.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 103

Тема: Big Brother

  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002

    Big Brother

    Какво мислите за Биг Брадър?Бихте ли участвали в това предаване,ще издържите ли на подобно наблюдение?
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  2. #2
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Tva e nai-tupoto predavane koeto niakoga sum gledala! Ne bih y4astvala i go namiram za absoliytno bezotgovorno ot strana na pravitelstvoto da kazva 4e niama pari i da se razhojdat po ylicite tolkova hora deto niamat edna kori4ka hliab a ot dryga strana da se finansira takuv proekt kato Big Brother!

  3. #3
    Да да да....няма да участвам много ясно...)
    в началото ще е забавно ама после...то ще е няква пълна скука
    или пък някой да ме гледа как се къпя или как се оправяме с някой...хммм не бих се съгласила...ама за 472386423784632874238432 $ що да не го направя..)
    Но когато харесваш някого до такава степен,че искаш да влезеш в главата му,обикновено скачаш в леглото му...

  4. #4
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    Hey q kajete kakvo e tva predavane big brother shtoto ne sym go chuvala.

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Sofia-ta
    Мнения
    146
    STrahotno si e predavaneto Mn me kefi! Ama ne bih u4astvala, nqma daidyrja :'(

  6. #6
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от wild_baby_
    STrahotno si e predavaneto Mn me kefi! Ama ne bih u4astvala, nqma daidyrja :'(
    A ti kolko puti si go gledala?

  7. #7
    Guest
    Tuka v uk go gledax BB5 (Big Brother 5) i ne beshe chak tolkova zle
    imashe 2ma pbratni 1 koito mrazeshe obratnite, 2 cherni, 1 rasist, 1 travestit, i 3 normalni choveka : ) nakraq ze da istapqva
    aa da i imashe striptiziorka

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    in the brothel
    Мнения
    502
    a we tova sa 4 meseca v pulno nabliudenie toest bez masturbaciq i sex ( e moje de no auditoriqta e malko golqma ) bez telefoni, internet, televisiq.........siguren sum 4e 2 sedmici sled na4aloto ti q deto u4astvat 6te sa se nevrotizirali i neprekusnato 6te se karat
    Dwe ptici si leteli
    Ednata bila piqna a drugata se kazvala Pe6o
    Sre6tnali edna kostenurka i q pitali "kolko e 4asa",a
    tq im kazala: "za kvo mi e hladilnik kato mi se hodi do kenefa"
    IZVOD: Kupi si traktor s izgled kym moreto

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Kittie_
    ...1 koito mrazeshe obratnite, 2 cherni, 1 rasist... i 3 normalni choveka...
    хахах че тия не са ли нормални?!
    Но когато харесваш някого до такава степен,че искаш да влезеш в главата му,обикновено скачаш в леглото му...

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    in your dreams
    Мнения
    149
    Цитирай Първоначално написано от P1ra71nQ
    Hey q kajete kakvo e tva predavane big brother shtoto ne sym go chuvala.
    da i kajete po koq go davat pls 10x predvaritelno
    1.nqkoi hora minavat burzo prez jivota ni.drugi spirat za mig i ostavqt dirq v surcata ni.posle nikoga ne mojem da budem su6tite.
    2.Jivei v nastoq6teto,a ne v minaloto i bude6teto 6te ti se otblagodari!

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    12 човека в една къща за 3 месеца....нова тв от 20:30!
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Кво гледаш къде живея, бе?
    Мнения
    734
    slun4ice - не мисля, че Big Brother се финансира точно от правителството....
    Предаването ми харесва, но никога не бих се записала - само като си помисля, че отвсякъде ме наблюдават и виждат кво правя, ми става лошо. А пък братовчед ми се беше записал - даже се радвам, че не го извикаха Аз не бих могла да издържа без телефон, радио, телевизия - и най-важното без най-близките ми хора!!!
    They can trigger me, but they'll never fugure me out!
    Every moment is another chance.
    I'ma make you hate me, cause you ain't me


  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    547
    Toku 6to gledah parvoto predavane i mn me iskrefi i mislq,4e 6te stane 6outo...a ina4e e vseki delni4en den ot 20.30 h po Nova televiziq.6te vidim kak 6te e ...az opredeleno sam zaintriguvana

    "Да oбичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на oбичания човек!":КuP4eB OБИЧАМ TE!!!

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Враца
    Мнения
    500
    slun4ice хахаха от какъв зор държавата ще спонсорира подобна шоу...или изобщо някакво шоу? всичките пари идват от холандия,където е започнала играта.компанията е огромна и дава всичките средства нужни за предаването.
    азз...не бих се справила.ще ми липсват много хора пък и само да ме следят с някакви камери...не,мерси.
    но от друга страна ще е доста весело
    в топла нощ през юли

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ямбол
    Мнения
    977
    И мен определено ме заинтригува.Сега гледах първия епизодто ще стане един сапунен сериал...
    С удоволствие ще го гледам,ама едва ли някога бих се записала...камери в банята и тоалетната...не мерси


  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Pleven
    Мнения
    278
    ami bih se probval
    Kolkoto i dobre da zive6 vse pak edin den omira6,zatova se starai da se razbira6 s vsi4ki i pravi kompromisi vinagi kogato re6i6 4e e nuzno!

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    325
    Туко що го гледах страхотно еее!!!И са ги избрали толкова различни ще има доста джафкане Аз с удоволствие бих участвала.Това е огромно изпитание за човешката психика.Хич и не ми е зор за камерите нека гледат бе като не са виждали да гледат Всъщност на никой няма да му е хубавко като знае че милиони хора го гледат как се къпе,преоблича,ходи до тоалетната и т.н,но все пак рискът си заслужава.Но и с пари и с без пари пак бих се съгласила да участвам!

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Враца
    Мнения
    500
    е да...но от друга страна мозъците на милиони хора се промиват.както на зрители така и на участниците.буквално промити
    в топла нощ през юли

  19. #19
    AMG -to
    Guest
    nai-golqmata prostotiq e tova
    kvo shte hodq da sera i vie 4e me gledate - e nema nujda

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Shto be mene super mno me radva tui predavane! Mno zabavno ako imah 18 100% shtqh da pratq sms super mno bih iskala da uchastvam ! Inache go gledkah nai me nakefi taq ot Varna zabravih i imeto mai Svetlozara beshe ako ne se luja de...
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  21. #21

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    На ЛуНаТа
    Мнения
    8
    И на мен изобщо не ми харесва. Гледах го по едно време по немската, т.е. немския вариант, но го намирам за много скучно и безинтересно. Някакви си живеят в някаква дупка и ние им гледаме гъзовете по тв-то (с извинение) Еми не виждам много смисъл в тази работа. Да участва този, на когото му харесват подобни екстравагантни идеи и подобни приключения. Аз не бих си загубила времето, за да бъда затворена в такъв "луксозен" затвор.

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    ne bih u4asrvala, ne bih izdurjala, puk i ne me kefi

  23. #23
    Snade_
    Guest
    1-vo.
    Seki den BigBrother (golemiq brat) dava nqkakvi zadachi(ne sum siguren dali e seki den obache.
    2-ro/
    Pravqt sex i si masturbirat.
    3-to svarshva im hranata :P
    abe fun si e :}

    Tova e edno ot nai-qkite predavaniq priznato po tsial svqt :}
    ne moje da kajeme che ne e dobro auditoriqta mu se broi v miliardi....

  24. #24
    I na men 6te mi e interesno tova, no 1 seriq sam q propusnala Ina4e ne bih izdarjala na tova...kak 6te se kupq ili pravq sex
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614
    ми не е лоша идеята, поне тия от нас, които нямат кабелна да гледат ХХЛ ще имат половин час седмично да се наслаждават на голотии.

    Click!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си