.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: Iskam da popitam..

  1. #1
    Em1l
    Guest

    Iskam da popitam..

    Az sam q napusnal... iskam da vi pitam ... znaete li nqkoi sati za zapoznanstva kakto sladur.com , love.bg , elmaz.bg i t.n. samoche da sa Angliiski .. povecheto sluchai zavarshvat na co.uk angliiskite.Mnogo blagodarq

  2. #2
    Guest
    chesno da ti kaja ne znam, ne, no qvno si v uk ti..... prepolagam si v london......kaji ne6to poveche........

  3. #3
    Guest

    Re: Iskam da popitam..

    Цитирай Първоначално написано от Em1l
    Az sam q napusnal... iskam da vi pitam ... znaete li nqkoi sati za zapoznanstva kakto sladur.com , love.bg , elmaz.bg i t.n. samoche da sa Angliiski .. povecheto sluchai zavarshvat na co.uk angliiskite.Mnogo blagodarq
    A za6to ne potursi6 v google.com?

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    in the brothel
    Мнения
    502
    www.passion.com ili ne6to takova - nz ne pi6a po takiva am mai taka se kazva6e
    Dwe ptici si leteli
    Ednata bila piqna a drugata se kazvala Pe6o
    Sre6tnali edna kostenurka i q pitali "kolko e 4asa",a
    tq im kazala: "za kvo mi e hladilnik kato mi se hodi do kenefa"
    IZVOD: Kupi si traktor s izgled kym moreto

  5. #5
    Guest
    ali g mersi mnogo.
    Ami az si namerih ot tarsachkata na moq provaidar.Kittie_ ne v Southampton sam .. Na 17 god. sam jiveq s maika mi i bashta mi i ucha v edin kolej. Jive tyka ot 6 sedmici nqkade a inache ot bg sam si ot Bourgas.

  6. #6
    Em1l`
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ali g mersi mnogo.
    Ami az si namerih ot tarsachkata na moq provaidar.Kittie_ ne v Southampton sam .. Na 17 god. sam jiveq s maika mi i bashta mi i ucha v edin kolej. Jive tyka ot 6 sedmici nqkade a inache ot bg sam si ot Bourgas.

  7. #7

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    na zemqta!
    Мнения
    63
    i az taka mislq!v google moge6 da nameri6 mnoo ne5ta az ot tam si namerih takuv sait!uspeh!a za6to ne iska6 li da swe zapoznae6 s balgari v london 4e iska6 angliiski?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си