.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1

    Бялото течение

    Прочетох статията за бялото течение,но не разбрах как точно се лекува.Ако някой може да ми каже за гъбичките,понеже мисля,че имам,как се лекуват ще съм му много благодарна!

  2. #2
    ас
    Guest
    За гъбичките трябва да отидеш на гинеколог и той ще ти изпише подходящ антибиотик,с който да се мажеш.

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    mda nie ni6to nemojem da ti kajem,
    vyrvi na ginekolog da ti dade lekarstvo
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  4. #4
    Благодаря ви все пак!Май наистина ще се наложи да ида на гинеколог...хич не ми се иска

  5. #5

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Burgas
    Мнения
    32
    Lekar e nai-dobre..
    Moga da te posyvetvam malko da se obrazovash i s le4enieto s urina!
    Vzemi knigata "urinoterapiq" na Malahov... Ima izklu4itelen efekt vyrhu mnogo bolesti!
    Druga kniga, za da si pomognesh po-lesnoto oblek4avane na problema e da vzemish ot bibliotekata knigite na Dimkov .. tam s bilki systho se obqsqnav kak se lekuvat tezi nestah..
    Kakto kazva Dimkov - "az ne iskam da se angajiram da pomagam samo s moite recepti.. te sa samo kato dopylnenie"..
    No .. ot godini e qsno 4e toi e lekuval i nai-seriozni zabolqvaniq!
    Ne e zle malko info po vyrposa
    Uspeh!
    zamylchi i ... prosto se zaslushai v tishinata ...

  6. #6
    Благодаря и за този съвет!Още не съм решила какво точно ще правя,но трябва в най-скоро време...Май първо ще пробвам с помоща на някъква книга!

  7. #7
    ti knigata pak si q vzemi, ama spored men nai-dobre otidi na ginekolog. toi nai dobre 6te ti kaje kakvo da pravi6. no kakto si preceni6 ti. uspeh!

  8. #8
    Честно казано и аз бих посъветвала същото някой с подобен проблем...но ще ми е адски трудно,ако реша да ида на гинеколог!

  9. #9
    a kakvi sa ti simptomite?
    samo bqlo techenie?

  10. #10
    Ми..за момента да,но много рядко имам и сърбеж!

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi za gubi4kite ima i edni hap4eta deto ne sa antibiotizi, i ne e nujno da se predpisvat ot ginekolog, no trqbva d apitam maika mi i moje utre da ti kaja, i te po prinzip trqbva da se slagat(poneje sa edni kato sve6ti4ki-malki)vuv vlagali6teto, taka za profilaktika i nqma da ima6 problemi ..........

  12. #12

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    niakade iz oblacite
    Мнения
    30
    spoko i az biah taka.mnogo e gadno,no otigoh na ginekolog predpisa mi niakvo za mazane i sa se maga i gore-dolu deistva.otidi,znam 4e e gadno,no badi smela
    Dokato ima balaci 6te ima i tarikati

  13. #13
    ами бялото течение попринцип може да бъде причинено от лоша лична хигиена или инфекция....гинеколог му е маката
    Ако поискам да те имам-идвам и те взимам с мен!
    Ти ще бъдеш У-П-О-Т-Р-Е-Б-Е-Н!

  14. #14
    Гъбичките се лекуват с антибиотик , но трябва да се лекувате и двамата с партньора ти (ако имаш такъв) Сладките неща са забранение , защото ги раздразняват
    А бялото течение ...не е опасно докато цветът му не стане сивкаво бял и не змирише на риба. Иначе много момичета го имат...това е от бързото обновяване на повърхностния слой клетки на вагината. Обикновено течението се ускорява преди и след менструация.
    Майната ти, копеле нещастно!

  15. #15
    не можеш да си сигурна дали са гъбички или нещо друго преди да отдеш на гинеколог и да ти направи изследване. според мен не бива да се опитваш да се самолекуваш като не знаеш какво е. най-добре иди на гинеколог и всичко ще се оправи, знам че е кофти първия път, но си е съвсем нормално.
    Dance is life, everything else is just details...

  16. #16
    Amm mn ste mi chudni kato davata suveti "otidi na lekar' amm edva li nqkoq ot vas da go e napravila ako ima sushtiq problem .. 100% izpitvat poturpevshite ot tq bolest sram i moje bi nikoi , koito e hodil na lekar po tozi vupros ne bi go spodelil tuk .. dz kakto i da e , men ne me vulnuvat takiva neshta :P
    Think. Believe. Dream. Dear!

  17. #17
    za6to puk nikoi da ne go spodeli tuk,ima6e druga podobna tema i bqh pisala i tam 4e sum hodila na lekar i dori moga da kaja kakvo ti pravi i kakvo izpisva genekolog za bqloto te4enie(na vsqko momi4e s takuv problem ),izpisva edni hap4eta deto se piqt i edni deto trqbva da si gi puha6 otdolu
    Koito ne iska kogato moje,nqma da moje kogato iska!!!

  18. #18
    Guest
    мога само да кажа че гениколог-а е много умно решение
    не само ако се налага а просто профилактично
    аз си ходя без проблем
    няма нищо гнусно гадно страшно срамно....в това :P

  19. #19
    Guest
    лекарската намеса е най-добра, тъй като има неща които само там се откриват, а някои от тях са си съвсем безобидни но при ненавременно лекуване водят до безплодие след 2-3 години

  20. #20
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Somewhere I Belong
    Мнения
    111
    mislq 4e za bqlo te4enie pomaga 4ai or bql ravnec.

  21. #21
    Не се притеснявай Вагиналния секрет е нормален-всички жени го имат.Всеки секрет обаче който:
    -Мирише неприятно
    -е прекалено гъст
    жълтеникав или по-тъмен
    -причинява сърбеж или парене може да бъде знак за инфекция

    Ако се появят гореспоменатите симптоми трябва да посетиш лекар,който да ти препоръча подходящо лечение.Но не се притеснявай-влагалищните инфекции са много често срещани, могат да се лекуват лесно и не са повод за притеснение.
    Живей днес,защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си