.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: spe6no,plsssss

  1. #1
    tedi{P}{P}
    Guest

    spe6no,plsssss

    hi xora mn spe6no mi trqat nekfi sms 4eta s texta svyrzan sas sexa...ako ne se se6tate kfo imam predvid 6e vi dam primer:"vazbuda s sms e nai-malkoto koeto moga da ti dam!Ne se zanasqi a ela da te izqm!6te se kape6 vav smetana i 6te bade6 moqta 4ere6ka,a no6tta 6te ti se stori tejka!Iskam da sam tvoqta 4ere6ka i da svalq6 bavno vsqka moq dre6ka!Iskam nejni4ko da me celuva6 i sled sexa samo mene da sanuva6"...
    pls mn mi trqat takia sms4eta....koito znae da pi6e...
    10x predvaritelno

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ямбол
    Мнения
    977
    Здравей приятелю,може ли да те прегърна,но прегръдката води до целувка,целувката до обич,а обичта до секс...та...може ли да те прегърна?!


  3. #3
    Guest
    10x vse pak,makar 4e i toq sms go imam... )
    ako o6te nqkoi znae ne6to takova da pi6e 6toto mn mi trqat!plsssssssssss

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ямбол
    Мнения
    977
    Ако до 25секунди,от които 15 вече изтекоха,тоест ако до 10 секунди не ми отговориш на този смс ми дължиш луд секс...времето ти изтече


  5. #5
    10x otnovo... ))
    dano i drugite se setqt za ne6to i da pi6at...
    Ne se pritesnqbam kogato mi govorqt zad gyrba,vajnoto e kogato se obyrna da mluknat!

  6. #6
    "Прави секс с дявола,за да имаш връзки в ада,но не забравяй 4е в твоя ад дявола съм аз!!!"
    "Сексът е като математиката.Прибавяме леглото,извавдаме дрехите,разделяме краката и се умножаваме.Ако искаш да посмятаме заедно,обади ми се!!!"
    "Има горещ секс,бърз секс,луд секс,нежен секс,групов секс,а за хора като теб няма секс!!!!"

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си