.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 43
  1. #1

    За чалгата...

    Какво ви е мнението за чалгата??? За мен, това е музика за хора със слаб умствен потенциал, които нямат и елементарна обща и музикална култура!!!
    И не ми е ясно едно нещо - как цялата тая смрад се слуша от хората??? как може да има толкова чалгарски телевизии (аз знам поне 3-4: планета, веселина, фен тв...), а в същото време да има само една музикална телевизия - ММ (М2 не я броя, защото тя е към ММ)??? Толкова ли са прости българите, че не осъзнавят, че чалгата е някакво жалко подобие на музика, изпълнявано от самозвани певици, без каквито и да било гласови данни???

    Вие какво мислите по въпроса?
    Cut me free
    bleed whit me
    oh, no
    one by one
    we will fall
    down down

  2. #2
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Abe seki ima pravoto da si slu6a kakvoto iska Ama az ve4e ne sam kompetenten 4e pokrai moita bulka slu6am i az No samo kogat sam neq de kogato sam sam si slu6kam NIGHTWISH
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  3. #3
    Guest
    4algata koqto vsi4ki znaem ot edno vreme nqma ni6to ob6to sus sega6nata. taka 4e nqmam ni6to protiv 4algata.i teksta e smislen i t.n.e estestveno imam predpo4itaniq kum nqkoi izpulniteli. ne vsi4ki mi dopadat. vupros na mnenie

  4. #4
    а защо не?
    музика като музика. няма дълбок смисъл и т.н. просто разтоварващо...
    друскаш му един гюбек и си избухваш!
    а че не е стойностна като музика-спор няма. по-скоро е индустрия! дупе, цици, черни или руси коси, много грим и малко музика.

    харесвам чалга.
    Ако е в моите ръце, то е мое
    Ако то е мое, то никога не може да стане твое.
    Ако строя нещо, то всички части са мои.
    Ако изглежда като мое, значи е мое.
    Ако си мисля, че е мое, значи е мое.
    Ако то е твое и аз го открадна, значи е мое.

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    AZ SUSHAM 4ALGA NE ZASHTOTO E S MNOGO HYDOJESTVEN STIL A PROSTO ZA RELAX....A OTNOSNO mm NIKOGA NE Q GLEDAM ZASHTOTO 6HEFA NA tv-TO E NAI MRUSNIQ DOKAZAN P E D E R A S T V bg.
    SUGLASEN SUM 4E VSEKI IMA PRAVO DA SLUSHA TOVA,KOETO ISKA I MU HARESVA...TRQBVA DA ZA4ITA ME I DRUGITE STILOVE RAZBIRA SE..
    A OTNOSNO FOL PEVICITE - MOJE DA SA FULL SUS SILIKON NO SA TUHI KATO GADULKI.
    : AMG Corporation ::

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    383
    Не обичам чалгата - все пак е проста музика, предпочитам нещо по-качествено. Но пък на който му харесва - него си работа
    Колкото до певачките - наистина е индустрия, както каза х.
    Животът е прекрасен

  7. #7
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от х
    а защо не?
    музика като музика. няма дълбок смисъл и т.н. просто разтоварващо...
    друскаш му един гюбек и си избухваш!
    а че не е стойностна като музика-спор няма. по-скоро е индустрия! дупе, цици, черни или руси коси, много грим и малко музика.

    харесвам чалга.

    Az sum suglasna! O6te pove4e kogato mi stane mu4no za BG vinagi si pyskam 4alga!

  8. #8
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    miii az mraza 4algata tekstovete sa..abe te daje ne mogat da se narekat tekstove..dve izre4eniq,koito se povtarqt 100 pati smisal v tqh nqma vse se pee za lubov..po to4no za razdqla..abe za men 4algata e prostotiq ama 6tom ima koi da e haresva..tehen si problem
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mene ne me kefi

  10. #10
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    ooo ne tva ne e za men
    4algiqta e dosta dolnoprobno....ne6to
    kakto kazah ve4e i drugi tva e industriq
    i az sy6to ne moga da razbera kak tolkova mnogo hora slu6at taq "muzika".....interesno naistina
    o6te pove4e hora koito poprincip imat izvesten umstven bagaj....
    tekstvovete se vyrtqt gore dolu okolo 5 temi i vie tam nqkava kukla s nampompani bombi....mnool interesno, nqma 6to
    ama neka slu6at
    az pone ot tva se otyrvah tuka....to ne4e i tuka nqma amrikanska 4alga....koqto sy6to mi deistva na nervnata sistema no tva e duga tema...

    Give me your best shot motherfucker!

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Враца
    Мнения
    500
    уфф писна ми от тея теми.
    ОТ ВСЕКИ СТИЛ МУЗИКА ИМА ХУБАВИ НЕЩА.ПОНЕ 5 ВСЯКО ИЗКУСТВО АКО СЕ ВЛАГА ЧУВСТВО Е ЦЕННО НЕ МОЖЕ ДА СЪДИТЕ МУЗИКАТА И ХОРАТА КОИТО Я СЛУШАТ.
    в топла нощ през юли

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Преди бях писала по такава тема.
    С една дума...не харесвам този стил музика,който
    иска да си слуша!
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от fire_of_satan
    ooo ne tva ne e za men
    4algiqta e dosta dolnoprobno....ne6to
    kakto kazah ve4e i drugi tva e industriq
    i az sy6to ne moga da razbera kak tolkova mnogo hora slu6at taq "muzika".....interesno naistina
    o6te pove4e hora koito poprincip imat izvesten umstven bagaj....
    tekstvovete se vyrtqt gore dolu okolo 5 temi i vie tam nqkava kukla s nampompani bombi....mnool interesno, nqma 6to
    ama neka slu6at
    az pone ot tva se otyrvah tuka....to ne4e i tuka nqma amrikanska 4alga....koqto sy6to mi deistva na nervnata sistema no tva e duga tema...
    absolutno,101% saglasna!4alga sux
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  14. #14
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Az puk ne moga da razbera kakvo ob6to ima myzikata s ymstvenia bagaj! Spored men 4ovek triabva da sly6a ot vsi4ko po-malko za da ima ob6ti temi s vsekigo!

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    213
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Az puk ne moga da razbera kakvo ob6to ima myzikata s ymstvenia bagaj! Spored men 4ovek triabva da sly6a ot vsi4ko po-malko za da ima ob6ti temi s vsekigo!
    napylno sym saglasna
    tell me would you kill to save your life?
    tell me would you kill to prove you’re right?
    --------------
    no matter how many deaths that I die, I will never forget
    no matter how many lies that I live, i will never regret

  16. #16
    blue_flower
    Guest
    I az ne slu6am 4alga po princip, dori me drazni, za6toto sam zapalena metalka, no pak tazi muzika si ima dobra strana, moje da ne moje da se slu6a za udovletvorqvane na muzikalniq ni lsuh, no opredeleno e dobra za sled dve 4a6ki na masa da se porazkar6i6 malko, 6toto ina4e e trudno na ne6to ot metallica.)Pak koito si go kefi da q slu6a, ne moga da osadq vsi4ki pevici na 4alga, za6toto ima nqkoi, koito naistina vlagat staranie.

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    325
    Не ми харесва ама въобще!!!! И не виждам какво искуство има във силиконовите,тресящи се цици и смотаните претупани текстове!??? Който иска да я слуша аз го намирам за просташко и въобще безсмислено да пееш само за любов или пък за некакви прашки,което ще се слуша единствено от пияните свине,който се наричат по погрешка хора.

  18. #18
    eeeeee,kade se izgubi be,anti o'zone?????takmo vzeh da se pritesnqvam kade si i 6to ne se poqvqva6.e,temata e za 4algata,zatova:ne q ponasqm,no ima 1-2 qko pesni,no tqh bih gi slu6ala samo ako nqma kvo drugo

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Ole chalgata mi e bolnata tema ! Mrazq q adski elementarna bezsmislena muzika ! S nqkvi tupi textove vsqka vtora duma e liubov ! Ne trqbva li muzikata da izrazqva neshto ? Zashtoto ako sudim po tupite chalgiiki osven prostotiq drugo ne izrazqvat ! Drugoto puk teq pop-folk pevici kakto im vikam az "folktupalki" hich gi nqma na beliq svqt izbirat gi po krasota ,nqmat nikakuf glas i sa mega tupichki ! Estestveno ,che ima i hora koito slushat chalgiikite daje v BG sa mnogo ama az ne sam ot tqh nqma i da buda !
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    ех.....и аз не я харесвам...всеки има право на мнение особено когато тва се отнася до собствения му вкус и стил....чалгата е музика като сички други стилове...някои мразят рапа...други техното.....трети метала....не сме виновни че не харесваме даден стил музика..но не бива да твърдим че тя е най тъпия стил който някога сме слушали.........

    ..But why?...

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll
    Цитирай Първоначално написано от fire_of_satan
    ooo ne tva ne e za men
    4algiqta e dosta dolnoprobno....ne6to
    kakto kazah ve4e i drugi tva e industriq
    i az sy6to ne moga da razbera kak tolkova mnogo hora slu6at taq "muzika".....interesno naistina
    o6te pove4e hora koito poprincip imat izvesten umstven bagaj....
    tekstvovete se vyrtqt gore dolu okolo 5 temi i vie tam nqkava kukla s nampompani bombi....mnool interesno, nqma 6to
    ama neka slu6at
    az pone ot tva se otyrvah tuka....to ne4e i tuka nqma amrikanska 4alga....koqto sy6to mi deistva na nervnata sistema no tva e duga tema...
    absolutno,101% saglasna!4alga sux
    i az sym syglasna ne me kefi chalgata obache koit q haresva neka si q slusha verno e che po-chesto tfa sa umstveno ogranichenite horica ama ne vinagi vse pak ne e hubavo intelekta na chovek da se opredelq po muzikata koqto slusha
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от sunny_
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Az puk ne moga da razbera kakvo ob6to ima myzikata s ymstvenia bagaj! Spored men 4ovek triabva da sly6a ot vsi4ko po-malko za da ima ob6ti temi s vsekigo!
    napylno sym saglasna
    nqkoi da napi6e ne6to umno ,tova koeto e napisala slun4ice si e taka
    Koito ne iska kogato moje,nqma da moje kogato iska!!!

  23. #23
    Guest
    mene ne me kefi ama nai ve4e Rap

  24. #24
    Не виждам какво пречи чалгата на някои хора! Да не би някой насила да ви кара да я слушате или да гледате чалга клипове по телевизията? Който иска нека да я слуша, който не иска - да не я слуша. Недейте обиждайте хората само защото имат друг вкус към музиката.
    Аз нямам нищо против който и да е стил музика. Щом съществува даден стил музика, следователно има някой който я слуша.

    p.s. На мен ми е малко трудно да си пия ракията и да си хапвам мезенце с компанията докато примерно Марая Кери пее плачевни песни или някоя метъл банда дънят яко.

  25. #25
    На мен това подобие на музика (чалгата) ми пречи поради това, че е пълно с глупави хова, които я слушат и я възприемат за българска музика. Това просто ми е убидно! Такова нещо може да е слуша само от духовно-пропаднали хора без никакъв усет към изкуството и без каквато и да било музикална култура!
    Cut me free
    bleed whit me
    oh, no
    one by one
    we will fall
    down down

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си