.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20

Тема: Pari...

  1. #1
    samo az
    Guest

    Pari...

    Kazvali sa mi che moze da se pechelqt pari ot interenet. Nqkoi znae li kak stava?

    blagodaria

  2. #2
    mom4eto
    Guest

    gluposti

    tova sa gluposti nai mnogo da iskara6 5 stotinki za edin mesec!!!

  3. #3
    anonimo
    Guest
    tova sa gluposti nai mnogo da iskara6 5 stotinki za edin mesec!!!
    ne si prav!!

    Zna4i az sega u4astvam v edna takava programa. Razbrah za neq ot poznati na koito sa im platili. Naistina! Za da gi izkarate prosto trqbva da si svalite edna programka koqto vi pokazva razli4ni reklami i kato gledate reklamite pe4elite to4ki, 4e daje nee nujno da gi gledate a prosto da si sarfirate v internet. a tezi to4ki se prevra6tat v pari. za da se registrirate vlezte tuk
    http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=Pulser
    . Kato si svalite programata 6te vidite edno 4ove4e, kogato to hodi, zna4i vie pravite pari! Kogato spre da hodi samo cliknete varhu nego i pak po4va da hodi. Tam kadeto pi6e points sa va6ite to4ki! Za edin mesec moje da izkarate $50 !!

    Uspeh!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi sa 6te si go svalq tva det kazva6 da go vidq

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    na men mi dava samo contacting server.... a kude e tva 4ove4e

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    nesi e rabota tova
    : AMG Corporation ::

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от AMG-to
    nesi e rabota tova
    m da..spored men sa gluposti i
    nikvi pari nqma da ti dadat posle...
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    SF
    Мнения
    403
    6to be hora? Verno moje da davat pari. Az sa6to imam kadeto kazvat 4e sa pe4elili ot takiva ne6ta. Az moje i da go vidq za kakvo vapros... vse pak ni6to ne gubq, moga samo da spe4elq
    Abe slu6aite si kvato muzika si iskate mnoo me e*e no vse pak vi pozdravqvam :P -

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Кво гледаш къде живея, бе?
    Мнения
    734
    @anonimo - Значи 100% съм убедена, че тези твои познати, ги познаваш само от нета и дори не си виждал как изглеждат.
    Колкото за cashfiesta - пробвала съм тази програма - за 1000 точки ти плащат 2-3 цента доколкото помня ОСВЕН ако не се запишеш за всичките им там оферти - бинго, лотарии и такива глупости. А ти пращат чек като събереш $50. Много трудно се получава... Айде, ако някой спечели нещо, да се обади.
    They can trigger me, but they'll never fugure me out!
    Every moment is another chance.
    I'ma make you hate me, cause you ain't me


  10. #10
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от AMG-to
    nesi e rabota tova
    suglasna

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Maverick
    6to be hora? Verno moje da davat pari. Az sa6to imam kadeto kazvat 4e sa pe4elili ot takiva ne6ta. Az moje i da go vidq za kakvo vapros... vse pak ni6to ne gubq, moga samo da spe4elq
    mi prav si i az taka mislq

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от AMG-to
    nesi e rabota tova
    suglasna
    i az sam napalno saglasna

  13. #13
    Голям фен Аватара на Utopia
    Регистриран на
    Feb 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    711
    другия вариант е да си направиш сайт, да стане известен и посещаем, и да пускаш реклами в него ;) за тези реклами ест. си подписал договор с рекламодателя .. и той киха кинти:)
    Пий Бира За Да Станеш Човек

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Лелелеее мн сте заблудени сичките МНОГО по интернет се изкарват най-много пари за нй-кратко време по най-ратък начин.
    1. Правене на сайтове(това не е чак толко бързо)
    2. Има програми които като се регистрираш и си откриеш сметка почваш да играеш с истински пари в истинско време на борсата продаваш долари и копуваш долари и гледаш кога курса се качва и кога спада по-този начин можеш да спечелиш хиляди само за секунди!!!! но можеш и да загубиш хиляди пак само за секунди така че сички дето си мислят че в интернет хляб няма МНОГО се лъжат много

    People Like You Just Fuel My Fire

  15. #15
    Фен Аватара на MyCuHkA
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    хотел "Хилтън" ап.1 :)
    Мнения
    217
    Това КешФиеста.. е пълна лъжа... пробвах и от това пробване само дето компютъра ми се пълнеше редовно с червеи... не се подвеждайте по това КешФиеста моля ви...
    Научи се да живееш всеки момент щастливо и никога да не си зает да даваш или получаваш любов...

    ♥R.I.P LOVELY ANNA♥

    SKYPE: ili7y9779

  16. #16
    Cyberdyne_101
    Guest
    То може и да може, ама не е за всеки Въртяли долари....Доста акъл трябва да се занимаваш с такива операции..... Някои хора цял живот го учат тоя занаят и пак не се научават....
    Абе всички търсим лесни пари, а такива май няма.. :P (доларите в марки сменям аз)
    Между другото вчера изгубих 3 4 5 милиона..... и сега едни хора ме търсят Защо ли ?

  17. #17
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Мен ко питате туй са пълни глупости

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Мнения
    385
    Цитирай Първоначално написано от anonimo
    tova sa gluposti nai mnogo da iskara6 5 stotinki za edin mesec!!!
    ne si prav!!

    Zna4i az sega u4astvam v edna takava programa. Razbrah za neq ot poznati na koito sa im platili. Naistina! Za da gi izkarate prosto trqbva da si svalite edna programka koqto vi pokazva razli4ni reklami i kato gledate reklamite pe4elite to4ki, 4e daje nee nujno da gi gledate a prosto da si sarfirate v internet. a tezi to4ki se prevra6tat v pari. za da se registrirate vlezte tuk
    http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=Pulser
    . Kato si svalite programata 6te vidite edno 4ove4e, kogato to hodi, zna4i vie pravite pari! Kogato spre da hodi samo cliknete varhu nego i pak po4va da hodi. Tam kadeto pi6e points sa va6ite to4ki! Za edin mesec moje da izkarate $50 !!

    Uspeh!
    перфектния начин за хващане на вируси

  19. #19
    Guest
    Вероятно ще чуеш много глупости. Така лесно не се печели.
    През интернет печелята главно борси и тези които развиват сериозна OnLine търговия.
    Но това не става лесно.

  20. #20
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Pari po neta moi da izkara6 samo ako si ne6to komputeren specelist i se zanimava6 s podrajka na saitove i ti davat kinti za tva
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си