.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30

Тема: ZA SELQNITE

  1. #1
    LILI 75
    Guest

    ZA SELQNITE

    Y4A V nbu WOW KAK SAMO SI LI4I KOI E OT SELO,,KAK SAMOMIEKAT I SE PRAVQT NA GOLEMI GUZARI....KOKO STE MI SLE6NI SELQNDURI.

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    i az y4a tam , za sujelenie imash pravo i te sa hora vse pak,,,4ovek nezbira kude da se rodi
    : AMG Corporation ::

  3. #3
    Yoto
    Guest
    Ti maj si adski ogani4ena, a?
    Definiraj mi grad?
    Ami mnogo prosto towa e mqsto naseleno s myrzeliwi selqni?
    I towa 4e gowori6 meko ne ozna4awa 4e si ot selo.
    Naprimer nqkoj ot towa nare4eno Stolica kazwat mleko, no towa dage i w praowpisniq re4nik go pi6e `e e МЛЯКО. taka 4e 6to ne wzeme6 da otwori6 nqkojq druga tema, 4e qwno s taq samo se prawi6 na interesna.
    are bqgaj da igrae6 4e sled malko 6te po4ne Syn4o i 6te trqbwa da si lqga6.

  4. #4
    LILI 75
    Guest
    kakto i da govorim nie sme ot nai-qkiq grag
    vie si ymitare ot qd shtoto ste ot provinciata
    ==============================
    gleda se na lu4nata karta kvo pishe

    tolkva ste mi jalki mili selqn4eta

  5. #5
    хммммммммммммммм,точно на място го каза.................

  6. #6
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    в момента ти си много по-смешна....

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Мнения
    1 029

    Re: ZA SELQNITE

    Цитирай Първоначално написано от LILI 75
    Y4A V nbu WOW KAK SAMO SI LI4I KOI E OT SELO,,KAK SAMOMIEKAT I SE PRAVQT NA GOLEMI GUZARI....KOKO STE MI SLE6NI SELQNDURI.
    Ок, всеки си има право на мнение, но се чудя с тоя правопис как въобще си успяла да завършиш училище
    А 'що се отнася до селяните, вече си бях писала мнението в друга такава тема, но ще го повторя пак - Цялата планета е претъпкана с прости същества, които се състезат кой е по-прост от другия. Цялата планета Земя е едно голямо село, ама такова село и толкова простотия, че чак ме е срам, че живея на тая планета
    Не се заяждам с теб, просто изразявам мнение, различно от твоето :green:
    Домакиня - вкъщи;
    дама - в обществото;
    курва - в леглото.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    в момента ти си много по-смешна....
    koi?az?ili nqkoi drug?

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    i as u4a v nbu, no ne6to ne zazepih za kvo govori6, i koi e selqnin

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    wow qvno mnogo hora u4at v nbu a iskam da kaja 4e i bratov4etka mi u4i tam i e ot selo i govori na meko ma kvo ot tva tva ne zna4i 4e e po tup ot tebe primerno daje bih kazala 4e na malkiq pryst ne moje6 da i stypi6 kato te gledam kvo otno6enie ima6
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  11. #11
    Guest
    Kakto beshe kazal Ainshtain:
    `EDINSTVENITE 2 BEZKRAINI NESHTA SA VSELENATA I CHOVESHKATA PROSTOTIQ`
    a sled tova nqkoi be dobavil:
    `...NO ZA 1VOTO NE SUM TOLKOVA SIGUREN`

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Кво гледаш къде живея, бе?
    Мнения
    734
    Лелееее колко мразя такива като теб!!! Това, че не са от СОФИЯ, не значи, че са от СЕЛО!!! Ти да не мислиш, че цяла България е София, бе??? Аз съм си от София, но никога не съм наричала (умишлено и с цел да го обидя) някой селянин. И за кво трябва да разграничавам хората така? Заради такива селяни като тебе знаеш ли колко много хора са имали погрешно мнение и за мен, защото си мислят, че съм много надута, заради факта, че съм от София. Писна ми от такива ограничени хора!
    They can trigger me, but they'll never fugure me out!
    Every moment is another chance.
    I'ma make you hate me, cause you ain't me


  13. #13
    Kolko si mi smeshen....
    Az sum ot Svoge i shte se pravq na gazar:Kato si kupq maratonki And1,Dunki na Ecko i qke na Ecko...I shte se pravq na gazar...
    I ako imam pove4e um v glavata pak shte se pravq na gazar ,no samo pred teb....!!!!
    I kak moje da kajash primerno ,4e Varna,Plovdiv i dr. takiva gradove s po 500-600 hilqdi du6i....
    Da kajesh da ima 50 4oveka da ...ama..........
    I k'vo kato sum ot Svoge mene mi e kef....Ebati i spokoistvieto mi e tuk.....ako iskam moga da jiveq v Sf...

    P.S. da ne mi kajesh ,4e si 4ist Sofiqnec a be gei tup....1000% 4e imash baba i dqdo nqkude po BG nali be....taka 4e nqmash pravo na GLAS..KOPele mizernik,ka6on,baluk,nadut sf,Nasri se!!!
    http://poetry.rotten.com/worm/
    Im A Gangsta & My Life Is Gangsta!

  14. #14
    blue_flower
    Guest
    Taq tema za seloto... bez dumi sam, ama takova otno6enie kam seloto i to go pravqt samo sofiqnci, za koito vsi4ko, koeto ne e sofiq e dalbokata provinciq, a te grajdeneqt v tapiq i mrasen grad s "hleba" i "mlekoto". Stiga s tiq gluposti, takiva mazni grajdan4eta sa prosto sme6ni i jalki. I s kakvo si mislite, 4e ste pove4e ot drugite gradove, ei na tova mu vikam da si zatvorena mida i sduhan gaz s izvinenie. Makar 4e jiveq vav Varna, tui napravo me razbi za seloto... . (mn sorry na vsi4ki sofiqnci det sa svestni i ne mislqt po sa6tiq na4in)

  15. #15
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от LILI 75
    kakto i da govorim nie sme ot nai-qkiq grag
    vie si ymitare ot qd shtoto ste ot provinciata
    ==============================
    gleda se na lu4nata karta kvo pishe

    tolkva ste mi jalki mili selqn4eta
    evala
    ***********!!!!

    Moderated by Aia
    Foruma ne e miasto za obidi!Molia spazvaite pravelnika!
    Blagodaria za vnimanieto!!!

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    1 101
    Ам чи аз ко да ви кажъ. Аз съм отъ сиело Варна,малко миеко говоря, ама ко да праим.
    Не казвам, че не е забавно някой като говори по-меко. И аз си се бъзикам(и със себе си дори) като някой каже тилифонен тихник или тиорема, ама пък чак да ги наричам хората селяни. К'во толкова това не е най-важното нещо на света.
    Две точки във безкрайността
    сред хорския безброй-
    там някъде се движи тя,
    а там се движи той...

  17. #17
    tctctct
    Guest

    tctct

    abee vie hora ste ludiii ta kolko grajdani ima mnogo po tapi ot nqkoi selqni... taka 4e ima i takvi izcepki i ot selo i ot grada... ne sam ot selo no poznavam mn hora ot selo i sa mnogo pe4eni,no znam i takv deto sa mnoo tapi par4eta ama taka sa horata i ot grada...

  18. #18
    ne e lesno da si ograni4en shop
    ball till i fall

  19. #19
    балъчета....със всеки изминал ден се обеждавам че Софиянците са пълни сдуханяци,селтаци


    TECHNICS TURNTABLES
    JBL®

  20. #20
    Povecheto sofianci imat ot nqkade ogromno samochustvie , i si mislqt che te pravqt Bulgaria...kakto nqkoi kaza predi men.. Sofiq da ne e Bulgaria be?
    ...
    Ima razlika mejdu selqnin-chovek koito e izrasnal na selo, i selqndur-chovek, s ujasno prostashko protivno durjanie, mislesht se za golemiq guzar...
    Don't worry, be happy



  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Това значи ли, че като съм малък град съм селянка
    Няма значение от къде си, а как се държиш
    И мога да ви кажа, че в София има много повече селяни отколкото в провинцията

  22. #22
    oh smeshko!tva che niakoi hora sa ot selo ne oznachava che sa prosto smeshni i glupavi

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Ne sum siguren, che razbrah pravilno, shtoto ne prochetoh vsichki mneniq, ama za kakvo e tozi post? Che vsichki, koito ne sa ot Sofia sa selqni??? Mama vi shopskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    Цитирай Първоначално написано от GirlzAreBitcheZ
    балъчета....със всеки изминал ден се обеждавам че Софиянците са пълни сдуханяци,селтаци
    to zavistta e golqma rabota nali be tiuflek
    : AMG Corporation ::

  25. #25
    Ауе хора кво ви става???Тва е мн гадна убида!!!Аз като съм от малък град и кво...трябва да съм селянка така ли???Ами честно да ви кажа скоро бях в София и направо се ужасих!Ама то тва и на кочина не прилича!!!
    I’ll always live for the nights that I can’t remember…And the friends I’ll never forget!!!


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си