radva )) ama neka porasnem :PpPpp O6te sme mladi4ki
    Човек е човек,когато се чувстева такъв...и все пак важното е да си млад...

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Не съм решила още въпреки ,че ми се иска да стана кино звезда ама то тва е само мечта иначе мисля да уча право !
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Аз пък искам да стана такъв, какъвто ме направи живота! Важното е да гониш целите и мечтите си, пък к'во ще стане от тебе... Искам да ми дадат Майкрософт !
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  5. #5
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Az puk iskam da y4a psihologia! A su6to iskam da stana y4itelka po yoga i da otvoria centur za le4ebno gladyvane! :P

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    ХеХе slun4ice ами аиде дано ще идвам в центъра ти за лечебен глад
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    Аз пък искам да стана такъв, какъвто ме направи живота! Важното е да гониш целите и мечтите си, пък к'во ще стане от тебе... Искам да ми дадат Майкрософт !
    Ааа,Майкрософт си е за мен :РрРрР Ама ако настояваш може делим на 2,какво ще кажеш?
    Човек е човек,когато се чувстева такъв...и все пак важното е да си млад...

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    искам да стана умна )) и единственото за което мечтая е да преуспея в живота независимо си в каква област..

  9. #9
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Murderdoll s teb govorim edin ezik
    i az si bqh zato4ila zybite za psihologiq, no se otkazah pyrvo za6toto ne6to mnogo komersialno stana kakto sama vijda6, a i tuk to4no taq specialnost e dosta skypa da se sledva....
    za tva moje bi pedagogika ili....ne znam to4no kakvo se u4i za da stane6 socialen rabotnik no 100% iskam da se zanimavam s hora pri vsi4ki polojeniq

    Give me your best shot motherfucker!

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    emiii ako ne stane ne6to s psihologiqta-
    iskam da stana eksurzovod ili ne6to
    koeto e svarzano s turizam...dosta e qko
    spored men i tfaa pyk ako i s turizma
    ne stane...ko da se pravi,6e stavam policaika
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Desitu, ами няма проблеми! Даже, като делим, аз ще ти продам моя дял и ще започна нова компания, която да разбие Майкрософт!
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  12. #12
    Аватара на UltraViolet`Man
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    С.о.ф.и.я
    Мнения
    97
    Адвокат, но ще трябва да си съдера дупенцето от учене. Тази година завършвам даскало и нямам много време за подготовка, въпреки че кандидатстудентските изпити не са шега работа.

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Незнам,има много време...сега трябва да решавам къде ще кандидатствам(гимназия),но сигурно ще уча в чужбина..може би право!А иначе каква искам да стана,нотариус или нещо свързано с рекламния бизнес или застрахователния!
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Аt HoMe
    Мнения
    133
    Az sy6to kato Murderdoll i ne pomnq o6te koi kaza sym se naso4ila kym psihologiqta no sy6to taka me vle4e i biologiqta i medicinskite nauki, ta gore-dolu se kolebaq m/u tezi oblasti, no ima o6te mn vreme koi znae o6te kakvo 6te mi mine prez glavata

  15. #15
    Фен Аватара на MyCuHkA
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    хотел "Хилтън" ап.1 :)
    Мнения
    217
    Решила съм да се занимавам със пари Сега уча Финанси,управлени и икономика на търговията.Мисля и занапред да уча икономика Надявам се Солунската митница да ме чака с отворени врати.Ако не стане това отивам във Франция да уча
    Научи се да живееш всеки момент щастливо и никога да не си зает да даваш или получаваш любов...

    ♥R.I.P LOVELY ANNA♥

    SKYPE: ili7y9779

  16. #16
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    miiii,mislq da u4a pravo tova mi e me4tata ako ne..ne6to svurzano s mejdunarodni otno6eniq
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Pleven
    Мнения
    278
    za sega sam re6il hirurgia,no nese znae
    Kolkoto i dobre da zive6 vse pak edin den omira6,zatova se starai da se razbira6 s vsi4ki i pravi kompromisi vinagi kogato re6i6 4e e nuzno!

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Мнения
    797
    Хаха, ми искам да стана състезателка-ралита и такива работи, нали се сещатею просто ми е смешно да напиша автомоилна състезателка
    Ама тва е само мечта, иначе мисля да уча по-нататък външноикономически отношения или нещо свързано с банките.
    Любовта е дума, измислена от комунистите за да ебат без пари! {Nekasa4a}

  19. #19

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    София
    Мнения
    1
    Аз мисля да кандидадствам маждународни отношения.После ставаш посланик или зам.министър,а защо не и министър.

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    325
    Певица.Но това не е поредната тъпа детска мечта ами просто музиката е едниственото нещо,което ме успокоява когато съм ядосана,което ме кара да си мечтая когато съм отчаяна,което ме кара да съм щастлива когато съм нещастна.Тя просто изиграва огромна роля в моя живот и затова искам моята музика и песни да въздействат по същия начин на хората.Но тъй-като почти нямам шанс да осъществя тази мечта мисля нещо свързано със медицината..от хирург до обикновен лекар просто искам да помагам на хората,да съм полезна с нещо А ако говорим за егоизъм и пари бих искала да съм freestyle моторист въпреки че жени не се състезават може в бъдеще да им дадат Много ме кефят всичките скокове и каскади,който правят супер е

  21. #21
    znam, che shte kandidatstvam v chujbina i naj-veroqtno v germaniq ili avstriq, no shte ucha na angliiski, za da go doosuvurshenstvam, a i nemskiqt veche ot dosta vreme go ucha
    a kakvo iskam da ucha li? ami.. chudq se za mejdunarodni otnosheniq
    Няма нищо по-хубаво от гърненце с мед... освен две гърненца!

  22. #22
    Супер фен Аватара на ycMuBkaTa
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Beyond the door, there`s peace, I`m sure,and I know there`ll be no more...tears in heaven
    Мнения
    1 173
    аз съм си избрала правото и това е целта ми да стана адвокат само че искам да уча в Германия затова и уча немски от 3 години сериозно но мисля да е някакво право банково или нещо свързано с финансите и парите
    ...На колене той моли я,
    не зная как да ти го обясня.
    Става дума,че не искам нищо повече от това
    да остарея заедно със теб,
    да ме направиш по-добър човек!
    Тръгваме боси,пътят не е лек,
    но сега ще бъдеш мое слънце,
    аз пък-слънчоглед!

  23. #23
    Медицина мед.сестра или фармацевт....
    Но когато харесваш някого до такава степен,че искаш да влезеш в главата му,обикновено скачаш в леглото му...

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    biznes - reklama
    : AMG Corporation ::

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Кво гледаш къде живея, бе?
    Мнения
    734
    Не съм мислила. Сигурно ще е нещо, свързано с това, което уча в момента, т.е. екологичен туризъм...
    They can trigger me, but they'll never fugure me out!
    Every moment is another chance.
    I'ma make you hate me, cause you ain't me


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си