.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615

    Похвали и Критики!

    1. Поздравявам ви за новият и по-сбит вид на форума, който според мен е много по-практичен и е лесно да се намери всичко, което търсиш!
    2. Защо изтрихте темитееееееееееееееееееее ееееееееееее?
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    izob6to ne e po lesno,daje naprotiv
    sega po 84218641278 4asa 6e se rovim 6toto
    si4kite temi 6e sa nakup i nikoi ni6to nqma da namira!!!
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    SF
    Мнения
    403
    za tova ima http://www.teenproblem.net/forum/search.php
    ne e tolkova trudno za izpolzvane :P

    ako v temata koqto tarsi6 e spomenato X, Y, Z
    za da q nameri6 Pi6e6 X AND Y AND Z
    ne e truudno nali?

    aide sega ne se oplakvai
    Abe slu6aite si kvato muzika si iskate mnoo me e*e no vse pak vi pozdravqvam :P -

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    ami ako neznam koq tema tyrsq?
    po to4no znam de ama ne i znam zaglavieto
    mnoo umno nqma 6to
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  5. #5
    Сигурно за да не може да казваме " има 265164384848484252 такива теми,потърси"
    И АЗ ИСКАМ СТАРИТЕ ТЕМИ

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Поне да бяха оставили форумите музика и проблеми с психиката и романтика!
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Ае, да ви кажа не се знае какъв е проблема. Може нещо да се е оплело и да е трябвало да ги изтрият или вирус...е*а ли го...Ама ме е яд за еротичния ми разказ, ей беше ми първия и беше супер готиН!
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  8. #8
    сега и фейвърит темите ми ги няма
    никак не ми харесват тия промени

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Аt HoMe
    Мнения
    133
    E sega kakvo tolkova 4e sa iztrili vsi4ki temi.Vsi4ki samo se oplakvate na men pyk taka mi haresva predi foruma se be6e prepylnil sys vse edni i sy6ti temi.Golqma rabota 4e 6te zapo4nem ot nulata horata sa go napravili za dobro .No ima edno det i na men ne mi haresva 4e ima tolkova malko emoticons dano po-natam slojat o6te

  10. #10
    ^npocTo^a3^f
    Guest
    Така сбито и на мен повече ми харесва...

    Само да питам - защо не мога да се логна???

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ямбол
    Мнения
    977

    Re: Похвали и Критики!

    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    2. Защо изтрихте темитееееееееееееееееееее ееееееееееее?
    Защото както разбрах аз администраторите са трябвали да избират м/у това дали да изтрият темите и да има форум или да не трият темите и форума да си замине.Поне аз така разбрах.И стига сте се оплаквали вече


  12. #12
    Haide sprete se ve4e de! Kolkoto i da mrankate nqma da se varnat temite, v ko64eto za otpadaci sa, nqma smisal
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    oh mi otgovara na vaprosite vi go ima tuka http://www.teenproblem.net/forum/vie...p?t=3&start=15
    vijte mnenieto na alex
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  14. #14
    edinstvenoto, za koeto iskam da pomolq ekipa na sajta, e da slojat pove4e forumi.. lispva mi "Fun, fun i pak fun".. i zashto ne napravite edin "Muzika i filmi"
    Няма нищо по-хубаво от гърненце с мед... освен две гърненца!

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Мнения
    822
    Честито завръщане на форума

    Не мога да не споделя,че се радвам ,че всички теми са изтрити,защото определено целия форум гъмжеше от излишни/непотребни/глупави/лигави/едни и същи/лапешки/детински "темички", които си плачеха за delete, но ако бяха тръгнали да ги трият избирателно щеше да има пак писъци на вечно търсещите правдата и правосъдието. Надявам се ( макар не много уверена ),че този път ще има малко повече толерантност, уважение и сериозност!

    За това пък се нуждаем от "правила" ( и от хора, които да ги прочетат! ) , които гледам в момента липсват в горната част на всяка подчаст на форума.
    Но си мисля,че така както е в по-опростен вариант ще стане малко объркано. Във "Всичко тийн накуп" ще стане манджа с грозде - всички музика/филми/мода/тв страшно ще се оплетат. Ама ще видим с времето!

    Все пак си мисля,че ако всички се постараем форума може да бъде много много по-добър от предишния!
    - Обичаш ли ме?
    - Повече отколкото може.
    - Колко може?
    - Не може.
    - Въобще ли?
    - Изобщо.


  16. #16
    Guest
    I na men mi haresva che tmie gi nqma! MNOGO daje!10x samo sajalqvam za oniq unikalni temi koito sa bili puskani samo po 1 pat i sa nqkvi veselqshki i interesni...no kakvoto takova.......
    "Всичко тийн накуп" ще стане манджа с грозде - всички музика/филми/мода/тв страшно ще се оплетат. - nqm ada stane ako se slojat v samiq porum pod kategorii.... s vsichki tiq otdelni malki podforumcheta

  17. #17
    Мен не ми харесва...смятам, че е много по-неудобно така, а и е тъпо, че толкова секции изтрихте..
    Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите.

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Е и на мен ми харесва да няма отговори от типа "Вече има такава тема пиши там" или нещо такова ,ама само за 1 ме е яд. ЗА EROTIC STORY-то МИииИ ееееее баси толкова ме кефеше, а едва ли ще успея да напиша подобен...що ли не си го запазих някаде.....
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Love Hell
    Мнения
    409
    Po-typo ne moje6e i da stane.Tova be6e edinstveniqt forum,razli4en ot vsi4ki ostanali-sega i toi e v kiupa... Pozdravi za typotiqta.Pove4e az nqma da vlizam tuka!
    Живей така,че когато умреш и дявола да ти запали свещ!

  20. #20
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Abe se po ne mi haresva
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  21. #21
    Според мене форума е по-зле така.Предлагам да се върнат форумите "Фън, фън и пак фън" както и "Проблеми с психиката".Сега форума ми се струва много по-беден.
    А и има грешка в едно подзаглавие на форум

    Здравни проблеми и венерически болести
    Дано заедно успеем да се опазим от подовни неприятности
    Мисля, че "подовни" е с б.
    WTF IS GNG RND ME?

  22. #22

    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    България
    Мнения
    65

    ДА

    Това Всичко Тийн Накуп не ме зарибява, защото аз се интересувам повече от темите за музика, а вътре намирам супер много работи дето не ме засягат и само по заглавието не мога да разбера за какво става дума. Иначе форумът е доста добър
    Айнщайн е казал:"Има 2 безкрайни неща на света - Вселената и човешката глупост, обаче за Вселената не съм много сигурен".

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от Maverick

    ako v temata koqto tarsi6 e spomenato X, Y, Z
    za da q nameri6 Pi6e6 X AND Y AND Z
    ne e truudno nali?
    bla bla bla!mnoooooogo te razbrah nqma 6to!a ako e spomenato samo X ili samo y ili samo z?togava kakvo?taka de,az sum tupa po rojdenie!a i starite temi(ot predi6niq forum)edva li gi ima btw tva deto go napisah prozvu4a malko kato napadka kum teb(malko?!)ama ne e

    Любовта е най-висшата степен на омразата

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си