.
Затворена тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: TEST ZA BREMENNOST

  1. #1
    koi_drug_osven_men
    Guest

    TEST ZA BREMENNOST

    Nqkoi da kaje kolko struva 1 kachestven test za bremennost

  2. #2
    Чичо 2
    Guest
    Колкото ми струва черната сперма

  3. #3
    Guest
    2-3 lv.

  4. #4
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    ne e mn skap
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  5. #5

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Burgas
    Мнения
    32
    kym 10 lv . Sram te e da popitash v aptekata li?! Zvynni po tela (vzemi nomera ot spravki). Makar i da ne vijdam nestho sramno v tova!
    Ne e zadyljitelno, kato si pory4vash , nepremenno da e za teb
    zamylchi i ... prosto se zaslushai v tishinata ...

  6. #6
    МИРАНДА
    Guest
    ами аз си купих веднъж един, струваше 2.50лв. и е наистина точен, Америкън нещо си се казваше [/i]

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    1 763

    :)

    mai e petarka

  8. #8
    az si kopuvah minalata sedmica i beshe 2:50 sled koeto kato si go napravih ne stana i se naloji da hodia i za drug ,otidoh na druga apteka i tam pak struvashe 1:20 lv.

  9. #9
    Guest
    "Sure Check" - struva okolo 3lv i nqkakvi stotinki i do sega vinagi e bil to4en

  10. #10
    edin test za bremennosyt struva 3 leva ili3 leva i 50 stotinki li4no az sam si kopuvala i pravila.

  11. #11
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Аз, за щастие, още не съм си правила тест за бременност , но съм наясно с това. Един тест струва, както казаха и другите, около 2-3 лева. Но! Хубаво е да си направиш теста сутрин , преди да си пила или яла каквотот и да е било. Теста трябва да си г направиш 4-7 дена след като ти закъснее, иначе няма да покаже верен резултат. Защо? Ако една жена е бременна в тялотот й се отделят специални хормони, които ги има и в урината. Теста отичита тези хормони и ако те са в достатъчно количество той показва "бременност". Но за тази цел трябва да е минало достатъчно време, за да се произведат тези хормони в достатъчно количество. Разбира се може те да се произвеждат и по др. причина и за това никой от тестовете не може да каже, че е 100% сигурен. Със сигурност може да каже само генеколога.
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  12. #12
    Abe nikoga nemoje6 da bude6 sigurna dali testa 6te e to4en,za6toto na men li4no mi se e slu4valo mnogo puti rezultata da ne otgovarq na deistvitelnostta No ina4e ima test4eta i ot po 2-3 lv i ot po 10 ni razlika v ka4estvoto nqma

  13. #13
    Ev1lG1rL_
    --------------------------------------------------------------------------------

    Abe nikoga nemoje6 da bude6 sigurna dali testa 6te e to4en,za6toto na men li4no mi se e slu4valo mnogo puti rezultata da ne otgovarq na deistvitelnostta No ina4e ima test4eta i ot po 2-3 lv i ot po 10 ni razlika v ka4estvoto nqma
    _________________

    А искам да те попитам като казваш че "много пъти не е отг на действителността" ще е възможно ли да дадеш конкретен пример. Дали е показвал че си бременна а ти не си била или обратното.

  14. #14
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Трябва да попиташ в аптеките.Във всяка е различно.

  15. #15
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Стара тема!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си