.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Мнения
    1 029

    За всички патриоти

    ПАТРИОТ


    Патриот е - душа дава
    за наука, за свобода;
    но не свойта душа, братя,
    а душата на народа!
    И секиму добро струва,
    само, знайте, за парата,
    като човек - що да прави?
    продава си и душата.

    И е добър християнин:
    не пропуща литургия;
    но и в черква затуй ходи,
    че черквата й търговия!
    И секиму добро струва,
    само, знайте, за парата,
    като човек - що да прави?
    залага си и жената.


    И е човек с добро сърце:
    не оставя сиромаси;
    но не той вас, братя, храни,
    и вий него със трудът си!
    И секиму добро струва,
    само, знайте, за парата,
    като човек - що да прави?
    изяда си и месата.


    Христо Ботев


    Мисля, че Ботев е казал всичко по въпрос. Идиотските ви спорове на тема "да остана ли в България или да замина за чужбина" са не само глупави, но и адски смешни. Използвате същите изрази и крилати фрази, високопарни дрънканици, думи отдавна изгубили смисълът си, които съм чувала и от вашите родители
    ПС: Моля не превръщайте темата ми в същата помия като останалите Даже бих помолила Цецо или Цоки, ако четат това да ми заключат темата Благодаря
    Не се заяждам с теб, просто изразявам мнение, различно от твоето :green:
    Домакиня - вкъщи;
    дама - в обществото;
    курва - в леглото.

  2. #2
    Аватара на Dark_Sexy_lady
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Navsiakude i Nikude
    Мнения
    57
    Znaesh li ot chasti sum suglasna s teb no ne s vsichko che se prekalqva s krilatite frazi otdavna zagubili smisula si i si prava opredeleno e napulno bezmisleno i tupite vuprosi ot sorta da ostana da zamina dali da dali ne sa veche banalni ako obichash stranata si shte ostanesh ako li ne prosto ischezni nie sme si strashna strasna s istoriq s koqto ne vsqka durjava moje da se pohvali i ezik i vsichko :P no ima i edin problem che sushtatat taq strashna strana q prevurnaha v smetishte na bogati kopeleta s hubavi koli i bezstoinostno samochustvie misleiki se za bogove vladeeshti edna naciq susipaha ni durjavata i zatova horata zapochnaha taka da bqgat no ot druga strana ne opravdavam nito edin ot tqh zashtoto hora s bqgane problemite ni nqma da se reshat po dobre ostani i se bii do krai za huibaviq si jivot otkolkoto da izbqgash i da zabravish ot kude si i kude si roden az sushto bqh v chujbina i do sega ne se bqh zamislqla po tezi vupros i no znaesh li kohgato si daleche tva e gotinoto che ti prosvetvat za teq neshta az imah neshtastieto da jiveq pod edin pokriv s rusnak rodolubec koito vseki den mi istukvashe kakva oprekrasbna durjava bila rusiq i az si pomislih abe toq zza kuv se misli da ne bi rusiq da e edinstventaa strana s istoriq v kraina smetaka i nie bulgarite imame neshto u nas obache malko ot nas go namirat po chesto se otkazvat po sredata i zahvurlqt mechtite si neznam vie ste na red az taka mislq za vas neznam
    Подари ми целувка - подари ми мечта,Подари ми прегръдка - подари ми нежен миг ,подари ми себе си и ме направи най - щасливата жена !

  3. #3
    Vsichkoto patriotar da mi iade mudite da mi iade.

  4. #4
    zapo4vam da se ot4aivam ot vas qvno ne 4etete.tolkova li e...trudno da vidite,4e suni IZRI4NO E KAZALA DA NE SE PI6E V TAZI TEMA?!ina4e za6to 6te6e da moli da zaklu4at temata?!za6to prosto ne uvajite tova koeto tq e pomolila
    edinstvenata pri4ina poradi koqto pi6a tova e 4e prosto...stra6no mnogo se qdosah.ako moje6e otnqkude da vi vidi...
    i az 6te pomolq ceco,coki,aia ili ^npocTo^a3^f da zaklu4at temata i da iztriqt postovete ako iskate de

    Любовта е най-висшата степен на омразата

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си