.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27

Тема: modata..

  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325

    modata..

    kefi li vi sega6nata moda...
    i koe nai mnogo vi kefi ot neq?
    a vie kakvi drehi obi4ate da nosite?
    aide pi6ete
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi nz spored teb kva e sega6nata moda, 6tot as mislq 4e vseki si hodu kakto mu e kef i kakto mu haresva, a ina4e as se obli4am spored sezona, sega ve4e sum navlqkla dunkite i mi e mu4no za poli4kite i potni4etata

  3. #3
    Аватара на UltraViolet`Man
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    С.о.ф.и.я
    Мнения
    97
    Естествено, че сегашната мода ме кефи. Има супер яки дрешки. Но едно нещо ми бърка в здравето - лавинообразното разпространяване на еди-кой-си тоалет. Примерно сега поне 60% от момичетата между 13 и 15 години носят едно и също облекло - спортна блузка с дълъг ръкав, дънки по-широки около талията, така че коремчето им да се вижда(няма лошо, де ), широк колан с метални орнаменти, които блестят като коледна елха и онези маратонки, които приличат на футболни обувки. Ееееее "много хубаво не е на хубаво!" То писва! Дайте нещо новичко де...

    Що се отнася до мен, аз обичам винаги да съм по-различен от останалите момчета. Затова никога не се обличам като останалите! Експериментирам... комбиниране на дрехи, това-онова

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Living in a permanent imagination...
    Мнения
    308
    Пф бахти и "модата"..за мен тя означава роботизиране(..систематизи ане),а не нещо,с което да подчертаеш индивидуалността си Винаги гледам да се обличам различно и съм на Мухоморчина вълна..демек anti-fashion

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Chestno kazano modata slabo me interesuva az si imam moi stil oblicham se taka kakto na mene mi haresva az puk hodq s dunki s mnogo niska taliq i nqkva sladurski gornishta ama ne nqkvi kato na smuknatite pichki ami takiva tesnichki po mene ! Ama tova e prez ejednevieto ,kogato izlizam nqkade po specialno obrushtam adski mnogo vnimanie na sebe si i se kontq adski mnogo edinstvenoto koeto ne ubuvam sa tokcheta! prosto ne sa mi udobni i opredeleno ne sa v moi stil ! Povecheto mi dreshki i obuvki de sa adski shantavi ! Imam izkrqshto zeleni obuvki ili edni elektrikovi sini po koito ima sqkakvi cvetove i rozova podmetka ei takiva shantavi neshta obicham da nosq !
    P.S imam mania za chanti,shapki i obuvki
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  6. #6
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Мен пък от новата мода най-ме кефят чантите, защото са достатъчно големи да си пъхам всичко вътре. Аз не се обличам много по модата, по-скоро лятото съм по- фешън, щото тогава шаренийката е на мода, а аз обичам шаренийки. Зимата си ходя семпло облечена, с дънки и маратонки (но тия футболните не ме кефят), и, естествено, с любимата ми чанта "Snoopy"
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    aaaau i az imam 4anta na snoopy))))
    edna svetlo sinq mnogo sladka
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  8. #8
    Purvo da kaja, 4e mrazq modite Podvlasni na modata sa vsi4ki, koito nqmat li4no mnenie, koito ne se poddarjat van6no i t.n. Ina4e edno uvajava6to sebe si momi4e edva li bi izlqzlo na ulicata kato no6tno 6kaf4e dosu6t kato drugite Vinagi ne mi e pukalo kak se obli4am - kupuvam si tova, koeto na men mi haresa, nezavisino dali e na moda A ponqkoga razbira se vkusa mi savpada s modata, nqma kak, vsi4ko prodava tova koeto varvi - tova, koeto e na moda, edva li 4ovek lesno 6te nameri, tova koeto ne savpada s modata...Staraite se da izglejdate razli4ni, za da ne sme vsi4ki kato stado ovce
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  9. #9
    Е аз се водя по модата, но не тази в България ами в Щатите, защото бях и видях, че има адски много хора, които се обличат много по - готино от българите, но това си е до мода. И като си накупих 4-5 списания и видях какви дрехи носят и си ги купих. Тук булшинството не се облича така, но има готини предложения. И същност тези дрехи се предлагат в магазините в София и в някои в Пловдив, но малцина имат възможност да си ги купят.

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    325
    Ми има и яки дрешки,но има и някой доста курвенски неща,който направо не мога да ги гледам...Но не е важното да следваш модата ами да съумееш да съчетаеш твойте дрешки така че да станат модни..аз донякъде успявам..

  11. #11
    Ми аз не се водя много по модата. Гледам да си избирам дрехи, които да ми харесват и най-важното да ми стоят добре. А и страшно мразя да гледам някои с моите дрехи. Не може да се каже, че имам някъв кой знае какъв стил. Обичам да се нося със смъкнати, широки дрехи, маратонки или там някакви обувки.
    Life is a series of rooms. What really matters is with whom you're stuck with in one.

  12. #12
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Ami az do skoro ne se vodeh mnogo po modata no naposleduk e stanala prosto 4ast ot jivota mi! Kypyvam si spisania ot sorta na Cosmopolitan,InStyle i dr. i mnogo se kefia na toaletite koito sa tam! Vpro4em pak yspiavam da sum razli4na ot drygite tui kato pove4eto nosiat samo dunki i ednakvi blyzki. Az predpo4itam poli,rizki,gotini 4orapoga6tnici,vtaleni iakenca... abe po-elegantni ne6ta!

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    az se vodq po druga moda - "Gold modata"
    : AMG Corporation ::

  14. #14
    Ae moda, moda, dobre ama sichki da izglejdat ednakvo, to pisva az zatfa i gledam da ne se smesvam mnogo;P~ ae seki trea si nosi kf9ot mu e kef na nego, a pa dali e na moda ili ne, kfo ti puka, toi moi go vyrne znai li chovek;P~~~~
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    383
    Сегашната мода... Ами тези обувки които сега излизат - отрязани отпред - не са много лоши, даже има много елегантни модели, те ми харесват.
    Не съм много сигурна че точно те са на мода, но много съм се запалила по лилавите цветове, струват ми се страхотни за зимата.
    П.П. До колкото разбрах темата не е дали по принцип следваме модните тенденции, а дали ни харесва СЕГАШНАТА мода.
    Животът е прекрасен

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Sofia-ta
    Мнения
    146
    Mnogo me kefqt turskite shalvari! Sushto novite obuvki na A'dams sa strahotni Abe biva si q modata v momenta

  17. #17
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Abe az kvo da ti kaja madona ne me kefiiiiii
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  18. #18
    Пппфф мразя да следя модата, супер тъпо ми е да съм като другите, една от многото овце в стадото.обичам да имам мой си стил, да нося дрехи, които ме кефят не заради тва че са модерни, а заради самите тях да се чувствам удобно.днешната мода е адски малоумнааааа мечтата ми е да стана дизайнер и да премахна лека по лека тея кичозни боклуци ся кво нося аз-кефя се на спортните дрехи-анцузи, маратонки/кецове, блузон.Преди носех адски широки дънки... с дъно до колената-много се кефя..може би до голяма степен си ми влия музиката сега обаче съм се насочила към стил широки анцузи-блузки, и панталони-ниски в талията и супер широки в крачолите надолу...ма някак си женственно със една спортна блузка става бомба цветовете-главно червено, черно, бяло, синьо

    Everything around you is HIP-HOP!!!

  19. #19
    ami az ne se vodq po modata vsmisal ima ne6ta koito mi haresfat i sa na moda no nai ve4e se vodq po useta si v izbora na drehite mi
    ...edin za vsi4ki...
    ...i vsi4ki za ganja...

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    306
    Модата sucks ... бати ...


    Уважавайте езика си ... Пишете на Кирилица ... Българи сте все пак.

  21. #21
    za da obleka ne6to trqbva da e i po vkusa mi!naprimer nikoga ne bih izlqzla sas kusa pola i ostri obuvki.dunkovite kusi poli me kefat oba4e prosto ne sa mi udobni.a ostrite obuvki ne mi dopadat i kato model.nai si se kefa na vsqkakvite mu tam raznovidnosti na dunki i sui4eri

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    ква е сегашната мода?!....кво изобщо е мода..не ме касае..изсулена съм

    ..But why?...

  23. #23
    Модата в момента е толкова изродена, че няма повече накъде!!! Аз НЕ се ръководя от никаква мода!!! Изобщо не ме интересува кое е модерно да се носи, и кое - не! Въпреки че, май сега и модерно мъжете да ходят с ярки цветове, аз си ходя с тъмни дрехи!!!
    А най ме нервят якетата и жилетките "Harrison" направо се кошмор - като клонирани овце са всички!!!
    Cut me free
    bleed whit me
    oh, no
    one by one
    we will fall
    down down

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    v snimka
    Мнения
    770
    uffff adski mnogo me drazni kogato si4ki se ponesat edno kum edno oblecheni......... kaje se edni si kvo e na moda i si4ki trugvat po ulicite ednakvi ...uuuuujasT
    nqma da kaja 4e modata ne mekefi , oba4e shte otbeleja che vinagi gledam da se oblicham nqkak po ekstravagantno ot ostanalite ....imam si stil i mislq 4e moga da kaja che daje i lichna moda sum si izgradila
    ei4 e sum skromna neska

  25. #25
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Аз , ако имах материалната възможност, да следя модата , сигурно пак не бих я следила. Имам твърде високо мнение за собствената си преценка. Аз обаче съм човек, който знае какво е модерно. Така си мисля поне. Опитвам се да рисувам модели и смятам, че някои не са толкова лоши. Но не ходя на уроци (да бе за 10 кинта на час, про положение , че трябвало поне по 4 на ден, ей сега!). Модно е сега завръщането към миналото. Модата на 6те по-точно - каскетите, блузите с широко деколте, които се изсулват на една страна; Жокейските панталони от кадифе;високите ботуши;като цветове, нестандартното тази зима е, че са модни светлите и ярки цветове. Обикновено зимата се обличаме в по-тъмни тонове, но не и тази зима. Тази зима особено се налага розовот и по-специлано пепл от рози. Мога да кажа, макар и не официално, а по мое мнение, че има нещо като подмода. По нея е модерно синьото и по-спортното. Тези маратонки, които се връзват нагоре бяха модни есента, но не бих казала, че и сега са модерни. Те по-скоро са остатък от предишната мода. Още са модерни кафявото и зеленото. Макар че всички списания някак си се опитват да наложат отново панталоните с висока талия не мисля, че това ще стане. Въпреки това така пише и такава е официалната тенденция. Аз не я споделям лично... Ами това е то - моето мнение. Млъквам вече, споко
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си