.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 40

Тема: Ai da mi kajete...

  1. #1
    Beyonse^^
    Guest

    Ai da mi kajete...

    Shte si vzemam kuchence(Kokershpaniol) No ne se seshtam za ime..iskam da e hubavo a ne ot teq prostite.Djeki,cezar i t.n.Primerno Astra,Diksan i t.n Kajete mi imena koito vie se seshtate i mujki i jenski,no kato se ima v predvid za po malko kuche,zashtoto ne vsichki imena stavat za malki kucheta !10x predvaritelno

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    "6ymi"
    : AMG Corporation ::

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Е то няма се да си стои малко!
    "Прити" или ''Флави''
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  4. #4
    За женски имена - Радка и Златка
    звучат много яко,като си му ядосана "Радоооооо" или "Златооооооо защо се изпика на килимааааааа?!"
    За мъжко име - Мунио
    апак ако случайно пола му е неопределен - Му
    ай бай и ако ти омръзне ай да ми го подариш че и аз искам такова

  5. #5
    ^BellisiMa^
    Guest
    ami za m1jk0-hristofor na galeno fori naprimer; leni
    za jensko-karina ili....maца ;p, fifi;jujka-juji na galeno
    nadqvam se da sam ti pomognala.....

  6. #6
    Sunny {Съни}, Jessi, Steisi De da znam...ne mi idva muzata sega
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Sofia
    Мнения
    192

    Re: Ai da mi kajete...

    Цитирай Първоначално написано от Beyonse^^
    Shte si vzemam kuchence(Kokershpaniol) No ne se seshtam za ime..iskam da e hubavo a ne ot teq prostite.Djeki,cezar i t.n.Primerno Astra,Diksan i t.n Kajete mi imena koito vie se seshtate i mujki i jenski,no kato se ima v predvid za po malko kuche,zashtoto ne vsichki imena stavat za malki kucheta !10x predvaritelno
    samo ne moga da razbera za6to si re6ila 4e tova ima ne6to ob6to sus sexa osven ako ne si izvratena.... sorry! prosto na temata ne i e mqstoto tuk.

    Ina4e za ime moje Deizi, Fluffy, Suzi, Keisi
    If you wanna love, fInd your love and fly above!

  8. #8
    Guest
    Ами по принцип имета трябва да бъдат звучни и кратки. Примерно затова много кучета се казват Рекс или Роки, защото така кучето запомня по-бързо името си. А по темата...Ирка, Трой, Трами, Прима, Шуши, фибс примерно... За тези се сещам в момента.

    АкулкА

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Sunny {Съни}, Jessi, Steisi De da znam...ne mi idva muzata sega
    xaxa tova Sunny be6e imeto na prednata mi kotka naistina tova ime e hubavo no neka i az predloja malko...hm...
    Djipi,Djeni,Rozi,Mimi,Trasy(treisi),Maysie(meisi). ako e mujko-sky(skai),
    aivan,albart....nz nz znznznznz sega ne mi e na usta da kazvam mnogo imena no dano da si haresa6 nqkoe

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    306

    д

    Женско - Ади
    Мъжко - Рой

  11. #11
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Mi hybavo e v imeto da ima bykvata "r" za6toto e po-zvy4no i go zapomniat po-lesno.Az imah mujko ky4e i se kazva6e Ri4i a sega jenskoto mi se kazva Hara(tova zna4i radost na grucki :P )

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Mi hybavo e v imeto da ima bykvata "r" za6toto e po-zvy4no i go zapomniat po-lesno.
    Ta bukvata "R" e nai-trudnata za proiznasqne bukva v BG ezika Kak po-lesno 6te se zapomnq ...
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  13. #13
    JOE^
    Guest
    za myjko-GRUDIO,MUN4O, ....6EGuvam se razbira se-6te ti prepora4am da si zeme6 edin angliisko bylgarki re4nik i da pogledne6 malko dumi4ki vatre-mnogo ot tqh stavat za imena na jivotni pak i dvoinoto im zna4enie spored men e mnogo gotino! mislq sa6to 4e e mnogo banalno ve4e da si kra6tava6 ku4eto ili koteto s imenata na aktiori ot sapuneni seriali,i pevci,i tnt!
    v momenta se se6tam za HORNY,CHICK,FUCKER,SHAG,ANTY,RIPPER,SPOOK,(ZA pove4e i infoermaziq kakvo ozna4avat tezi-kupi si re4nik!!!!!

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Mi hybavo e v imeto da ima bykvata "r" za6toto e po-zvy4no i go zapomniat po-lesno.
    Ta bukvata "R" e nai-trudnata za proiznasqne bukva v BG ezika Kak po-lesno 6te se zapomnq ...
    mi 4e ku4etata da ne bi da q proiznasqt
    taq bukva....prosto e po zvu4na i zatova q zapomnqt
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  15. #15
    Murderdoll, 10x za razqsnenieto, ne bqh 4atnala previlno mnenieto na slun4ice
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  16. #16
    Хмм моето куч се казваше Чочко...много смешно им беше на всичките ми приятели...ама мен си ме кефеше...
    Не могад а разбера ....що ги мислите едни сложни имена....при положение че имаме толкова благозвучни български имена...хахах...
    на едно кученце така ще му тича едно такова именце...
    ....иначе Блеки е яко...
    Но когато харесваш някого до такава степен,че искаш да влезеш в главата му,обикновено скачаш в леглото му...

  17. #17
    Guest
    Jessi

  18. #18
    Пешо, Гошко, Иванчо...

  19. #19
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL

    Ta bukvata "R" e nai-trudnata za proiznasqne bukva v BG ezika Kak po-lesno 6te se zapomnq ...
    Taka pi6e v razni knigi a i taka sa mi kazvali. I stava vupros 4e ky4etata si zapomniat po-lesno imeto a na tiah ne im a se nalaga da go proiznasiat nali?

  20. #20

  21. #21
    Guest
    krusti ko edno ot teq da mu vurvi
    1. Rufcho
    2.Zluchko
    3. Punki

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    krusti go NELI na men

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    HELL
    Мнения
    471

    Re: Ai da mi kajete...

    Ami az li4no bih si krastila ky4eto ako e jensko-Bloody,Devka,ZyZi,Zara....ako e majko-Killa',Kato[Keito],Diavlo....

  24. #24
    Аз преди имах кокершпаньолче и се казваше Тери

  25. #25
    Guest
    jesi e imeto moeto momi4e/mom4e/ jesi krysti go i nqma da syjalqvash dori shte iskash da po4erpish v posledstvie {}{}{} JESI

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си