.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 64

Тема: za izlizaneto....

  1. #1
    MaR7o^
    Guest

    za izlizaneto....

    Iskam da vi pitam...na kolko godini ste i do kolko 4asa vi puskat ...? i tezi koito sa do po-k1sno kak uspqvate da naviete rditelite si v1ob6te kakvo im kazvate ? za6toto men naposled1k vzeha da me puskat mn malko (

  2. #2
    Тва ми е болната тема...зимата се прибирам в 20:00 макс до 20:30 ако започна да навивам наште най-много да ми съкратят и тоя час...според настроението им...иначе се е случвало да ми отпуснат 15-20 мин повече от нормалното...ама аз не им се сърдя...
    Но когато харесваш някого до такава степен,че искаш да влезеш в главата му,обикновено скачаш в леглото му...

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Abe lqtoto nqmam chas ama sega prez zimata se me haikat da se pribiram rano ,no chestno kazano az prez zimata nqmam i osobeno jelanie da izlizam v toq stud do kam 21:00 - 21:30 ama petuk i subota pak si izlizam do kolkoto si iskam se pak e kraq na sedmicata !
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    mi pri nas nqma lqto nqma zima...
    kam 10:30-11:00 trqq sam si v nas...
    vednyj si doidoh v 12 bez 20...lele
    kyf skandal ima6e...
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  5. #5
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Mene me pyskat do kum 12:00 prez zimata ama az ne se vuzpolzvam mnogo mnogo. Liatoto i v 3:00 da se pribera ne e problem. Na6te mi imat mnogo goliamo doverie i vupreki 4e ne poznavat pove4eto ot horata s koito se dvija ne mi suzdavat problemi.

  6. #6
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    Na men po princip ne mi kazvat chas nito lqtoto nito zimata.A pyk za navivaneto:zavisi ot choveka.Ima roditeli, koito mojesh da gi naviesh a drugi koito ako mrynkash poveche po-zle stava.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ямбол
    Мнения
    977
    Трябва да съм си в къщи в 9.Нямат ми много голямо доверие поради едно мое изпълнение...както са казали хората-"каквото си надробиш,това ще сърбаш".Ама аз ги разбирам де


  8. #8
    Men me puskat do 21:30, a ako iskam pove4e - priqtelq mi me izpra6ta do nas sas taxi
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Кво гледаш къде живея, бе?
    Мнения
    734
    Лятото ме пускат доколкото си искам (последния път като си бях на селото се прибрах към 5 и 30), а зимата... ми май пак така - казвам на майка ми в колко ще се прибера и ако не се прибера дотогава почва да ми звъни.
    They can trigger me, but they'll never fugure me out!
    Every moment is another chance.
    I'ma make you hate me, cause you ain't me


  10. #10
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    Еми аз нямам час.. особено лятото,имало е много случаи в които се прибирам сутринта когато майка ми е станала вече зимата също нямам час..но нямам и настроение за излизане,за това нормата ми е някаде около 21.30-22.00 часа,освен в събота,когато съм на почти същия принцип както и лятото! :P

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 290
    На 18 съм и нямам вечерен час,но и никога не съм имала,за родителите ми е важно да знаят с кой съм и каде отивам!Но аз никога не съм злоупотребявала с доверието им и се стремя да не закяснявам!

    Правила на форума: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=802

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    In Heart of my SweetY
    Мнения
    1 075
    mene me puskat do 22 h :} a i ne mi se nalaga da se pribiram po kysno ili to ako mi se naloji e mn rqdko
    Мога дълго и методично да те анализирам, да те цитирам, после да те матеарилизирам в цигарата си. Мога да те изпуша за две минути и да те смачкам в собственият ти пепелник.

  13. #13
    Фен Аватара на LiL_MeoW
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    153
    mi az sum na 16 hodq kudeto si iskam i kogato si iskam .... ne se nalaga da gi obejdavam .. prosto si imam po golqm brat i sme v edna kompaniq a kogato izlizam s priqtelki prosto i kazvam kade sum za da ne se pritesnqva (mamaaa) :P hah puk i tq znai 4e i da mi naloji 4as az nqma da go spazvam i za tva ne kazva nqkvi 4asove a pr kazvga : 'samo ako moje da spi67 v ku6ti taq ve4er " i tva e ))

  14. #14
    на 15 съм и нямам 4ас...и никога не съм имала,ам никога...и се радвам... на6те си ми имат супер доверие,ба6та ми ни6то не ми казва,а маика ми понякога се вживява и казва да внимавам и тва е
    оби4ам ги!хехе
    ...ако изглежда твърде хубаво за да е истина....сигурно не е...

  15. #15
    mi az sum na 17, skoro 6te navar6a 18 i nqmam ve4eren 4as. i tova e taka ot 2-3 godini, prosto vinagi im kazvam kade sum i s koi sum.

  16. #16
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Abe kat vi gledam i se 4uda az 4as nqmam i den nqmam moi i po 2/3 dena da ne se prebiram nqkoi ako se seti za men mi zvanva da vidi dali imam pari i tva e
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  17. #17
    Anelia_2
    Guest

    Bez zaglavie

    Ami mene me puskat do 9.30-10.00!!!!Sega naposleduk az se pribiram v 8.30 za da gledam Big Brother!!!! A ponqkoga kakto gazaha o6te nqkoi ako napravq ne6to dobro 6te me pusnat do 11.30!!! :P

  18. #18
    Мен не ме пускат да излизам... Връзват ме на кайшка пред PCто и ме карат да пиша в тоя форум!

  19. #19
    na 16 sum i nai-kusno me puskat do 22h .super mn se qdosvam

  20. #20
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Вкъщи
    Мнения
    163
    zimata do kym 22 chasa a lqtoto do kym 12-1 na 15 sym
    Метална нежност в плътта ми се впива, без кръв, без болка, но убива!!

  21. #21
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    na 14 sam...lqtoto do kum 22:00h - 22:30h..a sega kato po4va uj po rano da se stumva..kum 20:00h mnogo mi e gadno
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    az Sum na 14 i Nqmam 4as

  23. #23
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Аз по принцип нямам час, но наште винаги знаят къде съм ( или поне си мислят , че знаят къде съм) и кога ще се прибера.
    Шоу е лятото, като съм 12-14 часа на ден на работа и се обаждам по някое време на мама и и казвам "ами тая вечер съм на дискотека, ще спа в колежката, после съм на работа, утре вечер съм на рожден ден и ще спа еди-къде-си, после съм на работа, ще се видим в Сряда, айде чао"

    Наскоро казах, че ще съм в една приятелка и отидох на дискотека (не че щеше да има проблем, ама беше през седмицата и щеше да се почне- мисли си за здравето, не си доспиваш, първа смяна си,бла-бла)
    Майка ми се обади в 12 ,защото в приятелката ми никой не се обадил и вместо да ме пита къде съм , ме пита къде са тампоните за уши... Луда работа
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Мнения
    797
    До 21:30 като съм на даскало и до 22:30 петък и събота. Иначе, ако съм някъде на купон или на дискотека до към 2-3.
    Любовта е дума, измислена от комунистите за да ебат без пари! {Nekasa4a}

  25. #25
    tova e golemi4ak problem no kam 20.30 prez zimata max;(
    Ne Ti E pRiAtEl ToZi KoItO tI BaR6E sAlZiTe a ToZi KoItO nE tE kArA Da pLa4e6!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си