.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 44

Тема: Za straxa ot....

  1. #1
    Guest

    Za straxa ot....

    Strax li vi e ot smarta?Ako da zashto? :P

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Да...ако е болезнена!
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Mneeee hich ne me e strah daje po-skoro mi e interesna e ama ne iskam da umiram de
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    m ne...po skoro ne mi puka....
    a kato umra o6te po malko 6e mi
    puka..taka 4e..hihih ne me e strah
    powe4e me e strah ot smyrta na blizki
    za men hora...ama sam edna egoistka
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  5. #5
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll
    m ne...po skoro ne mi puka....
    a kato umra o6te po malko 6e mi
    puka..taka 4e..hihih ne me e strah
    powe4e me e strah ot smyrta na blizki
    za men hora...ama sam edna egoistka
    i az taka
    izob6to ne mi puka za men, i kato se vyznesa o6te po malko 6e mi dreme
    oba4e ne iskam nikoi koito obi4am da umira predi az da q svyr6a taq rabota

    Give me your best shot motherfucker!

  6. #6
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    не
    изобщо
    така или иначе ще ми се случи все някога, ако от сега почна да се страхувам от нея. Цял живот в страх ли ще съм ?

  7. #7
    Guest
    Poniakoga kogato si pomislia za tova mi stava mnogo machno....Samo kato si predstavia che veche niama da disham,niama vaobshte da me ima,che shte bada samo chast ot prasta mi stava mnogo gadno!!!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ямбол
    Мнения
    977
    Мен също не ме е страх.Няма смисъл така или иначе ще умреш И мен повече ме е страх за смъртта на близки хора...не искам даже и да си го помислям...


  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614
    мен не ме е страх от нея. даже няколко пъти се опитвах да я викна, ама тя се ми бегаше по тъч линията. пък и да успея некой ден, няма да е голяма загуба за никой.

    Click!

  10. #10
    Da, mnogo! Dori sam plakala samo za6toto sam bila sduhana i sam si mislila za smartta! Ne moga da si obqsnq kak taka 6te iz4ezna napulno i nikoga pove4e nqma da moga da se varna i da iskam...
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  11. #11
    zavisi kakva e no spored mene ne boli
    Vsi4ki znaem 4e kogato 4owek e sam toi e slab i 4e kogato nqma privurjenici na ideite mu te gubqt smisal siguren sam sushto taka 4e suberat li se mnogo hora s ednakvi interesi na edno mesto te stavat silni!!!

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi ponqkoga me e strah, no kato se zamislq nqma ni6to stra6no i ne4eve6ko, 6tem ne6tem na vseki ot nas 6te se slu4i

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Mi wsy6tnost ne...wyob6te...Daje mi e lubopitno...mnogo me wle4e temata za prerajdaneto...Bih iskala da se prerodq primerno sled...500-1000 godini i da wiq sweta togawa....

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Враца
    Мнения
    500
    m strah me e ot neizvestnoto.
    a naistina me e strah poveche che shte umrat blizki hora i...niama da moga da jiveia bez tiah i togava shte si pukna
    в топла нощ през юли

  15. #15
    Повече от фен Аватара на Liz
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Canada/Sf
    Мнения
    477
    Цитирай Първоначално написано от fire_of_satan
    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll
    m ne...po skoro ne mi puka....
    a kato umra o6te po malko 6e mi
    puka..taka 4e..hihih ne me e strah
    powe4e me e strah ot smyrta na blizki
    za men hora...ama sam edna egoistka
    i az taka
    izob6to ne mi puka za men, i kato se vyznesa o6te po malko 6e mi dreme
    oba4e ne iskam nikoi koito obi4am da umira predi az da q svyr6a taq rabota
    Ami i az sum taka may...
    Ma predpo4itam nikoga da ne sum se rajdala vmesto sega da umra za da ne strada nikoy za mene....Ina4e ne mi se umira ma ne mi se i jivee...Nqma ni6to interesno v jiveeneto...Golqma skuka..
    I am the substance and the one who has no substance.


  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    az mislq 4e e tupo da te e strah ot smurta poneje tq e ne6to estestveno i rano ili kusno 6te doide tva se edno da te e strah ot rajdaneto
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  17. #17
    Не, не ме е страх.


    p.s. А тя дали се бои от нас?

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Мнения
    1 894
    Mi strah me e.... Strah me e ne chak do tolkova ot smyrta a ot nachina po koito shte umra. I me e strah da ne umra sama v tymno pomeshtenie

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Мнения
    1 029
    Мен пък ме е страх и то не малко Не мога и не искам да си представя, че един ден няма да ме има, няма да съществувам вече
    Da, mnogo! Dori sam plakala samo za6toto sam bila sduhana i sam si mislila za smartta! Ne moga da si obqsnq kak taka 6te iz4ezna napulno i nikoga pove4e nqma da moga da se varna i da iskam...
    И аз така
    Не се заяждам с теб, просто изразявам мнение, различно от твоето :green:
    Домакиня - вкъщи;
    дама - в обществото;
    курва - в леглото.

  20. #20
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Abe edno 6te kaja 4ovek i dobre da jivee umira i dr se rajda No da kaja 4e ne me e strah 6te e glupavo no sega nqma ot kakvo da se pritesnqvate ima da pojiveem o6te nadqvam se de
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    325
    Не.Откакто четох и гледах доста работи за смъртта ми се проясниха страшно много неща! И аз съм плакала,даже по едно верме бях изкрейзила че един ден просто ще изчезна.Ей така ПУФ!Е да ама не..като се замислих сериозно не видях смисълът във това да живееш,да правиш там квото правиш и накрая да те няма.Няма абслютно никакъв смисъл.Тука сега ще си позволя да се впусна в обяснения щото тия работи са ми слабостта .Значи човекът има душа и тази душа неможе просто ей така да се изгуби и да изчезне.Защо ни има отначало като после нама да ни има!?Дано да сте схванали какво се опитвам да ви кажа Съмнявам се Бог да е толкова гаден че да ни създава като еднодневките.В смисъл живееш живееш увираш точка,нема те вече.Хората имат цели,да помагат на хората,да се усъвършенстват.Казвам не физически ами духовно.Прераждането е много по смислено от пълното изчезване.Във една книга четох че хората под хипноза си спомнят за миналите животи казват колко е красиво,за всеки Небесното Царство било различно съобразявайки се със представите на хората.Докато някой го виждали като стая със мебели,други го виждали като кристален дворец Така че нямам търпение да умра Е още ми се живее де...но не ме е страх Вярвам че там има някой.А и препоръчвам на тези,който са били като мене -уплашени от смъртта да прочетат Пътят на душите и По следите на душите.А никой ли не гледа шоуто по BBC на БТВ днеска???Беше точно за това.

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    325
    ААА BTW,който иска да я изтегли безплатно да ми пише на майла да кажа сайта,да не права тука реклама,че видях че не е позволено

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    не
    изобщо
    така или иначе ще ми се случи все някога, ако от сега почна да се страхувам от нея. Цял живот в страх ли ще съм ?
    IZkliuchitelno si prav i az mislq kat tebi
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  24. #24
    strah me e.ama mnogo.no mi e stra6no lubopitno kakvo e da umre6.ako moje6e da napravq taka 4e da umra,prosto da vidq kakvo e,i posle vednaga da se syjivq 6te e syper.ima6e period(koito mina mnogo skoro) prez koito iskah da umra za da vidq kvo e,oba4e sega se ujasqvam.

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Traffic
    пък и да успея некой ден, няма да е голяма загуба за никой.
    rado,kvi gluposti govori6 tva izob6to ne e vqrno.nqmalo da byde zaguba za nikoi!!!!!po dobre se stegni!znam 4e sega govorq kato nqkoq u4itelka deto se kara na svoi u4enik,oba4e tova koeto napisa be6e glupavo

    Любовта е най-висшата степен на омразата

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си