.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 50

Тема: pishtovi

  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325

    pishtovi

    pravite li pishtovi?a hva6tali li sa vi?
    kade si kriete pishtovite za da ne gi vidqt gadnite
    daskaliaz vinagi pravq pi6tovi,drugo e 4e
    dokato gi pravq si nau4avam materiala
    i powe4eto pyti gi polzvam samo da se podsetq
    za ko stava duma...nikoga prez jivota
    mi ne sa me hva6tali prepisvaneto e moeto vtoro az
    a sq edna qka tehnika:
    nau4ila sam q predi 2 godini ot nqkf vestnik
    zna4i kakto e dvoiniq list na kontrolnoto..
    na vtoriq list s molif se pi6e pi6tova
    a na predniq list si pi6e6....ili po to4no prepisva6
    deistva bezotkazno osobeno na kontrolno po biologiq:}
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Хах такива неща не ползвам, най-много да си надраскам ръката или малко инфо по чина ! Последния път като ползвах пищов беше в 7ми клас мисля и то по Труд и Техника ... Дето тряше да учим едни обозначения в чертането и лошото е, че даскалицата ме хвана, ама нали съм готин ми писа 6
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Ами сега аз трябва да уча...но ползвам пищови може би само по география(уча,само да се подсещам ако случайно забравя нещо).
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  4. #4
    Guest
    niama smisal ili znae6 ili ne,spored men

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Murderdoll ahaha i az taka sam pravila mene sa me hvashtali da prepisvam samo vednuj inache na vsqko kontrolno az otivam s pishtovi sqkakvi daje na podmetkata na edni kecki bqh si napraila po Fizika pishtov po china, po race razni listecheta iz djobovete mi sqkvi pishtovi sam praila !
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  6. #6
    Az pi6tovi....samo po fizika,istoriq i biologiq Skromni4ka sam - somo 3 predmeta Redovnite sa da sedq varhu tqh...ne sa ma hva6tali i nqma i da me hvanat :PpPPPp Vse pak takoz ubu lape...kak da ne mu pi6e6 6:P 4e moje i 6+
    Skromnost......ama podrobnosti sega....
    Човек е човек,когато се чувстева такъв...и все пак важното е да си млад...

  7. #7
    При мен напоследък не ми остава време да си науча за всички предмети и правя пищови....тва с молива го правя почти редовно...иначе пиша по чина...или сядам върху пищова....или в пликчето дето нося учебниците...или на салфетка...хващали са ме...точно веднъж...пищова ми беше написан на компютъра на фонт 6, на едни малки листчета и като ми даде въпросите по география си извадих необходимите пищови за мен и за приятелката ми...макар че си знаех повечето работи...и идва г-жата да се подпише на втория лист на аверката ми и се подписва на моя...а аз не исках и тя го дърпа и вижда пищова който всъщност не беше за мой въпрос....както и да е....после ми писа 6 за годината след като ме разходи из целия учебник.....а иначе е имало моменти когато съм минавала между капките...например по литература...никога не ме е хващала...ама както викаше една моя г-жа по литература: "Преписването е изкуство"
    Но когато харесваш някого до такава степен,че искаш да влезеш в главата му,обикновено скачаш в леглото му...

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    325
    Ами и аз нещо нямам време за учене по точно ме мързиИначе съм ползвала всякакви пищови!На ръката,на пода,на стената даже бяхме написали веднъж Даскалите ни за жалост са много злобни и е много трудно да се преписва но иначе при огромна предпазливост се преписва.Най ефикасно е да накараш някой зубар постоянно да вика даскала да го пита разни безсмислени неща а през това време целия клас преписва като луд най-хубаво с преписва в колектив

  9. #9
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Mi az samo kato pi6eme test po frenski si pi6a dymite po rucete 6toto me murzi da gi y4a. Kato biah po-malka mnogo raboti sum pravila ma ve4e-ne.

    Btw nikoga ne sa me hva6tali

  10. #10
    Супер фен Аватара на LunnaSvetlina
    Регистриран на
    Feb 2003
    Град
    Някъде в никъдето...
    Мнения
    1 961
    Значи има точно един предмет, по който никога, ама никога няма да препиша и това е английския. Предлагали са ми отговори на тестове и аз не съм ги приемала, защото просто няма никакъв смисъл- първо, съм в училище, за да го науча тоя език, и второ, добра оценка не ми е нужда, понеже накрая всичко се решава от матурата.
    Иначе мога да ви кажа най- новото си гениално хрумване. Измислих го в петък и веднага го изпробвах. За целта ви трябва листче и един ИЗПИСАН химикал. Просто си пишете всичко на листа, като с изписание химикал оставяте достатъчно видима следа, за да можете да го четете. Вижда се супер, стига да не се на затъмнено място, но не мисля, че има много такива в училище. Най- хубавото е, че всичко, което вижда учителя от далеч, е празен лист, а всъщност на него е написано това, което ти трябва. Преди да си предадеш контролното, просто си измъкваш пищовчето под чина или пък си го оставяш, все едно си си бил откъснал два листа, на които да пишеш, а вторият не ти е трябвал. Това вече си го преценявате според учителя.
    И пак ли ще звучи невероятно
    за някой, ако някой пак твърди,
    че има най-голямото богатство -
    един прозорец и безброй звезди

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Кво гледаш къде живея, бе?
    Мнения
    734
    Доколкото си спомням са ме хващали само 2 пъти - и то една и съща госпожа - 1вия път (тогава и въобще за първи път преписвах по нещо) беше като бях 5 или 6 клас и втория път беше миналата година (значи 9 клас). Не си правя много често пищови, но като преписвам преписвам качествено :P Май по литература никога не съм преписвала, нито пък чета някакви готови теми преди това - всичко си измислям в момента.
    They can trigger me, but they'll never fugure me out!
    Every moment is another chance.
    I'ma make you hate me, cause you ain't me


  12. #12
    Sekak sym prepisvalao rycete, po djonove, zalepeni sys skoch, ili pyk napisani na stenata, do koqt stoq, skrit f kosata na momicheto pred mene, po prystite(ot vytreshnata strana po-skoro mejdu prystite) po china, na list pod lista, na koito pisha, che dori i s carski po literatura i nikoga ne sa me hvashtali:P~
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  13. #13
    prepisah na durjavniq mi izpit po marketing i menijdmunt imahme 47temi 47temi bqha v mene padnaha ni sa 3 temi hvanah vtorata i q napisah izpita pochna vuv 8:00 az vuv 10:00 bqh gotov iskarah 6.00 na izpita izpita beshe lqtoto zatova nqmashe kak da se navliocham bqh po potnik i sportni gashti reebok tova se kazva profesionalizum P~~ nikoga ne sa me hvashtali pochti vinagi sum s pishtov ucha samo togava kogato mi e interesno v povecheto sluchai nikoga ne mi e interesno
    pozdravi

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    ухааааааа искам да стана кат тебе just nobody ) ма нее...аз съм ученолюбива преписвах само в миналото даскало по география....слагах си пищовите в чорапите и си скръствах краката..пишех ги на по дълги листчета та да се виждат хубаво) ма даскалката често ловеше....аз нямах тоя късмет.....не ме е ловила нищо че седях пред нея)))

  15. #15
    Фен Аватара на Г0ст
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Люлин
    Мнения
    181
    Mi 4stno kazano az ot purvi klas si prepisvam .Az po-to4no nesi spomnqm,no naskoro edna moq sy4eni4ka mi spodeli kak tq si pi6ela i az nai-naglo sum prepisval ot neq .Naposleduk oba4e imam 4uvstvoto,4e daskalite me zabelqzvat,4e prepisvam,no ni6to nekazvat.Dori i nemi zanigavat ocenkata

    I wake up in the morning and I ask myself
    Is life worth living or should I blast myself


  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    306

    a

    Аз си правя често пищови (преди по-често,де - сега не толкова)
    Слагам ги общо взето на подметките на обувките ... само че стана проблем веднъж като правихме класно по литература (2-ри срок , 7 клас - ) и аз тръгнах към госпожата и всяко мое движение издаваше много як звук ... ама даскалката явно не го беше чула (въпреки че всички ме гледаха с недоумение )

  17. #17
    amm praim pishtovi to ne 4e ima oshte mnogo daskalo no v ostanaloto vreme shte se razbiem da gi strelqme tupite daskali!!

  18. #18

    В нашия клас преписваме един от друг,а не правим пищови

    [Нашият клас е много задружен особено при преписване,затова нямам нужда от пищови.Ние обикновено правим така- задължително всеки знае по нещо,преди часа се изпитваме един друг,на тези,които изобщо нищо не знаят не се подсказва,а другите искаме салфетки един на друг на тях всеки пише въпроси и отговори.Само веднъж една нова ни издаде,учителката се направи,че нищо не е станало,но новачката си имаше проблеми с целия клас,
    __________________________________________________ ____________
    Училището е слънце,но на ден по шест часа всеки ще слънчаса

  19. #19
    M
    Guest
    OOOOO MOM4ETA I MOMI4ETA PI6E VI CARQ NA PI6TOVITE ))))))
    Taka nikoga ne sa me hva6tali........VSEKI pyt sym s pi6tov, dori i na izpita sled sedmi klas bqh s CARSKI pi6tov...I znaete li za6to ...6TOTO SYM BIL DVA MESECA PRI BATKO MI (koito e na 27 godini -jenen s 1 dite (ve4e), i jena mu e u4itelka po nemski (AMA HIPER GADNA))
    I ko da vi kaja...be6e AD ...ta karala me e da u4a do 4 -5 sutrinta nqkolko sedmici po dred i prosto pri neq se nau4ih da prepisvam, 6toto iny4e nqma6e da izdyrja na naprejenieto....i nau4h se da prepisvam na ne pove4e ot metyr i polovina ot neq dokato me gleda v o4ite
    Daje vednyj gleda me ,gleda me...i vika....: Abe znam 4e prepisva6 ama nemoga da razbera ot kade..))
    Itaka i nerazbra razbirase..ta..vsqko zlo za dobro... a prepisval sym i pri nai gadnata i skapana i izvestna daskalka v varna (ot 5-tta gimnaziq-"ciklopa"-Stanka Petrova) !!
    Tva e ot mene, BYE

    A ne se nadqvaite da vi kaja kak stava, Tova naistina e IZKUSTVO!

  20. #20
    Ооо, аз миналата година (7ми клас) почна да ми става много трудно и по биология, литература и музика винаги съм била с пищови...Просто не можех да уча по всичко, а при тея г-жи преписването ставаше лесно. :P
    Иначе с пищов са ме хващали само веднъж в 6ти клас по математика...То тогава контролното ни беше само на някви формули и мене ме мързеше да си ги уча за тва си направих пищов, обаче момичето, което седеше до мене нямаше пищов и решихме да го сложим между двете и да гледаме и г-жата ни видя...И ни накара после да напишем цялото контролно в оставащите 5мин...Обаче аз вече ги бях запомнила формулите и си ги написах.

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от M
    A ne se nadqvaite da vi kaja kak stava, Tova naistina e IZKUSTVO!
    aide kaji deeeeeeeeeeeeeeee..gad

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    normalno e da si praq pi6tovi kat ne znam , estestveno e da gi kriq , qsno e 4e mogat i 4e ponqkoga me hva6tat .....
    MN QSNO 4E VINAGI SUM S PI6TOVI , MN QSNO 4E MN 4ESTO ME HVA6TAT 6TOTO SI IZKARVAM TETRADKATA NA 4INA I PO4VAM DA PREPISVAM , MN QSNO 4E DORI I DA ME HVANAT POSLE PAK SI IMAM (6) , O6TE PO QSNO 4E PI6TOVITE MOGAT DA SE NAPRAQT NA HILQDI MESTA , PO HILQDI NA4INI .....
    za men taq tema nqma smisul
    taq po nemski neska (na roditelskata sre6ta) ma e kazala za tetradkata (po nagore deto go pisah) ma kvo ti puka nali pak 6i q izkaram ....

  23. #23
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Abe pi6tovite sa ne6to nermalno
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  24. #24
    absoliutno vinagi si pravia pi6tovi do sega za 6tastie ne sa me hva6tali, dano i ne me hva6tat. az ne gi pravq na mnogo drebni list4eta, edin list malak format go razdelqm na 2 i taka.. kria si gi mejdu stranicite v nqkoq tetradka.

  25. #25
    Guest
    AZ VEDNUJ SE IZPRAZNIH NA 4INA !!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си