.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Мнения
    1 894

    ХАЙ-ХУБАВИЯ ДЕН ... НАЙ-ХУБАВАТА ЛЮБОВ...

    Милички сладички Искам да ви задам някой въпроси Дано да ви е интересно и да разкажете
    Кой е най-хубавия ден в живота ви ДО СЕГА?
    Коя е най-хубавата любов? Как си я представяте?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Мнения
    1 894
    Най-хубавия ден ... Денят в който разбрах че мога сама!
    Най-хубавата любов ? ... Споделената. Тази с много страст и нежност. Тази без лъжи. Тази без караници. Тази любов в която си разбран
    И най-вече тази която няма да намеря

    А може най-хубавия ми ден да стане един ден от събота и неделя Стискаите палци После ще ви кажа защо ама сега да не урочасам нещата

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Мнения
    1 029
    Денят, в който съм се родила
    Не си я представям ->за мен тя е вече само хубав спомен
    Не се заяждам с теб, просто изразявам мнение, различно от твоето :green:
    Домакиня - вкъщи;
    дама - в обществото;
    курва - в леглото.

  4. #4
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Mi mai ima 4 dni v jivota mi koito svurzvam s mnogo hybavi no razli4ni ne6ta.
    15.10.2002-Rajdaneto na sestra mi
    31.01.2003-Purvoto mi(i edinstveno do sega)gadje mi kaza 4e me obi4a!
    16.08.2003-Purvata celyvka!
    09.02.2004-Premestvane v Gymnasium(tva e ne6to kato y4ili6te za po-ymni deca v Germania i mi be6e cel da vliaza tam)

    Mislia 4e 4ovek moje samo vednuj v jivota si da obi4a istinski. Ne znam kak si predstaviam nai-hybavata liybov... Nali znae6 "Nai-hybavite 4ystva ne mogat da se opi6at s dymi!"

  5. #5
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    mi nai-hubaviqt den v jivota mi.....moje bi tolkova specialen do sega e nqmalo ili ne se seshtam 12.07.1989 denqt v koito sym se rodila
    a shto se otnasq do liubovta ami predstavqm si q na pyrvo mqsto spodelena,bez lyji,bez taini,mnogo strast i vqra
    I az kato slun4ice mislq che istinskata liubov idva samo vednyj v jivota i trqbva da vnimavash da ne q iztyrvesh

  6. #6
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Koi e nai hubaviqt mi den seki den v koito se 4uvstvam dobre i sam jiv
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    325
    Най-хубавият ми ден...за съжаление не съществува такъв или не си спомням такъв Напоследък нищо хубаво няма в живота ми има само монотонност и скука...предполагам обаче,че скоро трябва да дойде...Обожавам този празник
    Най-хубавата любов-незатихващата,неизгасваща а,истинската,споделената.

  8. #8
    Guest

    Re: ХАЙ-ХУБАВИЯ ДЕН ... НАЙ-ХУБАВАТА ЛЮБОВ...

    mi nz za mene nqma takuv den sigurno denq e tozi v koito kupihme nashta krasiva kola vliubin sam v neq
    malko tupo she vi prozvu4i ama prosto nqma takuv den v jivota mi v koito da sum ispitval liubov kum nqkoi drug osven nashte i brat mi ot vreme na vreme prosto sum haresval momi4e a spored mene haresvane i liubov sa 2 mn raazli4ni neshta

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    SF
    Мнения
    403
    01.09.2004 Parvata ni celuvka (az i nai-specialnoto za men momi4e s koeto za sajalenie ve4e ne sme zaedno )

    za nai-hubavata lubov...ne mi se govori sega
    Abe slu6aite si kvato muzika si iskate mnoo me e*e no vse pak vi pozdravqvam :P -

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Nai-hubaviq den -> Predstoi da bude otbelqzan sega kato se zamislq e imalo mnogo hubavi dni v jivota mi ne moga da kaja koi e bil nai-hubaviq puk az sega moga da kaja nqkoi den ama sled meseci da imam po-hubav den ot toq i she sam izlugala !

    Pukkk za liubovta pak ne moga da kaja, zashtoto ne sam izpitvala takia dulboooki chuvstva kam kogoto i da bilo taka, che i za tova predstoi
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  11. #11
    aaamiii za nai-hubaviq mi den do sega...nz imala sam mn takiva,no tozi,za koito se se6tam e kogato tazi godina otidoh v moskva iiiii....denqt,v koito se sre6tnah s ve4e biv6iq mi priqtel za sajalenie no s nego ve4e ne sme zaedno,a mi lipsva ujasno mn... no se nadqvam,4e vsi4ko 6te se opravi edin den

    aa zaaa lubovta....eeeexxx am az mai mai ve4e spomenah po-gore.tva mom4e be6e i e 4ovekat,kogoto sam obi4ala nai-mn i nai-silno do sega .no po princip nai-hubavata lubov spored men e razbira se parvo,kogato e spodelena,kogato dvama du6i darjat mn edin na drug,obi4at se,podkrepat se,zaedno sa ne samo v hubavite,no i v lo6ite momenti,mn nejnost,laski....iii da ne zabravq da kaja,4e e stra6no vajno dvama du6i da imat vazmojnost da sa zaedno...i t.n.moga da izbroqvam o6te mn,no v ob6i linii tova mi e mnenieto za nai-hubavata liubov.

    P.S.az izjivqh ve4e edna mn krasiva liubov,koqto mi be6e kato sbadnata me4ta,makar i za kratko bqh s lubimiq si 4ovek,mom4eto,koeto nikoga nqma da spra da obi4am
    Celuvai ustnite mi,kojata mi,vsi4ko...Celuvai tam,kadeto znae6,4e obi4am...Celuvai,kolkoto i kakto pojelae6...Umiram s TEB da bada,drugoto go znae6!

  12. #12
    blue_flower
    Guest
    Hah, moite nai-hubavi dni bqha tova lqto s nai-dobrite mi priqteli, s koito bqhme nerazdelni, no za jalost ve4e ne sme zaedno . Nai-hubavata lubov do sega, koqto sam imala o6te ne e priklu4ila, makar 4e s 4oveka sme razdeleni. A pak za istinska ne znam, tq trqbva da bade krasiva, nejna, strastna, nai ve4e horata da se poznavat dobre i da se obi4at takiva kakvito sa vsa6tnost.

  13. #13
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    ami mai sa dosta
    denq v koito spah s mom4eto v koeto bqh naistina in love
    drugite sa vse 6tastlivi no6ti
    nali sym buhal za tva taka.....
    posle nqkolko 6tastlivi no6ti s edin drug koito me be6e omagiosal :P
    razni kuponi i vsqkakvi prostotii
    lo6oto e 4e ne pomnq dati
    a za l7bovta....kakvato stane takava, ne mi puka

    p.s. ocenqvam vsi4ko koeto me kara da se 4uvstvam dobre za tova kazvam 4e imam mnogo takiva dni

    Give me your best shot motherfucker!

  14. #14
    Кой е най-хубавия ден в живота ви ДО СЕГА? - Надявам се най-хубавия ден да ми предстои.
    Коя е най-хубавата любов? - Споделената.
    Как си я представяте? - Красива, усмихната.

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Tar Valon,The White Tower
    Мнения
    249
    може да се каже, че имам няколко най-хубави дни
    15.05.02 - първата ми целувка
    27.12.02 - първата и единствена целувка с момчето, което съм обичала най-много в живота си.
    имало е много други дни изпълнени с щастие и усмивки, но тези са най-важните за мен.
    най-хубавата любов.... истинската, желаната, чаканата, споделената, вечната....тази без лъжи и преструвки, която е веднъж в живота.
    Ако любовта беше избор, кой би избрал толкова изтънчена болка?
    Чуй как още твойта нежност плаче в мен....

  16. #16
    Най-хубавия ден в живота ми....
    17.05.2004 - тогава се запознах с най-прекрасния човек на света!
    Най-хубавата любов....
    Неговата любов!

  17. #17
    nai hubav den:
    ne znam to4no,vseki den v koito sam 6tastliva po edna ili druga pri4ina
    za lubovta-nqma to4no opredelenie-za vseki tq e razli4na.i nai 4esto razbirame za neq,4e e bila nai hubavata kogato ve4e sme q izgubili.kakto kaza slun4ice:nai hubavite 4uvstva ne mogat da se opi6at s dumi

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    In Heart of my SweetY
    Мнения
    1 075
    Izobshto hybafite mi dni zapochnaha kogato razbrah che moga da se sparvqm sys vsichko sama i zapochnah da se ycha ot greshkite si..
    Nai hybafiq mi luofen den;} beshe minalata godina na 22 mart mnoy qky beshe togafa se vidqh s tozi s koito se obi4ahme 2 god f irc i beshe strahsny hybafo :}}E nadqvam se da ima i po hybafi de
    Мога дълго и методично да те анализирам, да те цитирам, после да те матеарилизирам в цигарата си. Мога да те изпуша за две минути и да те смачкам в собственият ти пепелник.

  19. #19
    Ot 14 fewruari tazi godina az ne prosto sy6testwuwam, az jiweq !!!
    -------------------------------------------------------



    psychedelic redemption

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    nqkade do teb...
    Мнения
    605
    Kato isklu4im denq v koito sam se rodila drug hubav den za mene e
    28.05.2004-togava tragnah s "golqmata mi lubov",bqh go haresvala predi tva 2god.A togava bqhme cql den zaedno i be6e neveroqtno.Naistina go obi4ah vapreki 4e ot edna sedmica ve4e ne sme zaedno.
    A moje bi 6te ima o6te mnogo hubavi lubovi,no nai hubavata dosega i moje bi edinstvenata mi be6e tazi,s tozi 4ovek...
    Razdqlata za lubovta e tova koeto e vqtara za oganq:slabiq gasi,a silniq razgarq!!!

  21. #21
    Най-хубавия ден......този,в който срещнах голямата и истинска любов.
    Най-хубавата любов....истинската,споделе ата

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Най-хубав ден в живота ми: денят, в който съм се родил.
    Най-хубавата любов: да си имаме доверие, много силни чувства и привързаност, без лъжи. Все още съм нямал такава.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си