Moje bi se 4udi6 dali lubovta syshtestvuva .. Tova e vypros bez otgovor.Vseki chovek e izpital
lubovta prez opredelen moment ot jivota si.Kogato si vluben se 4uvstva6 prekrasno,vijdash sveta kato
rozov i vsi4ko ti izglejda prefektno no tova ne e taka.Spored nqkoi hora lubovta ne syshtestvuva,tq e
syzdadena za zabludenite.Lubovta e samo chuvstvo.
I v pove4eto slu4ai se strada ot tova chuvstvo.Prez tozi etap na vlubvane ti se 4uvstva6 kato
na sedmoto nebe ot shtastie a sled tova kakvo?!Razbivat se mechtite i jivota ti se sriva iz
osnovi.Mrazq kogato stava taka..Spored drugi pyk lubovta syshtestvuva.Tq e 4ast ot samiqt 4ovek
tyrsesht svoqta polovinka.Drug vypros e dali shte se namerqt polovinkite..Edno e qsno nqma chovek
koito da ne e izpital tova sladko udovolstvie nare4eno "lubov" i da ne e bil naranqvan.Moje bi tova
te kara da se zamislish dali i ti si bil/a naranqvan/a..mislq 4e nqma nujda..Nqma spor 4e lubovta e
edno prekrasno izjivqvane makar i kratko,samata lubov e svetlinata v jivota koqto te vodi,koqto te krepi
v nai-tejkite momenti i te spasqva ot mraka v koito si sega.Ima razlichni vidove lubov-lubov mejdu priqteli,
mejdu myj i jena,mejdu blizki.V kakvo se izrazqva lubovta li?Tova zna4i podkrepa,uvajenie,privyrzanost.
Lubovta ne se izrazqva samo v sexa.Tova e edin ot nachinite da pokajesh 4uvstvata si kym daden chovek.No
ima i drugi na4ini - celuvkata,ta dori i da e po buzkata,pogledyt izpylnen s nejnost i toplina,blizostta,
dori i nai-obiknovenite jestove kato usmivkata ili dokosvaneto.Pogledyt izpylnen s nejnost,blqsyka v o4ite,
miloto obryshtenie izrazqvat syshto 4uvstva.Zvuchi krasivo nali?No na jivo e oshte po-vpechatlqvashto.
Poglednete vashiqt/vashata lubim/lubima v ochite i vijte kakvo izrazqvat.Tezi bleshtukashti ochichki izpylneni
s iskrenost i nevinnost..Podarycite,materialnite neshta izrazqvat lubov syshto.Buketyt ot cherveni rozi,
shokoladovite bonboni v formata na syrce,vinagi sa se haresval na jenite.Izrichaneto na "Obicham Te" e moje
bi nai-iskrenoto priznanie v lubov.No lubovta ima i svoite loshi strani.Naprimer kogato lubovta e nespodelena.
Ot tova nai-mnogo boli.Da obichash nqkogo,a toi da ne spodelq chuvstvata ti.Kolko trudno e da obichash
nqkogo i toi da e blizko do teb,a da ne moje da go celunesh i da mu kajesh kolko mnogo ti lipsva i che imash
nujda ot nego.Tova syshto go mrazq.Da si obseben ot dadeniq chovek,da nqma moment v koito da ne mislish
za nego,a na nego da ne mu puka za teb..

Chakam mneniqta vi