.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: Windows XP

  1. #1
    fenka
    Guest

    Windows XP

    zdraveite iskam da vi popitam ot kyde da si izteglq Windows XP na BG.Az probvah veche s neshto,no poneje moq WIndows ne e originalen nestana,taka che plsssss ako nqkoi znae ot kyde da si go izteglq shte sym mu mnogo blagodarna.

    Aaaa da i Xp-to mi e na angliiski

  2. #2
    malko trdno 6te si go iztegli6,porazpitai tuk tam i moje da nameri6 nqkoi koito da ti go instalira ,no tova se pravi s disk,a ne moje6 da si go iztegli6
    na bg e mnogo po gotino i az sum s bg
    uspeh
    Koito ne iska kogato moje,nqma da moje kogato iska!!!

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от stasenceto^
    malko trdno 6te si go iztegli6,porazpitai tuk tam i moje da nameri6 nqkoi koito da ti go instalira ,no tova se pravi s disk,a ne moje6 da si go iztegli6
    na bg e mnogo po gotino i az sum s bg
    uspeh
    Еййй, много се нервя като някой хора ем не разбират, ем се правят на компетентни.
    Значи - XP на български никога не е имало и едва някога ще има(говоря за пълен превод - хелпове, мелпове и т.н.) Това което има е леко-българизиран виндоус, който обаче не е изцяло на Бг.Значи как става фатката ако човек е с нормален XP. Има специален българизиращ пак за XP, който трябва да си дръпнеш.

    Значи понеже не съм в Бг. и нямам достъп до Бг-пиеринга(разбирай data.bg, free.evro.net) не мога да дам точен линк.Може да пробваш да го дръпнеш с eMule(ако имаш нон стоп нет разбира се, 'щото е малко врътка... )Иначе има всичко - аз днеска си сръпнах 98SE-то, защото си го забра'их в Бг.

    Търси нещо от сорта на Bulgarian XP language pack, не си спомням как се казваше точно, ама аз го имах.Ама чесно мене нещо не ме кефи - прекалено много съм свикнал на english за да гледам "вмъкни" вместо "paste"
    -------------------------------------------------------



    psychedelic redemption

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    to se slaga samo edno exe i stava na BG
    : AMG Corporation ::

  5. #5
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Цитирай Първоначално написано от AMG-to
    to se slaga samo edno exe i stava na BG
    i go ima v data.bg
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  6. #6

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Berlin
    Мнения
    632

    Re: Windows XP

    Цитирай Първоначално написано от fenka
    zdraveite iskam da vi popitam ot kyde da si izteglq Windows XP na BG.Az probvah veche s neshto,no poneje moq WIndows ne e originalen nestana,taka che plsssss ako nqkoi znae ot kyde da si go izteglq shte sym mu mnogo blagodarna.

    Aaaa da i Xp-to mi e na angliiski
    То Уиндоус Вистата излезе, а ти за XP ми говориш Я се оправи

  7. #7
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398

    Re: Windows XP

    Цитирай Първоначално написано от Guderian
    Цитирай Първоначално написано от fenka
    zdraveite iskam da vi popitam ot kyde da si izteglq Windows XP na BG.Az probvah veche s neshto,no poneje moq WIndows ne e originalen nestana,taka che plsssss ako nqkoi znae ot kyde da si go izteglq shte sym mu mnogo blagodarna.

    Aaaa da i Xp-to mi e na angliiski
    То Уиндоус Вистата излезе, а ти за XP ми говориш Я се оправи
    хахааххааахаххахахах

    и кво като е излязло? дай сега всички да се метнем на новото и лъскавото щото е НОВО

    след win98 излезе milenium ама беше ли по-добър? бях 2 месеца с него и се върнах на 98..

    излязла виста...бОли ме шпека като е излязла тъпата виста..
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си