.
Отговор в тема
Страница 1 от 6 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 127
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    In Heart of my SweetY
    Мнения
    1 075

    Bihte li napusnali BG

    Bihte li otishli da jiveete v dryga dyrjava i s kakva cel i samo vremmeno ili zavinagi?!
    Az bih otishla no za malko kolkoto da si iskaram pari i da zapochna s 4asten biznes v BG ;}}}}}}}}Inache nikoga ne bih ostanala da jiveq tam shoto strashno mn si ybicham bg..;}
    Мога дълго и методично да те анализирам, да те цитирам, после да те матеарилизирам в цигарата си. Мога да те изпуша за две минути и да те смачкам в собственият ти пепелник.

  2. #2
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    Znachi ako zaviseshe ot men az ne bih izleznala,ili moje-bi za malko.No problema e che az bqh dlyjna da doida v Shveicariq da jiveq tuk .Nadqvam se kogato svyrsha daskalo da se vyrna v BG ,no kato se zamislq togava nqma da ima mnogo smisyl .Ili ok ako rabotq tuk,iskam da prekaram starinite si v rodinata.Az imam i edna druga ideq,poneje vsichki moi priqteli mi lipsvat,snqtam kato stanat pylnoletni da doidat tuk Vse pak tuk ima po-golqmo bydeshte

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Pleven
    Мнения
    278
    Ami az bih oti6al,dori takiva sa mi planovete,prosto nevijdam na4in da se realiziram tuka
    Kolkoto i dobre da zive6 vse pak edin den omira6,zatova se starai da se razbira6 s vsi4ki i pravi kompromisi vinagi kogato re6i6 4e e nuzno!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от dodo
    Ami az bih oti6al,dori takiva sa mi planovete,prosto nevijdam na4in da se realiziram tuka
    i az....otivam ili v USA ili v Rusia...no
    v Bg nqma da ostana 100%
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от dodo
    Ami az bih oti6al,dori takiva sa mi planovete,prosto nevijdam na4in da se realiziram tuka
    awe eto oshte 1 mi6kar , kfo 6te realizira6 we kaput ti da ne si nqkaf sys svruh 4ove6ki vuzmojnosti ? Seki se misli za golqma rabota nemojel tuka da se realizira i tam kakfo razbira6 pod realizaciq??? Shte zema6 poi4e kinti 6e moi6 da si kupuiva6 ve4e fafli na ne banboni towa li ?Nali zatfa sme se rodili w taq durjava mamamu stara za da produljim towa koeto dedite ni sa zaveshtali i sa branili sys jivota si ???? Suobrazqvaite se malko i mejduvremenno si zadaite prosti4kiq vupros dali iskate da rabotite kato robi da vzemate malko pove4e pari i da nqmate vreme za kuponi za blizki i priqteli pred towa da si ostanete tuka i da se opitate da napravite neshto ? Az smqtam nastina da probvam da napravq ne6to zashtoto mislq 4e Bulgarite sa nai velikiq narod na sveta i mi pravi 4est da stoq v tazi zemq koqto v momemnta e izsmukvana ot sqkakfi paraziti - evrei , turci i cigani i smqtam da se borq za towa bulgarskata kruf da ne iz4ezne !

  6. #6
    BG_NATIONALIST
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от dodo
    Ami az bih oti6al,dori takiva sa mi planovete,prosto nevijdam na4in da se realiziram tuka
    awe eto oshte 1 mi6kar , kfo 6te realizira6 we kaput ti da ne si nqkaf sys svruh 4ove6ki vuzmojnosti ? Seki se misli za golqma rabota nemojel tuka da se realizira i tam kakfo razbira6 pod realizaciq??? Shte zema6 poi4e kinti 6e moi6 da si kupuiva6 ve4e fafli na ne banboni towa li ?Nali zatfa sme se rodili w taq durjava mamamu stara za da produljim towa koeto dedite ni sa zaveshtali i sa branili sys jivota si ???? Suobrazqvaite se malko i mejduvremenno si zadaite prosti4kiq vupros dali iskate da rabotite kato robi da vzemate malko pove4e pari i da nqmate vreme za kuponi za blizki i priqteli pred towa da si ostanete tuka i da se opitate da napravite neshto ? Az smqtam nastina da probvam da napravq ne6to zashtoto mislq 4e Bulgarite sa nai velikiq narod na sveta i mi pravi 4est da stoq v tazi zemq koqto v momemnta e izsmukvana ot sqkakfi paraziti - evrei , turci i cigani i smqtam da se borq za towa bulgarskata kruf da ne iz4ezne !
    towa gore sym az !

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от BG_NATIONALIST
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от dodo
    Ami az bih oti6al,dori takiva sa mi planovete,prosto nevijdam na4in da se realiziram tuka
    awe eto oshte 1 mi6kar , kfo 6te realizira6 we kaput ti da ne si nqkaf sys svruh 4ove6ki vuzmojnosti ? Seki se misli za golqma rabota nemojel tuka da se realizira i tam kakfo razbira6 pod realizaciq??? Shte zema6 poi4e kinti 6e moi6 da si kupuiva6 ve4e fafli na ne banboni towa li ?Nali zatfa sme se rodili w taq durjava mamamu stara za da produljim towa koeto dedite ni sa zaveshtali i sa branili sys jivota si ???? Suobrazqvaite se malko i mejduvremenno si zadaite prosti4kiq vupros dali iskate da rabotite kato robi da vzemate malko pove4e pari i da nqmate vreme za kuponi za blizki i priqteli pred towa da si ostanete tuka i da se opitate da napravite neshto ? Az smqtam nastina da probvam da napravq ne6to zashtoto mislq 4e Bulgarite sa nai velikiq narod na sveta i mi pravi 4est da stoq v tazi zemq koqto v momemnta e izsmukvana ot sqkakfi paraziti - evrei , turci i cigani i smqtam da se borq za towa bulgarskata kruf da ne iz4ezne !
    towa gore sym az !
    това което си написал. ме накара да настъхна...и е вярно...накара ме да се 4уствам виновна, искам да се върна в България при наи великия народ българите...и да се боря за нея...наистина се 4уствам виновна....преди години хорицата са били под робство и нз си кво и са останали а ние сега избягахме само 6тото е малко по трудно....
    ...ако изглежда твърде хубаво за да е истина....сигурно не е...

  8. #8

    Re: Bihte li napusnali BG

    Цитирай Първоначално написано от b3b3poHka
    Bihte li otishli da jiveete v dryga dyrjava i s kakva cel i samo vremmeno ili zavinagi?!
    Az bih otishla no za malko kolkoto da si iskaram pari i da zapochna s 4asten biznes v BG ;}}}}}}}}Inache nikoga ne bih ostanala da jiveq tam shoto strashno mn si ybicham bg..;}
    Na sa6toto mnenie sam!
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  9. #9
    BG_NATIONALIST
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от charovnicata
    Цитирай Първоначално написано от BG_NATIONALIST
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от dodo
    Ami az bih oti6al,dori takiva sa mi planovete,prosto nevijdam na4in da se realiziram tuka
    awe eto oshte 1 mi6kar , kfo 6te realizira6 we kaput ti da ne si nqkaf sys svruh 4ove6ki vuzmojnosti ? Seki se misli za golqma rabota nemojel tuka da se realizira i tam kakfo razbira6 pod realizaciq??? Shte zema6 poi4e kinti 6e moi6 da si kupuiva6 ve4e fafli na ne banboni towa li ?Nali zatfa sme se rodili w taq durjava mamamu stara za da produljim towa koeto dedite ni sa zaveshtali i sa branili sys jivota si ???? Suobrazqvaite se malko i mejduvremenno si zadaite prosti4kiq vupros dali iskate da rabotite kato robi da vzemate malko pove4e pari i da nqmate vreme za kuponi za blizki i priqteli pred towa da si ostanete tuka i da se opitate da napravite neshto ? Az smqtam nastina da probvam da napravq ne6to zashtoto mislq 4e Bulgarite sa nai velikiq narod na sveta i mi pravi 4est da stoq v tazi zemq koqto v momemnta e izsmukvana ot sqkakfi paraziti - evrei , turci i cigani i smqtam da se borq za towa bulgarskata kruf da ne iz4ezne !
    towa gore sym az !
    това което си написал. ме накара да настъхна...и е вярно...накара ме да се 4уствам виновна, искам да се върна в България при наи великия народ българите...и да се боря за нея...наистина се 4уствам виновна....преди години хорицата са били под робство и нз си кво и са останали а ние сега избягахме само 6тото е малко по трудно....

    ami radvam se , 4e taka mislish no za jalost mnogo malko hora biha se vslu6ali seriozno v dumite mi !

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614
    никога не бих напуснал БГ, дори и за образование тука са ми приятелите, обичам си българия, макар че тя мене не ме, .... ако замина ще ми липсват приятелите, ще ми липсва кели и (най-важния) - РЕНИТО.

    Click!

  11. #11
    BG_NATIONALIST
    Guest
    awe traffic ot kude znaesh 4e Bulgaria ne te obicha ?? ta nali predi malko spomena nai dobrite si priqlteli ! TE te obichat nali ?? Ne razbira6 li 4e Bulgaria ne sa burokratite v narodnoto sybranie a Bulgaria sa nai dobrite ti priqteli , rodnini , blizki i tiq deto mislqt za tebe , ne slu4aino rod i narod sa srodni dumi4ki nali ?

  12. #12
    hodila sum mnogo na ekskurzii v 4ujbina, tam e mnogo po-gotino ot BG, razbira se standarta e na mnogo po-visoko nivo, horata jiveiat mnogo po-dobre, no edva li bih napusnala BG. moje bi niama da moga da izdarja v niakoia druga darjava. bih oti6la samo vremenno, no posle zadaljitelno bih se varnala otnovo tuk, ne bih ostanala zavinagi niakade izvan BG.

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    E az puk s udovolstvie shte napusna BG i daje nqma da se vurna moje eventualno kato se pensioniram ama i za togava se sumnqvam ne sumneno shte kandidatstvam i izvun BG i dano me priemat ,zashtoto tuka ne se chuvstvam dobre i ne mi haresva jivota ! Nikoi ne moje da me spre nito liubov, nito priqteli dori roditelite mi daje si mislq ,che te shte se radvat ako se mahna ot taq durjava v koqto nqma budeshte za realizaciq znam ,che malko hora mislqt kato mene ama tova e .. :P
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  14. #14
    mi az ili iskam sa mahna za postoqnno ot tuka koeto shte byde izkliuchitelno nepriqtno ot edna strana ili da sybera pone malko pari i da sa vyrna tuka i da gi investiram v neshto znam li
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    вие ме мразите...аз просто си знам..кажете си кат не съм ви приятна ше се махна в миналия форум бях пуснала същата тема никой не пишеше...само ^NG3^REPLAY ...и още двама ....... а тука сички ше се изредите;( чувствам нещо като дискриминация....е няма значение минало
    не никога няа да я напусна щото другаде е по тъпо и от тука

    ..But why?...

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    In Heart of my SweetY
    Мнения
    1 075
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    E az puk s udovolstvie shte napusna BG i daje nqma da se vurna moje eventualno kato se pensioniram ama i za togava se sumnqvam ne sumneno shte kandidatstvam i izvun BG i dano me priemat ,zashtoto tuka ne se chuvstvam dobre i ne mi haresva jivota ! Nikoi ne moje da me spre nito liubov, nito priqteli dori roditelite mi daje si mislq ,che te shte se radvat ako se mahna ot taq durjava v koqto nqma budeshte za realizaciq znam ,che malko hora mislqt kato mene ama tova e .. :P
    Aye idi pojivei i bas daam che oshte pyrfiq ftoriq mesec she iskash da si dodesh ;}}
    Traffic Napulno syglasna sym s tebe ;}}
    Мога дълго и методично да те анализирам, да те цитирам, после да те матеарилизирам в цигарата си. Мога да те изпуша за две минути и да те смачкам в собственият ти пепелник.

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    E az puk s udovolstvie shte napusna BG i daje nqma da se vurna moje eventualno kato se pensioniram ama i za togava se sumnqvam ne sumneno shte kandidatstvam i izvun BG i dano me priemat ,zashtoto tuka ne se chuvstvam dobre i ne mi haresva jivota ! Nikoi ne moje da me spre nito liubov, nito priqteli dori roditelite mi daje si mislq ,che te shte se radvat ako se mahna ot taq durjava v koqto nqma budeshte za realizaciq znam ,che malko hora mislqt kato mene ama tova e .. :P
    se edno mi zima6 dumite ot ustata..
    taka de,klaviaturata
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Цитирай Първоначално написано от b3b3poHka
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    E az puk s udovolstvie shte napusna BG i daje nqma da se vurna moje eventualno kato se pensioniram ama i za togava se sumnqvam ne sumneno shte kandidatstvam i izvun BG i dano me priemat ,zashtoto tuka ne se chuvstvam dobre i ne mi haresva jivota ! Nikoi ne moje da me spre nito liubov, nito priqteli dori roditelite mi daje si mislq ,che te shte se radvat ako se mahna ot taq durjava v koqto nqma budeshte za realizaciq znam ,che malko hora mislqt kato mene ama tova e .. :P
    Aye idi pojivei i bas daam che oshte pyrfiq ftoriq mesec she iskash da si dodesh ;}}
    Traffic Napulno syglasna sym s tebe ;}}
    Ti ebasi slaboharakterna deto ma izkara ne sam takava mnogo trudno se predavam !
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  19. #19
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Az sam jibql v Kipar i ne mi haresa no bih jivql pak ako ne se opravi skoro BG
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    E az puk s udovolstvie shte napusna BG i daje nqma da se vurna moje eventualno kato se pensioniram ama i za togava se sumnqvam ne sumneno shte kandidatstvam i izvun BG i dano me priemat ,zashtoto tuka ne se chuvstvam dobre i ne mi haresva jivota ! Nikoi ne moje da me spre nito liubov, nito priqteli dori roditelite mi daje si mislq ,che te shte se radvat ako se mahna ot taq durjava v koqto nqma budeshte za realizaciq znam ,che malko hora mislqt kato mene ama tova e .. :P
    ебати живота..ти ме остаи без думи е моми4е...как може6 да каже6 тия глупости,ам пълни глупости,тва бе6е стра6но тъпо,съжалявам супер много за тебе,ако наситина тва ти е мнението....как ни6то не може да те спре...направо ме остава6 без думи....забелязвам некво тъпо детинско мислене в тва..на4и първо тряя те спре..оби4та към родината към България...но ако тва не те спира..могат да те спрат приятелите ти,а за любов направо няма да говоря....оле 4ета ти пак поста и немога да повярвам 4е има хора които мислят така,само се моля да не са много...такива като теб не заслужават да живеят и да са родени в на6та Бълагрия...нямала си бъде6те в България...докато продължава6 да мисли6 така за страната която те е отгледала и до днес ти дава хляба си,та ако продължава6 да мисли6 така...няма да има6 бъде6те никъде....не оценява6 ни6то...неблагодарница.....на явам се да мисли6 тия глупости само 6тото си малка и не разбира6 мноого не6та,искрено се надявам
    ...ако изглежда твърде хубаво за да е истина....сигурно не е...

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    E az puk s udovolstvie shte napusna BG i daje nqma da se vurna moje eventualno kato se pensioniram ama i za togava se sumnqvam ne sumneno shte kandidatstvam i izvun BG i dano me priemat ,zashtoto tuka ne se chuvstvam dobre i ne mi haresva jivota ! Nikoi ne moje da me spre nito liubov, nito priqteli dori roditelite mi daje si mislq ,che te shte se radvat ako se mahna ot taq durjava v koqto nqma budeshte za realizaciq znam ,che malko hora mislqt kato mene ama tova e .. :P
    уважавам те....радваш ме..печена си...ама мнението ти ме издразни на макс.....значи реализация винаги има стига да си намериш хубава работа....да учиш за нея.....да се отдадеш изцяло на професията си....тогава абсолютно съм сигурна че ще намериш място...и работа....за тва не съм съгласна с тебе....а колкото до тва чче никой неможе да те спре....ноу комент...

    ..But why?...

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Mi vijte kvo tui si e moeto mnenie i naistina moje da izglejdam lapeshki ama ne sam edinstvenata ! Puk naistina nishto ne moje da me spre az sam egoistka i zaradi celite si shte ostavq vsichko ,zashtoto iskamda jiveq sama i da se opravqm sama ! A ne da si sedq v BG pri mama i tati ... a puk za liubovta tq nikoga ne e vechna i ako nqkoi iska da ostanete s nego i da ne zaminete znachi ne vi obicha ! Priqtelite imam samo edna istinka priqtelka i ne se znae dali sled 5 godini dali oshte shte e taka i vije kvo tva si e moeto mnenie i razbiram ,che mnogo hora ne mislqt kato mene ama tva ne znachi ,che ne trq da jiveq kakto kaza charovnicata
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  23. #23
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Аз съм за емиграцията. Трайна или нетрайна се ми е едно. Просто искам малко разнообразие.
    А туй с теориите, че държавата ти давала хляб, подлсон, любов...Съжелявам ама ти в някакъв измислен свят живейш. Прави разлика между реално-дишащи хора и държава. Самата България ми харесва. Природа, море и т.н. Да това не може да се отрече, но аз мразя управленито ни, корупцията. Това ме "гони" от родината.
    А за въпроса приятелите, роднините и любовта - мисля, че човек трябва да бъде егоист в живота си поне в някои отношения.

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    A i charovnica neznam koi e malkiq shtoto ti si 89 i az sam ti kaka tai ,che ne mi se pravi na ostorumno shtot kakto ti kaza LunaTriCk furchish nqkade i neblagodarnica da sam kakto mi kazvash ne mi puka 5 pari ne davam za mnenieto vse pak Mersi :P Kato porasnesh i vidish BG ot drugata strana v koqto sam az pak she govorim !

    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Аз пък не искам да напускам България!Въпреки че сигурно ще уча извън нея..незнам.Аз си я харесвам(всъщност не чак толкова,но както и да е).Защо да не живея тук,защо да изоставям приятелите си и т.н.
    В чужбина ще се чувствам може би не на място..друго си е да си си в къщи.
    Но все още не мога да дам точно мнение по тоя въпрос,защото и аз не знам точно какво мисля.И все пак съм за БЪЛГАРИЯ!
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си